• slabé popisky co a nač jsou instalační CD, jaké jsou v nich rozdíly.....

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za nákup i za recenzi. Informace u instalačních disků doplníme, plánujeme i speciální stránku pro usnadnění výběru vhodné distribuce.

absolutná spokojnosť!

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za nákup i za recenzi

• Jedinečnost, skvělá komunikace, radost z nákupu, cena
    • Žádné

Obchod jednoznačně doporučuji, nakupují v něm pravidelně a s nákupem jsem vždy spokojený :)

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za nákup i za recenzi ;-)

• specializace na linux
    • nemá plný sortiment jaký bych očekával

potřeboval jsem sestře zaslat DVD operačního systému linuxu protože to staré mělo prošlou podporu ,na stránkách obchodu nebylo zda musí být stejná adresa fakturační i zasílací , to jsem domluvil emailem .DVD sestra používá jako záchranné kolo když se pokazí Windows než se dá do pořádku aby se dal počítač používat, podívat se na na web a byl přístup na disk a otevřít i když s přeházeným formátováním dokument, jednou za dva roky je potřeba nové DVD.
    budu rád když nebude muset být použito
    Pavel

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku a recenzi. Sortiment stále rozšiřujeme. Pokud postrádáte něco konkrétního, napište nám prosím – třeba nebude problém to do nabídky doplnit.

• - Zboží pro fanoušky Linuxu
    • - Trika jsou kvalitní
    • - E-shop je přehledný
    • - Rychlé odeslání
    • - O všem jsem informován e-mailem
    • - Platba skrze GoPay
    • - Asi nic

Na e-shopu jsem objednával prvně a jsem naprosto spokojen. triko je kvalitní a o všem jsem byl informován e-mailem. Zdržení bylo v dodání, ale za to e-shop nemůže. Objednával jsem o Vánoční svátky a to kurýrní služby nepracují.
    Mohu jen doporučit. :)

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku a recenzi ;-)

• ponúka vlastné originály
    • linux je životný štýl
    • tričká sú lacné, obyčajné reklamné
    • napriek tomu pomerne drahé

pekný obchod
    znížte cenu, alebo vylepšite kvalitu
    držím palce

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku i recenzi. Na vylepšování stále pracujeme, již v blízké době můžete (nejen) u triček očekávat příjemná překvapení.

• Úzce specializovaný obchod soustřeďující se na nejlepší operační systém světa - LINUX.
    • Skvělé ceny.
    • Neustále se rozšiřující nabídka zboží.
    • Rychlost dodání.
    • Přehlednost obchodu.
    • Výborná komunikace.
    • Skvělé služby.

Je to můj oblíbený obchod. Kdo miluje Linux, tak pro toho je tento obchod to pravé ořechové. Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku a recenzi ;-)

• nabízí speciální zboží které běžně nelze koupit
    • běžné slabiny obchodů na internetu....

pokud si něco vyberete, a jeste ochotni platit poštovné, nebudete zklamáni

• rychlos, kvalita,vyber

1a

Děkujeme za objednávku i recenzi.

• Ja by som prijal viacero predmetov pre fanúšikov Linux systémov, možno USB kľúče s logom, pisacie pera, kľúčenky, podložky pod myš a pod.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku i recenzi. Nabízenou škálu předmětů pro fanoušky linuxových systémů postupně rozšiřujeme (například u zmíněných klíčenek jeden druh nabízíme již delší dobu). Vždy ale záleží na tom, jaká je reálná možnost takové výrobky prodat, protože k dosažení rozumných cen je potřeba vyrábět ve větších sériích.

• RYCHLOST A PERFEKTNÍ SERVIS
    • NEVÍM

URČITĚ VSEM DOPORUČUJI.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku i recenzi

• LINUX
    • NEMÁ

-zboží které málo kde koupíte

-rychlost,kvalita,spolehlivost

-lze jen a jen doporučit

-proč?,protože ušlechtilý Linux proti špinavým a páchnoucím vidlím nemá a už nebude mít konkurenci,hlavně pro běžného uživatele jako jsem já.

Děkujeme za objednávku i recenzi.

