• Čekám na formulář k vrácení zboží.
    • Nedá se obchod kontaktovat telefonicky

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí vaše nespokojenost s naším obchodem. Vaši objednávku jsme obdrželi v neděli 21/4/2024 a hned v pondělí (první pracovní den) 22/4/2024 byla expedována a následující den vám byla přepravcem doručena.
    O všem jsme vám my i přepravce informovali emailem.
    Na našem kontaktním emailu [email protected] uvedeném na našich webových stránkách neevidujeme žádný váš dotaz ani požadavek. Na dotazy a požadavky reagujeme v pracovní dny okamžitě.
    V případě, že máte zájem odstoupit od kupní smlouvy, postupujte dle pokynů v obchodních podmínkách, na váš email uvedený v objednávce vám zasíláme formulář. Odstoupit od smlouvy je možné také s použitím libovolného formuláře.

Šmejd plastový nekupujte

Vážený zákazníku,
    pokud máte se zakoupeným produktem jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit a uplatnit reklamaci. V současné chvíli od vás žádnou reklamaci ani požadavek neevidujeme.
    Likvidaceskladueu.cz

• zboží dorazilo abnormálně rychle
    • Po slušné žádosti, aby mi zboží nebalili do zbytečných plastů, jsem obdržela obrovskou krabici, z níž necelou třetinu zaujímalo zboží a zbytek krabice byl napěchován plasty.

Pokud obchod nemá v plánu zohledňovat požadavky zákazníka vyplněné v poznámkách, nemá dávat zákazníkovi k dispozici možnost poznámku napsat.
    Touto cestou existence "poznámky" a její hrubé nerespektování působí jen jako výsměch platícímu zákazníkovi.

Vážený zákazníku,
    velice vám děkujeme za vaši objednávku. Objednala jste si u nás velký plastový traktor a velké plastové sklápěcí auto - hračky pro děti. Zboží bylo zabaleno v originálních krabicích výrobce a následně vloženo do velké kartonové krabice (jedná se o objemné zboží), ve které bylo obaleno a chráněno proti poškození během přepravy bublinkovou folií. Pokud bychom zboží obalily do papíru, nebylo by dostatečně chráněno proti promáčknutí a následnému poškození během přepravy. Zboží nebylo baleno do zbytečných plastů dle vašeho požadavku, výplň zásilky byla pouze nezbytně nutná. Velice nás proto mrzí vaše negativní hodnocení.
    Likvidaceskladueu.cz

S obchodem nejsem moc spokojena
    Objednala jsem si dětské hodinky dvoje
    Podle všeho mi přišli jedny správné a druhé už použité
    Hned jak jsem to zjistila jsem vyplnila formulář aby se to začlo řešit
    Komunikace s obchodem jde pouze přes e-mail a tím pádem je velice zdlouhavá
    Takže pokud by jste měli jakýkoliv problém s objednávkou obrňte se trpělivostí

Vážený zákazníku,
    obdržela jste 2 druhy hodinek, z toho byl 1 ks omylem zabalený jiný druh - nový, nikoli používaný. Po rozbalení jste tento omyl nereklamovala, ale hodinky jste začala párovat s aplikací, což se vám nedařilo a napsala jste nám pouze požadavek, že vám hodinky nejdou spárovat s aplikací. Okamžitě jsme s vámi situaci začali řešit a chtěli vám hodinky spárovat, dle fotografií hodinek, které jste nám zaslala, jsme zjistili, že se jedná o jiný druh hodinek než které máte na objednávce. Situace byla vyřešena k vaší spokojenosti v rámci jednoho pracovního dne. Velice nás vaše recenze mrzí.
    Likvidaceskladueu.cz

• Objednala jsem dceři hodinky SNR LT 25 4G , v hodinách nefunguje SIM. Psala jsem do obchodu co s tím a zatím se mi nikdo neozval.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

v naší firmě byla dovolená, informace o dovolené byla uvedena na našich webových stránkách a informaci jste obdržela automatickou odpovědí na váš dotaz. Z tohoto důvodu jsme nereagovali ihned na váš požadavek. V současné chvíli jsme s vámi váš požadavek vyřešili a hodinky jsou plně funkční.
    Měla jste chybně zasunutou SIM kartu v hodinkách.
    Likvidaceskladueu.cz

• Při prvním focení z vody přestal fotoaparát fungovat .Má být vodotěsný , ale to není pravda.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

nastalá situace nás velice mrzí. Reklamaci uplatněte na emailu [email protected] , následně vám budou zaslány veškeré pokyny spojené s odesláním reklamace.
    Tento prostor je určený pro hodnocení obchodu. Vaši přijatou objednávku jsme ihned odeslali a byla vám doručena následující pracovní den. K dnešnímu dni jste nás neinformovali o žádném problému ani zboží nereklamovali.

