Zbozi doruceno na jinou pobocku.

Reakce obchodu Lorenbag

Může se stát, že dopravce změní místo doručení z důvodu větší velikosti zásilky nebo má odběrné místo naplněny kapacity pro příjem. Omlouváme se za nepříjemnosti.

zbozi pouzito

Reakce obchodu Lorenbag

Není u nás možné zaslat použitý výrobek, takové výrobky v nabídce nemáme. Pokud má dodané zboží nějaké vady, kontaktujte nás ohledně výměny nebo vrácení.

super rychle již druhý den.

• Zboží mi nešlo zaplatit, proto jsem objednávku zrušila.

• amatérský eshop s chybami, jiná cena/popis v seznamu a v detailu
    • blokování přístup na eshop z pracovních počítačů, pokud jsou připojeny přes zahraniční servery
    • zásilku jsem musel urgovat, neposílájí oznámení o odeslání
    • celkově neochota obchodu řešit, kde je moje zásilka, přestože mi neposlali trackovací číslo s objednávkou chtěli po mě, abych sám volal na poštu a zjištoval, kde je moje zásilky, což bez trackovacího čísla nejde, prý by museli kontaktovat kolegy. Po následných telefonátech se ani neobtěžovali zjistit status zásilky a prostě mi jen poslali trackovací číslo sms.

Řešit s tímhle podivným shopem reklama musí být peklo, podle toho jak se staví k dohledávání zásilek.

• Dodávka zboží do druhého dne.
    • Naprosto nekvalitní výrobek. Dno kufru není vůbec vyztužené, tvoří ho molitan o tlouštce 2 mm a igelit na zip.

Nedoporučuji takové kufry kupovat, levnější kufry od jiných firem jsou podstatně kvalitnější.

• nezodpovedne jednani ze strany dopravce!

Obchod špatný není ale s výrobkem spokojená nejsem, nejen že neodpovídá barva ale kabela smrdí po gumě. Mám ji postavenou na balkoně tak doufám že vyčuchne.

• zboží dorazilo poškozené
    • neadekvátní nabídka kompenzace

látka uvnitř kufru byla poškozená

Jsem zklamána, protože zboží je špatně vyrobené, a když jsem poukázala na oprávněné námitky i s vyžádanou fotodokumentací, .....tak stejně mi nebyly obchodem uznány! A tak celá komunikace je ze strany obchodu ke mě nevstřícná, až arogantní! Trvají na své verzi, která je naprosto mimo můj problém! Zorničková.

• Nikdo nekomunikuje, operator vam sdeli, ze nic nevi, ze mate napsat e-mail, na ktery je Vam odpovezeno za dva dny... coz uz neni aktualni, vzhledem k memu pozadavku... asi maji dostatek zakazniku, kdyz si jednoho nehledi. Takovych kufru sezenu i jinde.

• Posílají jiné zboží než si člověk objedná

V pátek jsem objednala a zaplatila tašku a a těšila se na dodání.....v pondělí mi přišlo, že tašku nemají....že mi vrátí peníze,ok. Ale takhle by to nemělo fungovat, e-shop by se měl pravidelně aktualizovat, aby zákazníka nepustil nakoupit zboží, na které prodejce teprve čeká a tím pádem neví, zda mu ho dodavatel dodá. Mrzí mě to.

Objednávka byla vyřízena velmi rychle, za to děkuji. Taška byla asi skladována ve vlhku, uvnitř byla plíseň. Bohužel jsme zavazadlo potřebovali, nutně, tak následovala omyté a desinfekce, jinak bych reklamovala.

Reakce obchodu Lorenbag

Velmi nás mrzí vzniklá situace. Škoda. že se klient nekontaktoval přímo s námi. Je jen velmi málo pravděpodobné, aby to byla plíseň, neboť v tuto chvíli tašky i kufry leží doslova jen pár dnů na skladech u výrobců vzhledem k velkému zájmu a prodejnosti. Sugerujeme spíše nějaké ušpinění.

Taška je špatně ušitá, nesedí na konstrukci.

Reakce obchodu Lorenbag

Je velmi složité vyjádřit se k této stížnosti. Prosíme, ať se klient kontaktuje přímo s námi. Není vyloučeno, že udělal nějakou chybu při nasouvání tašky na konstrukci. Pokud se prokáže, že produkt je opravdu vadný, samozřejmě jej vyměníme.

Ve chvíli, kdy jsem zjistila poškození kufru a chtěla jsem se domluvit na řešení, paní se semnou nebavila a dokázala mě mail, což jsem učinila a žádná odpověď.

Rozhodně kufr neodpovídá uvedeným rozměrům,ale je daleko menší.

špatná komunikace s obchodem,dodané zboží nekvalitní,krabička od peněženky poškozená,nápisy posmazané.

Bohužel nemůžu napsat nic dobrého.Objednala jsem si pro děti kufr na tábor,byl skladem a nechali si ho zaplatit a poté zjistili, že ho už nemají.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.