DOBRÝ, NAŠEL A DOSTAL JSEM TO, CO JSEM HLEDAL !!

• rychlost dodání
    • větší rozsah nabídky - obchod je ideální pro váhající uživatele kteří chtějí přejít na Linux tak by neškodilo zařadil distribuce jako např. Slax..

Slouží dobře svému účelu

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku i recenzi. Postupně nabídku distribucí rozšiřujeme, v poslední době přibyly například Kodibuntu nebo openSUSE Leap. Slax v nabídce byl, ale vzhledem k velmi malému zájmu jsme ho po doprodání zásob stáhli. Přesto si lze instalační disk distribuce Slax i nadále objednat, a to jako součást knihy Slax - Linux do kapsy. Podobně si lze objednat i Knoppix (kniha Linux Knoppix na maximum). Rozhodně ale nebude od věci uvedené knihy zařadit i do kategorie Instalační média.

• Přehlednost webových stránek, široký sortinemt, příznivé ceny.

Velmi přehledný e-shop s Linuxovou témtatikou, široký sortiment a velké množství doplňkového zboží.

Děkujeme za objednávku i recenzi.

• seženu OS který neí jinde dostupný.

• Rychlost doručení, žádné problémy
    • Objednané DVD bylo vypálené - to jsem věděl předem, protože oficiálně se Ubuntu dodává jen na USB, ale mohlo to být zmíněno

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za objednávku i recenzi. Je to dobrý nápad, přidáme tam tuto informaci (a současně také informace, jak DVD chránit před poškozením).

• Velmi příjemné ceny.
    • Úzce specializovaný obchod pro všechny nadšence Linuxu a vše co s tím souvisí.
    • Skvělý výběr a neustále se rozšiřující sortiment zboží.
    • Ze zboží bych aktuálně dal do pozornosti opravdu nádherné flashky, které jsou prostě překrásné.
    • Absolutně výborné, kvalitní a důsledné proti-nárazové balení zboží. Sám jsem byl překvapený, jak precizně bylo zboží zabalené.
    • Výborná a rychlá komunikace obchodu.
    • I když obchod nemá vlastní sklad, přesto zboží bylo dodáno poměrně rychle a navíc do zahraničí.

E-shop, který je úzce profilován na vybranou skupinu linuxových nadšenců. Nabízí skvělé zboží a neustále se rozšiřující sortiment předurčuje tento obchod k úspěchu. Každý nadšenec svobody, krásy a elegance, který se už vymanil ze spoutanosti komerce nadnárodních a nenasytných firem, jež sledují každý váš krok neustálým špehováním jako např. Windows 10, zde nalezne vše potřebné pro svobodu své linuxové duše.

Já opravdu miluji Linux, protože má tolik úžasných možností a potenciálu a protože nechce rýžovat obrovské peníze jako to dělají nadnárodní společnosti. Linux je skutečně o svobodě a také jeho politika je přizpůsobena této úžasné filosofii podělit se se všemi lidmi o vědomosti a poznání, které je potom nezištně darováno ve prospěch celého lidského společenství. A to je na tom tak krásné a naprosto bezkonkurenční.

Tento obchod bez jakéhokoli zaváhání doporučuji každému, kdo miluje Linux. Žádný podobný e-shop se zaměřením na Linux v Čechách a ani na Slovensku zřejmě nenajdete.

Reakce obchodu LinuxMarket

Velice děkujeme za recenzi i za objednávku

Perfektní a spolehlivý.

• zboží s tématikou Linuxu a linuxových distribucí
    • výrobky jsou kvalitní
    • ceny přijatelné
    • dodací lhůta by mohla být lepší

Jsem spokojený. Chtěl jsem především samolepky, ale abych neplatil poštovné kvůli takovým blbostem, přihodil jsem do košíku ještě klíčenku s logem Archu. Ta mě velice překvapila, protože vypadá mnohem lépe, než na obrázku a působí hodně dobře.
    Perfektní obchod pro fanoušky/uživatele linuxových distribucí.

Reakce obchodu LinuxMarket

Děkujeme za recenzi. Co se týká dodací lhůty, postupně doplňujeme zboží na sklad, aby ho bylo možno odesílat co nejdříve po objednání.