• Zboží objednané 24.4.2023 do 1.5.2023 ještě nedorazilo

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

velice nás to mrzí, ale z naší strany nedošlo k žádné prodlevě z odesláním vaší zásilky na dobírku. Po dnešní kontrole leží vaše zásilka od 27/4/2023 na depu Nušice. V emailu máte od přepravce také záznam jejího pohybu. Budeme kontaktovat přepravce z jakého důvodu nebyla doručena včas na výdejní místo a následně vás informovat. V případě, že vám nebyla zásilka doručena do dvou pracovních dní, jak je uvedeno na našem webu, měl jste nás nebo přepravce ihned kontaktovat. Rádi bychom vám pomohli.
    Likvidaceskladueu.cz

Zboží naprosto neodpovídá uvedeným parametrům prodejce,
    uvedená pamět prodejcem 64G v reálu 16G ... Menu a ovládání v češtině,česky je tam tak 15 procent věcí...
    A tak je to na hodinkách se vším..
    Vracím zpět.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

velice nás mrzí vaše nespokojenost se zakoupeným produktem. Kontaktujte nás na emailu [email protected], kde s vámi vše vyřešíme k vaší spokojenosti.
    Vámi zakoupené zboží má paměť 16G, tak jak je uvedeno na webu, obalu i návodu produktu. Na tento druh zboží zatím neevidujeme žádné reklamace.

• Kvalita balení
    • Komunikace se zákazníkem

Zboží bylo v neporušeném stavu, bohužel ale bez slibovaných řetízků z bižuterie. To bych i oželil, ale když jsem o tom napsal prodejci, tak se ani neráčil omluvit.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí vaše nespokojenost. Produkt jste obdržel jak sám uvádíte v originálním neporušeném stavu od výrobce.
    Produkt, který byl předmětem vaší koupě byl v pořádku. Dárky, které výrobce do produktu vkládá se mohou lišit - výrobce dárky vyskladňuje dle skladových zásob, tak jak je uvedeno v popisu produktu na našich webových stránkách.
    Stejné vysvětlení jsme vám zaslali k vašemu dotazu.
    Pokud vámi zakoupený produkt nesplnil vaše očekávání, máte nárok na jeho vrácení v rámci 14 denní zákonné lhůty.
    Likvidaceskladueu.cz

Zaslali mi zboží, které nesplňuje svou funkci. Objednala jsem podvodní fotoaparát, do kterého zatéká, nejvíce přes objektiv. Reklamaci neuznali.

Vážený zákazníku,
    vaše reklamace byla posouzena řádně, byl vám vystaven reklamační protokol s podrobným popisem vyřízení vaší reklamace.
    Vaše tvrzení v hodnocení výše není pravdivé.
    Likvidaceskladueu.cz

• Informace o zboží na internetu se lišily s doručeným zbožím v několika bodech.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel neuvádíte čím se doručené zboží lišilo od popisu na webu, nejsme schopni nijak reagovat.
    Zboží vám byla doručeno následující pracovní den od objednání.
    Pokud nejste se zbožím z jakéhokoli důvodu spokojen, je nám ho možné vrátit v rámci 14 denní zákonné lhůty.
    Hezký den Likvidaceskladueu.cz

Komunikace s obchodem v pořádku ale zboží oproti popisu nefunguje problém s reklamaci

Vážený zákazníku,
    zakoupené zboží je u nás možné reklamovat 2 roky od jeho pořízení. Postupujte dle pokynů na našich webových stránkách v záložce Obchodní podmínky. Případně se na nás obraťte emailem [email protected], kde vám budou poskytnuty veškeré informace, jak s danou reklamací postupovat.

• Rychle dodání
    • Powerbanka vypadala jinak než na obrázku

K připojení USB, USB C a microUSB se nešlo dostat. Plastový kryt byl posunutý a nešlo tak nic zapojit. To samé i tlačítka zapnutí/vypnutí. To se nacházela na úrovni plastového krytu. Panel který ukazuje stav powerbanky taky jinde než měl být. Zda má opravdu kapacitu 80 000 nevím ale pochybuju. Předpokládám že to bude miň. Vidím to na těžítko o hodnotě 2000,-

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

dle vašeho popisu se bude pravděpodobně jednat o vadný kus z výroby. Reklamaci uplatněte na emailu [email protected] , kde vám bude zaslán Reklamační formulář nebo postupujte dle pokynů uplatnění reklamace popsaných v Obchodních podmínkách na naši web stránkách.
    Omlouváme se vám za komplikace.
    Likvidaceskladueu.cz

• Zboží mi bylo doručeno poškozené a neuznali žádnou reklamaci

Zboží mi bylo doručeno poškozené a neuznali nám reklamaci !

