Objednal jsem respirátory a za 11 dní nepřišla zásilka ani zpráva.

Vážený zákazníku,
    vaši objednávku objednávku u nás evidujeme, stačilo zaslat email, reagujeme obratem.
    U zboží v popisu produktu bylo uvedeno, že expedice začne probíhat od 20.3.2020.
    Velkým náporem objednávek se nám expedice bohužel prodlužuje.
    Likvidaceskladueu.cz

• Čas doručení dlouhý, ze bych na kovid dřív umřel a dostal pokutu než dojde respirator

Vážený zákazníku,
    Velkým náporem objednávek se nám expedice bohužel prodlužuje.

Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

na vámi objednaný produkt je nyní skutečně dlouhá dodací lhůta.
    O lhůtě dodání jsem vás informovali emailem.
    Likvidaceskladueu.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Hluchý telefon, žádná komunikace.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

na úvodní stránce našeho webu je informace, že v tomto týdnu žádáme zákazníky, aby nás kontaktovali pouze emailem ! Je to z toho důvodu, že naše firma jede jako všichni ostatní v nouzovém režimu ! Na emaily odpovídáme tentýž den, pokud dotaz přijde v nočních hodinách následující pracovní den. Informace ohledně vyskladnění vašeho produktu je také na úvodní stránce, kde se také zákazníkům omlouváme za zdržení s odesláním!
    Vaši objednávku na dobírku u nás evidujeme, stačilo zaslat email, byl byste vyrozuměn s termínem odeslání.
    Likvidaceskladueu.cz

• Ziadna komunikacia, tovar nedodany. Nedovercivy eshop.

Likvidaceskladueu.cz

Nepřišlo nic. Obchod nekomunikuje.

Vážený zákazníku,
    v současné chvíli evidujeme několik desítek tisíc objednávek na produkt, který jste u nás objednala.
    Vaši objednávku s platbou na dobírku u nás evidujeme.
    Jakmile bude vaše objednávka expedována, budeme vás o tom informovat emailem.
    Na dotazy zákazníků odpovídáme obratem.
    Děkujeme vám za pochopení v této ne úplně běžné době, všichni i naše firma jede v nouzovém režimu.
    Přejeme vám pevné zdraví a hezký den!

• Neinformují zákazníka o stavu objednávky.

Zruším objednávku.

Vážený zákazníku,
    Vaši objednávku s platbou na dobírku u nás evidujeme.
    Jakmile bude vaše objednávka expedována, budeme vás o tom informovat emailem.
    Na dotazy zákazníků odpovídáme obratem.
    Přejeme vám pevné zdraví a hezký den!

Člověk jim napíše mail a ani po týdnu nezareagovali.

Vážený pane V.,
    mrzí nás to, ale žádný email jsme od vás neobdrželi. Pouze vaši objednávku. Objednávka vám byla potvrzena naším automatem. Jako způsob platby jste si zvolil bankovní převod. Platbu jsme k dnešnímu dni neobdrželi, tudíž byla vaše objednávka automaticky stornována.
    Na emaily reagujeme vždy tentýž den, pokud dotaz přijde v nočních hodinách , následující pracovní den.
    Likvidaceskladueu.cz

• I když v nabídce bylo uvedeno, že je zboží na skladě byla skutečnost jiná
    • Podle zaslané zprávy bude zboží odesláno výrobcem do skladu 18.2. Takže doufám, že se ho dočkám.

Vážený zákazníku,
    velice nás tato situace mrzí. Po obdržení vaší objednávky, jsme vás obratem informovali o jejím stavu a termínu dodání. O výrobek je obrovský zájem a byl během krátké doby doprodán. Výrobce z neplánovaných důvodů není schopen dodat zboží dříve, než jak jsme vám uvedli. Děkujeme vám za pochopení.
    Likvidaceskladueu.cz

• Lživé údaje na internetu u prodávaného výrobku.
    • Arogance ze strany prodávajícího
    • Nekvalitní a nefunkční čínský výrobek
    • Při registraci hodinek do aplikace, nelze hodinky vrátit ani v zákonné lhůtě. Do aplikace se ale nejde přihlásit a dokončit registraci.
    • Na hodinkách nelze nic nastavit. Vše až v aplikaci, do které se ovšem nedostanete.

