• Nemohu hodnotit,když mi ještě nic nedošlo.

Jsem vždy moc spokojená

zboží přichází o něco později, ale vyplatí se na něj počkat

Skvělý přistup a kvalitní zboží

Prodávají kvalitní zboží, ale trochu vázne komunikace.

Nakupuji zde pravidelně,zásilka vždy v pořádku brzy dorazí.

Nikdo nekomunikuje ani na FB ani na mail

• Komunikace ze strany obchodu, velký výběr přírodních produktů, bambuckých másel, afrických mýdel ...

• Výborný, rychle a ochotně jednani

• Jedná se pravděpodobně o velice kvalitní produkt, ještě nemám plně odzkoušeno.
    • Velmi špatná komunikace obchodu, dlouhá dodací lhůta.

3.8.2018 jsem si objednal bambucké máslo, zaplatil jsem převodem ( poprvé v životě, jinak platím dobírkou )
    a jediné co mi přišlo bylo, že objednávka byla přijata. Na můj dotaz, asi za tři dny jestli přijali platbu, mi nikdo neopověděl a ani na další dotazy.
    Zboží nakonec dorazilo 31.8.2018, jednalo se zřejmě o nedorozumění způsobené prázdninovým provozem.
    Stejně nechápu proč alespoň nenapsali hned, že mi zboží příjde třeba až za měsíc, bylo by mi to vcelku jedno.
    Takhle jsem si myslel že to jsou podvodníci.

Reakce obchodu Lulalu

Dobrý den, jednalo se skutečně o prázdninový provoz, o čemž jsme zákazníky informovali i na úvodní straně eshopu.
    Za pochvalu ohledně kvality děkujeme.

Přejeme krásný den.

JUDr. Markéta Vacková

S nákupem jsem moc spokojená, obchod nabízí kvalitní produkty a nejlepší bambucke máslo, které jsem kdy vyzkoušela. Vřele doporučuji, ráda se vracím

Nakupuji zde pravidelně a kvalita nabízených produktů je nesrovnatelná s jinými obchody

Zboží dorazí vždy včas.

• Kvalitní zboží
    • Dlouhá doba doručení
    • Docela vysoké poštovné
    • Nelze platit přímo z karty
    • Nedá se zjistit v jakém stavu je objednávka

• Přehledné stránky ,kde se o každém produktu dočtete vše
    • Zatím nic

*DE SOLEIL používám denně už dlouhou dobu - v létě, v zimě - jako náhradu za opalovací krém na obličej (kvůli náchylnosti k pigmentovým skrvnám-ne na jejich odstranění, ale jako prevenci jejich tvorby i při zimním sluníčku) - už vlastně na obličej žádný jiný krém nepoužívám
    *IVORY ČERNÁ ORCHIDEJ mně krásně voní
    *mamka si chválí balzámy na rty - už bez nich nejde spát:-)
    * dětský krém bezva - ošetří suchá místa, v zimě tvářičky (jako všechno bambucké máslo z Lulalu), s ekzémem zatím nemám zkušenost - používám chvíli
    *Mursalský čaj - můj oblíbenec

A to hlavní, co mě nesmírně potěšilo na této objednávce, že se díky "inovaci" už nádherně roztírají, to je pro mě velký bonus, dřív se mi totiž nechtělo natírat celé tělo, protože jsem z toho byla "sedřená":-) Děkuji.

• Individuální přístup a hluboká znalost problematiky.

Přírodní produkty, na trhu ojedinělé.

• kvalitní bambucké máslo a kokosové mýdlo
    • Nenakupovala jsem zde zdaleka poprvé, nicméně dnes již musím zcela objektivně říci, že bych uvítala mnohem lepší komunikaci se zákazníkem. (od listopadu jsem měla objednané čerstvé bambucké máslo, i přes spoždění v dodávce o kterém jsem věděla, jsem si ho nakonec týden před Vánoci musela objednat jinde.....)
    • Myslím, že jsem velmi tolerantní zákazník, ale někdy je namístě kromě argumentů proč něco nešlo nebo že za to může ČP ....přiznat upřímně chybu.
    • Věřím, že zpětná vazba bude chápána v tom pravém smyslu, a to, že má sloužit především prodejci...jinak ani není z mojí strany míněna. Děkuji.

kvalitní produkty

Reakce obchodu Lulalu

měli jsme zato, že jste objektivní problém s celním řízením pochopila. Navíc Vámi požadované zboží nebylo v eshopu aktivně na prodej, bylo na cestě a nikdo nevěděl, kdy dorazí, s tím jsme Vás také seznámili. Dále nevíme, co má sloužit prodejci, tento problém jsme již dávno s Vámi vykomunikovali, pokud bychom komunikovali s každým, tak jako s Vámi, zřejmě bychom již neměli čas na skutečnou práci. Také jsme Vám za zpoždění poslali dárek. Přejeme pěkný den.

• Úžasné zboží
    • Rozumné ceny
    • Kvalita

• Mnohem kalitnější zboží (bambucká másla, africké černé mýdlo) než běžně dostupné, přitom za konkurenční ceny.
    • U jednotlivých produktů není uvedeno přesné složení (INCI), seznam složení jsem obdržela až po nákupu emailem.

Reakce obchodu Lulalu

Děkujeme za milé ocenění ohledně ceny a kvality, složení odesílané emailem společně s elektronickou fakturou považujeme za praktické řešení, nežli leták. Můžete jej mít k dispozici kdykoliv. PF 2018