Vážený zákazníku,
    Vaše tvrzení v hodnocení výše není pravdivé.
    Likvidaceskladueu.cz

• Podezřelé je to, že vubec není telefonní kontakt, A pak vypadá i jednání firmy. Doporučuji vubec nic nekupovat !!

Vážený zákazníku,
    na našich webových stránkách je uvedený emailový kontakt, na který reagujeme vždy ! Vaši objednávku jsme obdrželi dne 21/12/2021 a byla vám doručena hned druhý den 22/12/2021. K dnešnímu dni od vás neevidujeme žádný dotaz ani požadavek.
    Pokud ho máte, neváhejte nám napsat na email [email protected] , který je uvedený v kontaktu na našem webu i v uzavřených Obchodních podmínkách, které jste odsouhlasil před odesláním vaší objednávky.

• Majú zaujímavé veci
    • Neposielajú na Slovensko čo má mrzi banka sama prerátavať denným kurzom
    • Myslím že dobierka by nemal byt problem

Vážený zákazníku,
    na Slovensko zboží neodesíláme, nemáme k tomu přizpůsobený obchod (platební měna je v Kč a doprava pouze po ČR).
    Po vytvoření vaší objednávky na dobírku v Kč se zadanou adresou na Slovensko jsme vás o tom ihned informovali.
    Děkujeme za pochopení.
    Likvidaceskladueu.cz

Nedoporučuji obchod nekomunikuji se zákazníky ohledně objednávek pouze email a když si chcete vybrat powerbanku jako jsem u nich udělal chybu a koupil to u nich nakonec jsem doma zjistil že to vůbec nefunguje z mobilem a nenabíji se to.

• Do dnešního dne mi nebyl kurýr schopen doručit objednávku
    • Měli by jste se poohlédnout po jiném dopravci, už se mi to stalo podruhé

Vážený zákazníku,
    objednal jste si u nás zboží dne 10.8.2021 (pátek) na doručení domů na adresu. Dne 13.8.2021 (pondělí) vám kurýr doručoval balíček a vy jste mu telefonicky oznámil, že nejste doma a zásilku nepřevezmete. Kurýr vám oznámil, že uložil balíček u nich na depu s tím, že si ho tam vyzvednete. Do této doby jste tak neučinil.
    Pokud budete mít s přepravcem jakýkoli další problém neváhejte se na nás obrátit na emailu [email protected]

Reklamační oddělení Likvidaceskladueu.cz

zboží mělo dorazit do dvou dnu jak uvadite ale prislo az za tyden. mladej mel narozeniny bez darku.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

v termínu objednávky jsme měli celofiremní dovolenou a bylo to uvedeno na našich stránkách.
    Hned po dovolené jsme vám zásilku odeslali.
    Reklamační oddělení Likvidaceskladueu.cz

Obchod mi doručil zboží rychle a bez problémů, ale kvalita hodinek, které jsem koupila pro moje dítě ho ohrozila na zdraví. Těžko říci, zda šlo o vadný kus nebo prostě obchod disponuje nekvalitními výrobky za levné ceny. Budu posílat na reklamaci s žádostí o vysvětlení a vrácení peněz nebo výměnu a uvidíme, jak se k tomu obchod postaví. Já věřím, že kladně. Šlo o můj první nákup na obchodu a o hodinky WONLEX Protection 4G videovolání, které přes uvedený standard voděodolnosti IP67 (ponoření na 30 minut do 1m) nevydržely ani 30 vteřin namočení při pádlování na nafukovaččce u moře. Do 5 minut po té se hodinky rozžhavily a po rozebrání jsem našla spálenou baterii, drátky i zdeformovanou SIMkartu! Patrně to způsobila slaná voda, která se přes vodotěsnost dostala dovnitř :-(

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

velice nás mrzí nastalý problém s produktem. U hodinek k dnešnímu dni neevidujeme žádnou vámi uváděnou závadu.
    Vaše reklamace bude vyřízena v řádném termínu.