• Zboží označené na webu skladem nemají a bez vysvětlení stornují objednávku.

• inzerují zboží jako "skladem >5 ks" a nemají ho vůbec

Opět jeden z těch obchodů, které klamou zákazníky. U nabídky je uvedeno "skladem >5 ks" a nakonec zjistíte, že zboží nemohou dodat, protože ho nemají a není ani u dodavatele! Krajně neseriozní chování! Neztrácejte s podobnými obchody čas!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Slušný výběr

Zatím zboží není na skladě a není známo kdy dorazí.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží uváděné na e-shopu jako dostupné (na skladě), nemusí ve skutečnosti na skladě být. Objednala jsem si dvě sportovní čelenky, u kterých bylo uvedeno, že jsou na skladě. Po odeslání objednávky mi bylo na e-mail sděleno, že požadované vzory na skladě nejsou a byly mi nabídnuté dostupné vzory. Podle nich jsem objednávku změnila.
    • U nabízených čelenek není uváděna jejich šíře. Ilustrační foto užší čelenky odpovídá čelence, kterou jsem si kdysi koupila v kamenném obchodě, tj. cca 5,5 cm. Došly čelenky o šíři cca 4, 2 cm, což je opravdu úzké a neodpovídá to očekávání.

Zboží bylo dodáno rychle ale neodpovídá deklarovanému - zklamání.

dlouha dodaci doba jeste zbozi nemam a uz chteji hodnoceni nemam co hodnotit

• Zboží bylo objednáno a rychle doručeno.
    • rychlé jednání

• Zboží bylo vyrobeno na zakázku na základě objednávky,telefonicky mi to bylo sděleno s tím,že se dodací lhůta možná prodlouží,což se nestalo a zboží bylo doručeno v původním termínu.
    • Ale - bez dodacího listu,po reklamaci tohoto nikdo z firmy vůbec neozval.Díky tomu spokojenost klesá.

Přehledné stránky, platba předem, zboží okamžitě odeslané, doručené a nepoškozené.

• pohodlný nákup
    • široký výběr

měli přesně to co jinde nebylo
    zboží na zakazku,dodáno přesné na čas
    výhodná cena
    kvalitní komunikace

Rychlost dodání a ochota.

PROTOŽE SE JEDNALO O AKVÁRIUM,TAK JSEM MĚL OBAVY,ALE DORAZILO V POŘÁDKU. ČILY VŠE O.K.

Obchod doporučuji ostatním. Dobrá komunikace a cena zboží.

• ok
    • špica
    • no super
    • prostě dobrý

Zbozi jsme objednali a tusim do dvou, tri dnu jsme ho meli dorucene.

rychlý, bezproblémový obchůdek