• Původní cena 80 Kč se po zaslání poštou zvedla na 170 Kč.Takže z uvedených financí je jasné, nepoužívat.

Reakce obchodu LinuxMarket

Bohužel, cena zboží se vůbec nezvedá, je stále stejná. Připočítává se poštovné a dobírka, jak je zcela běžné i v jiných eshopech. Zákazník má na výběr hned v prvním kroku objednávky, kdy se vypočítá cena dopravného a pokud si vybere i platbu dobírkou, tak dobírkovné, jestli bude pokračovat v nákupu či nikoliv. Naše ceny poštovného a dobírkovného vycházejí z ceníku České pošty. Velice pochybuji, že je v ČR eshop, který odesílá zboží zcela zdarma...Rád bych doporučil zákazníkovi, aby si zkusil poslat balík kamkoliv do ČR s dobírkou! Zdarma mu to, bohužel, nikdo neudělá, ani Česká pošta!

• Nabídka výrobků s linux tématikou, cena výrobků, přehlednost eshopu.

spokojnosť

• Pro linuxové nadšence i nadšence svobodného softwaru je tento obchod přímo ideální.
    • Velmi příjemné nízké ceny zboží.
    • Uvítal bych o trošku lepší kvalitu DVD - přišlo mi to trochu zamatlané, špinavé a mírně poškrábané - nebylo to však nic hrozného a na funkčnost DVD to nemělo nijaký vliv. Avšak, jako těžký perfekcionalista, jsem tuto poznámku učinit musel.

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé. Obchod je přehledný a pro linuxové nadšence i nadšence svobodného softwaru je přímo ideální. Co se týká zboží, DVD s operačním systémem bylo trochu zamatlané a trošičku poškrábané, což mne mírně zamrzelo, nicméně na funkčnost to nemělo pražádný vliv. Takže v pohodě. Zcela určitě si z tohoto obchodu ještě něco v budoucnosti koupím. Skvělý obchod - DOPORUČUJI!

• Spoustu zboží pro fanoušky Linuxu!
    • O žádných nevím.

Perfektní obchod, který si jistě zamiluji a budu se k němu vracet. Doporučuji všem Linuxákům.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme a jsme rádi za Vaši přízeň!

• jednoduchosť a seriózny prístup.
    • jediný obchod
    • nemôžem posúdiť

seriózny prístup a komunikácia

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme a našich zákazníků si velice vážíme!

• komunikace, ochota, spolupráce

Budoucnost patří Linuxu, takže je třeba jej podporovat!

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme a také si myslíme, že Linux má velkou budoucnost!

• Neznám mnoho obchodů pro Linuxáky, výdejní místo je v Praze.
    • Nemá kamennou prodejnu.

Koupil jsem si dvě trička, netrefil jsem velikost. Trika byla do týdne vyměněna za lépe padnoucí.. Komunikace vstřícná a příjemná.

Obchod v pohodě .
    Byly mi i fundovaně zodpovězeny mé dotazy
    ohledně instalace.

Velice děkujeme!

Vše v pohodě

Děkujeme!

• Produkty Linux. Osobní přístup.
    • Přehlednost webových stránek by mohla být trochu lepší.

Obchodů s instalačními DVD Linux v ČR mnoho není. Jsem rád, že jsem narazil na tento, co má výdej zboží v Praze a možnost platby v hotovosti na místě. Osobní odběr je možný blízko stanice metra B Hloubětín v úterý a ve čtvrtek mezi 16.00 a 18.00.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme Vám za Vaši recenzi!

• Líbilo se mi, že jsem byl průběžně přiměřeně informován o vyřizování objednávky. Média přišla s potiskem, dobře popsána. Nálepky přišly nezmačkané ve správném počtu.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme Vám a velice si našich věrných zákazníků ceníme.

• přehledenost
    • nejsou

Doporučil bych tento e-shop

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za Vaši recenzi.

• rychlý, spolehlivý

je na ně spolehnutí, zboží dorazí brzy a v pořádku

Děkujeme!

• V obchodě linuxmarket naleznete neběžné zboží s linuxovu tématikou .
    • Nechají Vám vyrobit oblečení na zakázku .
    • Prodávají instalační média různých linuxových distribucí .
    • Nabízejí dárkové předměty nejenom s tučnákem Tuxem :)
    • Nebyl jsem zcela spokojený se službami české pošty , kterou obchod linuxmarket nabízí jako zásilkovou službu , což ovšem není chyba obchodu , nýbrž instituce české pošty .

Komunikace s provozovatelem obchodu linuxmarket byla bezvadná . Prodávají zde různé a jinde velmi těžko sehnatelné zboží s linuxovou tématikou a tučňákem Tuxem :) LinuxMarket doporučuji každé a každému :)

Reakce obchodu LinuxMarket

Velice děkujeme a zachovejte nám přízeň i nadále.

• velmi dlouhá dodací lhůta zboží

Reakce obchodu LinuxMarket

U většiny zboží mimo DVD nebo samolepek máme dodací lhůtu 1-2 týdny, jsme limitováni dodavatelem a zejména tím, že nemáme sklad, resp. kamennou prodejnu. Dodací lhůty jsou ovlivněny i Českou poštou, skrze kterou zasíláme zboží. Jinak jak máme na eshopu uvedeno - děláme vše ve svém volnu, máme své běžné zaměstnání, LinuxMarket není eshop typu Alza nebo Mall.cz. Komunikace mezi eshopem a zákazníky je pro nás důležitá a vždy zasíláme jakékoliv upozornění nebo doplnění. Jakýkoliv dotaz řešíme takřka ihned. U zákaznice "aja" došlo k omylu v dodání jiné velikosti, který byl co nejdříve odstraněn a zákaznici byla dodána mikina správné velikosti. Zákaznice slíbila vrátit omylem dodanou mikinu, kterou ale dodnes nevrátila a přestala komunikovat. Mrzí nás, že jsou i takoví zákazníci.

• Cena za dopravu !!

Vše OK

Reakce obchodu LinuxMarket

Cena za dopravu se odvíjí od tarifů České pošty, vč. dobírkové přirážky a položku za balící materiál. Vzhledem k objemu zásilek by nás jakýkoliv jiný dopravce (DHL, PPL, GEIS ap.) vyšel dráž o cca 25-30 Kč. ČP je pro nás v současné době nejlevnější a opravdu nechceme zákazníky zatěžovat vyšším dopravným.

• Profesionální nabídka otevřeného softwaru
    • Nevím

V pohodě, seriózní.

• zbozi, ktere jsem schanel mel za nejlepsi cenu

• rychlé vyřízení,rychlé dodání
    • cena poštovného