Vážená paní S.T.
    dne 24.11.2019 jste u nás zakoupila chytré hodinky. Po dvou měsících, dne 22.1.2020 jste nám hodinky zaslala zpět se žádostí o vrácení peněz za zakoupené zboží z důvodu klamavých informací na našich webových stránkách, že hodinky lze používat bez SIM karty.
    Musíme se důrazně ohradit, že vaše tvrzení se nezakládá na pravdě. Veškeré informace o produktu, včetně jeho funkcí a parametrů máme uvedeno na našich webových stránkách včetně nutnosti použití SIM karty v hodinkách..
    Pokud vám z popisu produktu nebylo něco jasné , uvádíme na našem webu telefonní spojení pro případné dotazy k produktům.
    Dále součástí vámi zakoupeného produktu je manuál v českém jazyce, který jste nám v emailové komunikaci potvrdila, že jste ho od nás obdržela a dle něho postupovala. Hned v prvním odstavci českého manuálu , ještě před párováním hodinek s aplikací je uvedeno, že máte do hodinek vložit odblokovanou SIM kartu s kreditem a daty !
    Tímto pokládáme za jasně prokázané, že jste o nutnosti vložení SIM karty do hodinek byla informována !
    V tomto okamžiku jste měla využít zákonného práva vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní od jeho vyzvednutí. Tuto možnost jste nevyužila.
    Na místo toho jste hodinky provozovala další 2 měsíce. Hodinky jasně jevily známky užívání, displej je pod krycí folií porýpaný, hodinky jsou registrované v aplikaci Se Tracker a prokazatelně vědomě jste hodinky užívala.
    Z tohoto důvodu jsme vám zaslali hodinky zpět, po kontrole naším technikem byly plně funkční.
    Vaše hodnocení se absolutně nezakládá na pravdě, postupovali jsme vůči vám velice korektně a slušně a hluboce jsme zklamáni vaším jednáním, které nese náznaky podvodného jednání a nespravedlivého osočování naší firmy.

• Neochota
    • Arogance
    • Zboží, které uvádí skladem-skladem není.
    • Katastrofální jednání

Neochota vyměnit naprosto nepoužité zboží(špatně zvolená velikost),orig.zabalené za jiné zboží ve stejné hodnotě z důvodu nedodržení 14 den. lhůty. To,že já jsem zboží předem zaplatil,protože bylo uvedeno skladem a pak jsem víc jak týden 10 dní čekal na doručení,bez sebemenší připomínky,protože skladem nebylo to tento obchod nerozhodí. Katastrofa, s horším jednáním jsem se nesetkal.

Vážený pane,
    reagujeme na vaše nepravdivé hodnocení. Zboží jste uhradil dne 28.11.2019 a zboží jsme expedovali dne 29.11.2019. Telefonicky jste nás kontaktoval po třech týdnech , že zboží chcete vrátit bez udání důvodu. Dle zákona a obchodních podmínek máte na vrácení zboží bez udání důvodu 14 denní lhůtu. Z tohoto důvodu jsme vám vaši telefonickou žádost zamítli. Dle telefonického záznamu s vámi operátorka jednala velice slušně a vysvětlila vám důvod zamítnutí.
    Velice nás mrzí vaše nepravdivé hodnocení.
    Reklamační oddělení Likvidaceskadueu

• Shitovy vyrobek
    • Nemoznost vraceni vyrobku

Hodinky jsou cinsky shit. Obrazovka ma bubliny na displeji. Vypada to jak za dolar a pritom staly 1000 kc. Kdyz je sparujete s mibilem a jinak vyzkouset nejdou tak uz je nemuzete vratit. Navod mi v cestine dodan nebyl a pak se na neho odvolavali, ze to tam je napsane!!!Nikdy bych tutu firmu nedoporucila znamym. otresna komunikace s firmou

Vážená paní N.,
    veškeré zboží můžete dle zákona vrátit v rámci 14 denní lhůty s podmínkou, že zboží nesmí být užíváno a nesmí jevit známky opotřebení. Zboží jsme od vás na reklamaci ale dosud neobdrželi.
    Návod v českém jazyce přikládáme vždy k faktuře ! Přikládání návodu u nás prochází trojí kontrolou. Žádný požadavek od vás, že by návod v českém jazyce u hodinek nebyl neevidujeme.

