• Doma si mohu vybrat a vše o nabízených produktech přečíst
    • Napsali na balíček i podací lístek jiné přijmení než jaké mám já a balíček málem dostala jiná paní

V obchodě by si měli dávat pozor a přesně psát adresy na balíčky. Pokud zboží jako já platíte předem a částka není zanedbatelná a na adresu napíší jiné přijmení nemusíte balíček vůbec dostat. I já jsem ho získala jen náhodou od jiné paní, protože pošťák měl na podacím lístku i na balíku jiné přijmení než mám já.

• vyhovuje mi nákup on-line, nerada ztrácím čas chozením po obchodech, vyhovuje mi možnost platby převodem nebo kartou, nerada objednávám zboží na dobírku - musím pak myslet na to, jestli mám u sebe dost hotovost

Doporučuji!!!

• dodávka na poštu, ne na adresu příjemce

Kvalitní zboží, rychlé zaslání, spokojenost.

• Velká balení za konkurenceschopnou cenu.
    • Zboží je často vyprodxané a musíte sami číhat, kdy dorazí.

Kvalitní zboží za slušnou cenu pro toho, kdo si zboží doupravuje sám.

• Velmi příjemný, snadno roztíratelný, jemně vonící krém na celé tělo. Určitě doporučuji k vyzkoušení.

• Velmi kvalitní zboží.
    • Žádné.

Skvělý obchod s přírodní kosmetikou.

• Nevien ho kupit na Slovensku v takej kvalite

kvalitní zboží, spolehlivost

• Kvalitní přírodní kosmetika
    • Žádná chemie
    • Nic mě nenapadá

Na obchod jsem narazila náhodou při hledání dárku pro dceru. Zkusila jsem koupit pleťový krém i pro sebe a jsem ráda, mojí pleti dělá moc dobře.

• komunikace - zadna odpoved na e-mailovy dotaz
    • vyssi ceny vzhledem k domaci vyrobe s porovnanim na naklady

Na prvni pohled zajimavy obchod, nicmene komunikace vazla. na E-mailovy dotaz ohledne africkych mydel a rozdilu vahy na strankach jsem nedostala zadnou odpoved, presto jsem se rozhodla nakoupit. zbozi dorazilo v poradku, ale obsah me zklamal (az na africke mydlo, to je super). jinak si produkt muze vyrobit doma kazdy sam - surove bambucke maslo je na internetu bezne dostupne za vyrazne lepsi ceny (nakupuji si ho na vyrobu mydel). pokud s vyrobou nekdo nema zkusenosti, tak asi dobre, z meho pohledu nic moc.

Dobrý den paní Pohanková,
    co se týká emailového dotazu, z popisu produktu je zcela zřejmé, kolik mýdlo váží, nebylo potřeba na takový dotaz odpovídat, dáváme v přívalu mnoha dotazů přednost dotazům, které jsou k věci.
    Co se týká ceny másla, jeho cena se odvíjí od kvality, nikoliv pouze od toho, zda je rafinované, či nikoliv.
    Co se týká domácí výroby, naše kvalitní máslo s obrovským množstvím aktivních látek je pro výrobu mýdla naprosto nevhodné, což jistě odborník na domácí výrobu jako jste Vy dobře ví, na výrobu mýdla skutečně postačí levnější varianty obyčejného bambuckého másla z jiných obchodů, klasických prodejců surovin, jehož nákup Vám napříště vřele doporučujeme.
    Pouhý fakt, že jste příznivcem levné domácí výroby nemusí být důvodem poškozovat nerelevantní kritikou náš obchod. Nechápeme, proč jste si nekoupila levnější bambucké máslo a produkty sama nevyrobila, jak zde píšete.
    Mnoho úspěchů v domácí výrobě přeje LULALU.

• skvele vyrobky

seriozni profi pristup

Reakce obchodu Lulalu

Vážíme si Vaší pochvaly. Pěkný den.

spokojenost

Reakce obchodu Lulalu

Jsme rádi, že jste s našimi produkty spokojená a těšíme se na další objednávku. Krásný den.

• ponúka výrobky, ktoré sa nedajú tak ľahko zohnať
    • nedá sa platiť platobnou kartou, musíte mať vytvorený PayPal účet

vcelku som spokojná, troška nevýhodou je výška poštovného z ČR do SR, zohnala som tu to, čo sa mi nepodarilo zohnať na Slovensku

Reakce obchodu Lulalu

Dobrý den, jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout zboží, které jste jinde nesehnala, na možnosti platit kartou se pracuje.
    Pěkný den.

• Velká výhoda je, že pracujete s čerstvým bamb.máslem, které jsme zkusila poprvé a je úžasné. Také je výborné, že neděláte velké množství druhů výrobků. Máte dobrý základ, cítim to jako správné. Jdete správným směrem.
    • Přeji hodně úspěchů :-)

Reakce obchodu Lulalu

Děkujeme mnohokrát za pochvalu a povzbuzení do další práce. Přejeme krásný den.

• široký sortiment

• Přírodní produkty.
    • Trochu mne zklamal tělový krém s "vůní" noci.

Je nutné vyzkoušet. Každý preferuje jiné vlastnosti.

Reakce obchodu Lulalu

Dobrý den, každý má jiné vnímání vůní, obecně je náš parfémovaný krém velice oblíbený.

• kvalitní suroviny
    • nepřehlednost eshopu

Jsem s nákupem spokojena, koupila jsem nerafinované bambucké máslo a je příjemné na pleti.

• Malý příjemný obchůdek, zboží je nekomerční, vynikající kvality, vyzkoušeno na vlastní kůži.

Používám krémy Lulalu na pleť, balzámy na vlasy už více než rok. Má pleť je na dotyk jemnější, hladší a není vysušená jako u jiných krémů. Doporučuji.

100% bambucké máslo je naprosto skvělé. Maminka jej (kokosové) používá na suchou kůži a je velmi spokojená. Já mám skořicové a je to naprosto super. Obchod na 100% doporučuji. Objednané zboží dorazilo naprosto v pořádku a přeprava českou poštou trvala 5 pracovních dnů. Spokojenost.

Reakce obchodu Lulalu

DĚKUJEME MOC ZA POCHVALU, VÁŽÍME SI VAŠEHO HODNOCENÍ, A JSME RÁDI, ŽE JSTE VY I MAMINKA SPOKOJENÉ, V SOUČASNÉ DOBĚ PŘIPRAVUJEME NOVÝ POHODLNĚJŠÍ ZPŮSOB DOPRAVY KURÝREM.

• přírodní kosmetiku