• Zboží označené na webu skladem nemají a bez vysvětlení stornují objednávku.

• Zboží uváděné na e-shopu jako dostupné (na skladě), nemusí ve skutečnosti na skladě být. Objednala jsem si dvě sportovní čelenky, u kterých bylo uvedeno, že jsou na skladě. Po odeslání objednávky mi bylo na e-mail sděleno, že požadované vzory na skladě nejsou a byly mi nabídnuté dostupné vzory. Podle nich jsem objednávku změnila.
    • U nabízených čelenek není uváděna jejich šíře. Ilustrační foto užší čelenky odpovídá čelence, kterou jsem si kdysi koupila v kamenném obchodě, tj. cca 5,5 cm. Došly čelenky o šíři cca 4, 2 cm, což je opravdu úzké a neodpovídá to očekávání.

Zboží bylo dodáno rychle ale neodpovídá deklarovanému - zklamání.

dlouha dodaci doba jeste zbozi nemam a uz chteji hodnoceni nemam co hodnotit

• zasílají použité zboží

-ztráta peněz
    -ztráta času
    -arogantní jednání

• obrázky nesouhlasí s originálem včetně uvedených údajů

Z výše uvedeného důvodu prostěradla nepoužiji na uvedený rozměr matrace.

• jsem zklamaná, peníze jsem odeslala, máte je několik dní na účtu, ale zboží jste mi dosud neposlali; takto si korektní obchodování nepředstavuji

• Dlouhá dodací lhuta

• bez výhod
    • dodací lhůta

s dodací lhůtou jedenáct dní u e-shopu se dnes už nesetkáte. Sice bývá předem uvedena, ale vždycky přijde zboží dříve. I zboží z druhého konce světa dorazí rychleji.........

29.9.2016 objednáno zboží
    3.10.2016 objednávka potvrzena ze strany eshopu
    3.10.2016 email, že objednávka bude expedována až 12.10.2016
    4.10.2016 jsem objednávku zrušila

Taková dodací lhůta je pro mě u zboží, které je údajně skladem, neakceptovatelná, navíc s přístupem, že vám pošlou email, který nikdo nepodepíše, žádné jméno, žádný kontakt...
    Troufám si říct, že za více než 14 dnů dokáži dostat zboží z druhého konce světa.

• nemají na webu aktuální informace, píší, že zboží mají skladem, přitom to tak není, a info na webu absolutně neaktualizují

• Žádné.
    • Zboží které prý mají skladem nejsou schopní odeslat dřív než za deset dní. Teď jsem pracovně mimo a musím se jak idiot dohadovat s dopravcem.

Klasika, jako většina e-shopů nabízí zboží které nemají. Příště si zajedu pro zboží do nejbližšího obchodu, zaplatím sice pár korun navíc, ale budu ho mít bez stresu!

Reakce obchodu lirashop.cz

velká omluva vzhledem k době doručení, s dopravcem se jde však domluvit, popřípadě si sám přesunout termín dodání.

Hezký den

• Nevím
    • Nemají aktualizovaný sklad

Já tu již nenakoupím

Reakce obchodu lirashop.cz

bohužel se jednalo o položku v doprodeji, tudíž došlo k jejímu rychlému vyskladnění. Za komplikace se samozřejmě omlouváme.

Přejeme hezké jaro

• Neuvěřitelná lhůta dodání, i přesto, že zbozí bylo na skladě k odeslání ihned.
    • A telofonická komunikace ohledně nějakého termínu doručení byla: VÍTE KOLIK MÁME OBJEDNÁVEK?

Dobrý den Miri,

pokud voláte a chce znát nějaký termín doručení Vaší objednávky, je vždy potřeba znát číslo Vaší objednávky, jinak v množství objednávek opravdu nelze najít tu Vaši.
    Nicméně za jakékoliv nejasnosti, komunikaci k Vaší nespokojenosti se omlouváme.

Pěkný den

• vytváří dojem že lze něco koupit,realita je zcela jinde,ještě že jsme neplatili za zboží předem
    • dodání

vyhnout se obloukem a jít jinam

Reakce obchodu lirashop.cz

u Vámi objednané položky je bohužel doba dodání delší, tak jak je uvedeno na stránkách, tudíž opravdu nejsme schopni expedovat ihned.

Pěkný den

• -nekomunikuje
    • -

Dobrý den Miroslave,

opravdu komunikujeme :o) bohužel se jednalo o období vánočních svátků, tudíž naše reakce možná byly trošku se zpožděním.

Hezký zbytek roku

• výběr zboží
    • dobrá cena
    • Nemůžete si vybrat přepravce.
    • Pozor!!! otevřete křehké zboží před dopravcem.

Zboží jsem dostala rozbité.
    Nedoporučuji!

Reakce obchodu lirashop.cz

Takováto recenze nás opravdu mrzí, jelikož se nejedná o naši chybu.
    Vámi objednané zboží bylo akvárium, ty přepravujeme pouze paletovou přepravou, aby bylo vše v pořádku - to je důvod proč nelze vybrat přepravce z více možností.
    Pokud bylo zboží poškozené měla jste nás ihned kontaktovat, vše bychom vyřešili k Vaší spokojenosti.

Hezké Vánoce

• U zboží máte -skladem - a za deset dní jste zboží ještě ani nevyexpedovali !!!
    • Trochu klamete zákazníky, nemyslíte?
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Bohužel, zatím není jasné, kde se vybrané zboží dosud nachází, takže spokojenost je vzdálená. Zítra končí sedmidenní lhůta pro dodej, tak se nechám překvapit!

• Po potvrzení objednávky se již nedozvíte stav objednávky, zda byla expedována či je ve stavu řízení. Dodací lhůta je příliš dlouhá.

Je plno jiných obchodů kde Vás informují o dodání a hlavně netrvá tak dlouho.