• zboží objednáno 6.3.2016, 12.3.2016 oznámeno, že je odesláno, 18.3. kontrola u zásilkové služby-zboží eshop ještě nepředal-prostě zmatek

Reakce obchodu LinuxMarket

Zboží bohužel zůstalo viset v síti Zásilkovny. Fyzicky prokazatelně předáno 11.3., dnes (17.3.) cca v 17 hodin telefonicky urgováno, aktuálně po něm Zásilkovna pátrá. Omlouváme se za problémy, v mailu posíláme podrobnější informace. AKTUALIZACE: Zboží bylo 18.3. v Zásilkovně vypátráno a doručeno na cílovou pobočku k vyzvednutí.

Teprve si budu instalovat linux. Jsem začátečník, ohledně internetu.Doporučení mám od mého kolegy z práce, že je s linuxem spokojený. Tak doufám, že i já budu spokojená. Věřím tomu

• Obchod je úzce specializovaný na určitý okruh lidí

• Obchod má v nabídce zboží s tematikou Linux apod. Tyto věci není běžně možnost zakoupit.
    • Nevím o ničem, toto byl můj první nákup.

Celková spokojenost, možnost osobního odběru v Praze. Komunikace s obchodem naprosto v pohodě :-).

• Zbozi ktere jinde nekoupim
    • zadnou

doporucuji

Delsi dodaci lhuta, ale obchod na to dostatecne a viditelne upozornuje. Takze i pres tuto drobnost doporucuji!

Rychlost, spolehlivost - milé překvapení.Díky.

Aj ked viem, ze to nie je priamo vinou obchodu, dodacia doba vy mohla byt kratsia, ale toto by som uviedol len ako navrh na vylepsenie, nie ako nejaku zavazny slabinu. Co sa tyka prehladnosti stranok, komunikacie atd. tak so vsetkym som uplne spokojny. Nakup tu urcite niekedy zopakujem.

• Nemusel jsem pro zboží chodit.
    • Žádné jsem nenašel.

Prodávající mi ochotně poradil při výběru produktu. Děkuji.

• Zajímavá nabídka
    • Perfektní komunikace a poradenství
    • Nevím o žádných

Odinstaloval jsem, jako mnozí jiní, Windows 8,1 (neustálá aktualizace a vnucování W 10 a přešel na Linux Mint 17,2 Mate. Je to vynikající OS. Skvělá je i spolupráce s komunitou Linux Mint CZ/SK. Je to dobrá rodina, které jde o věc a nikoli o zisk - na rozdíl od Microsoftu - a proto je stejně jako v početné komunitě Ubuntu být přínosné jejím členem.
    OS Linux v různých formách a v souvislosti i Linux Market doporučuji i ostatním. Já jsem velmi spokojen a jistě budou i oni.

Po LINUX DAYS dlouhá dodací doba, mailová omluva ze strany obchodu, zásoby "došly".

Reakce obchodu LinuxMarket

Dobrý den, LinuxMarket nemá skladové prostory a nedržíme zboží skladem, jak máme uvedené na stránkách. Dodací lhůty po objednání jsou v rozmezí 1-2 týdny, jakmile dostaneme vyrobené zboží od dodavatele (rovněž máme uvedené na webu - u každého zboží). Dodací lhůty dodavatele a dobu zasílání Českou poštou bohužel nijak neovlivníme.

• Oranžová farba trička je úplne iná ako oranžová farba obrázku trička na Vašej webovej stránke. Je pomerne škaredá.

Reakce obchodu LinuxMarket

Ano, oranžová barva na obrázku na eshopu je samozřejmě jiná, tak už to u obrázků na webu bývá. Navíc je zcela jasně u každého výrobku uvedené, že "Produktové obrázky jsou pouze ilustrační". Ve skutečnosti je barva trička hezčí, než na obrázku :-) Ostatně reakce cca 99% zákazníků, kteří tričko této barvy vidí na vlastní oči je pozitivní a to je hlavní.

• nebylo špatné zasílat firmám daňový doklad

Dobrá odborná pomoc

Reakce obchodu LinuxMarket

Daňový doklad si může registrovaný zákazník stáhnout přímo ve svém účtu v PDF. Jinak ho zasíláme na vyžádání, jak je uvedeno na eshopu.
    Tým LinuxMarketu

• Nabízí sortiment, který jsem jinde v ČR nesehnal.
    • Ocenil bych větší nabídku a všechno zboží ihned skladem.

Pro linuxáka skoro nutnost :)

Reakce obchodu LinuxMarket

Jak máme uvedeno na eshopu - děláme to ve svém volném čase a doma. O kamenné prodejně se skladem uvažujeme, ale jde o docela velkou investici a bez solidního partnera je pro nás neuskutečnitelná.
    Tým LinuxMarketu

• snadná dostupnost
    • v pořádku

výborná komunikace a rychlost dodání

• - lze zakoupit některé GNU/Linuxové distribuce na DVD
    • - lze zakoupit oblečení, případně jiné zboží, které reprezentuje GNU/Linux a vše okolo něj
    • - nabídka nemusí každému vyhovovat, ne každému bude připadat dostačující

Chcete dát světu najevo, že máte rádi GNU/Linux a vše okolo něj? Jestliže ano, potom navštivte LinuxMarket.

• Na Slovensku nie je možné zakúpiť Linux

• Specializace na linuxové distribuce
    • nic mě nenapadá

dobrá a levná alternativa k nabídce software
    Microsoftu

• Jednoduchost, rychlost, spolehlivost.
    • Malý sortiment zboží.

Určitě bych doporučil.