Reklamační oddělení Likvidaceskladueu.cz

Všude se píše o českém návodu, akorát přišel jen návod v angličtině!

Dobrý den pane Milane,
    český návod jste měl přiložen u faktury ! Přikládání návodů u nás chodí trojí kontrolou, není možné , že by jste ho tam neměl. Samozřejmě není problém zaslat návod emailem. Tento požadavek jsme od vás neobdrželi. Nerozumíme tedy vašemu negativnímu hodnocení celého našeho eshopu.
    Likvidaceskladueu.cz

• Objednané hodinky nefungují - nelze je nabít. Reklamace neuznaná, údajně s dobíjením není problém. Po jejich návratu provedeno několik dalších dobíjecích pokusů (u jiných spotřebičů nebyl při použití stejné nabíječky problém).

Dobrý den vážená paní,
    vaše hodinky jsme u nás měly na reklamaci s tím, že nejdou nabít a následně zapnout. Baterie byla přeměřena technikem a je v pořádku. Hodinky jsme bez jakýkoliv problémů nabili ! Baterie drží plně nabitá a hodinky jdou běžným způsobem zapnout. Jak jsme vám uvedli v reklamačním protokolu je chyba ve vaší nabíječce. Zakupte si dle našeho doporučení novou koncovku, kterou připnete k USB kabelu přiloženém v hodinkách a bez jakéhokoliv problému můžete hodinky dále používat.

reklamační oddělení

• Použíté a nefunkční zboži!Podvodníci!

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

Dobrý den, k dnešnímu dni od vás neevidujeme žádnou reklamaci a chceme se důrazně ohradit oproti vašemu nařčení, že jsme vám zaslali použité a nefunkční zboží. Na skladě máme pouze nové zboží, které nakupujeme přímo u výrobce !

• Dlouha doba dodání

Vážený pane,
    velmi se vám omlouváme, že doba trvání byla 5 pracovních dní, ale přepravce, kterému jsme předali vaši zásilku chybně načetl štítek na balíčku a ten zůstal ležet na překladišti. Než jsme to zjistili a vynutili si okamžitou nápravu, došlo bohužel k tomuto zdržení.

Reklamační oddělení Likvidaceskladueu.cz

Stejnou tašku jsem si mohla koupit v Penny za 190 korun!!!!!!!!!

Vážená paní,
    v případě, že se vám zaslané zboží nelíbí nebo s ním nejste spokojená, můžete nám zboží vrátit ve 14 denní zákonné lhůtě.
    S pozdravem Likvidaceskladueu.cz

V nabídce jsou fotky dvou výrobků,ale cena je patrně jen za jeden. Dětské elasťáčky za 199 ,- byť s licenčním obrázkem,jsou podle mého předražené.
    Nebyl popisek vysvětlující ,které tedy pošlou,je-li cena uvedená za 1 ks. Nedostatečné značení. Nemusím vysvětlovat,že za tu cenu bych si je neobjednala.

Vážená paní,
    děkujeme za váš příspěvek. Některé fotografie zobrazují dva i tři obrázky společného tématického výrobku a takto nám to zasílá i výrobce k zveřejnění. Vždy máme ale u těchto fotografií popisek a čísla velikostí popisující zcela zřejmě o který produkt z obrázku se jedná. Pokud je např. zobrazené triko s včelkou Májou 3 krát na fotografii, vždy je v popisku uvedená barva ( zelená, bílá, růžová ) a k tomu velikost.To samé je i napsáno u legín, které jste si zakoupila. Je tam uvedený popisek, že se jedná o zobrazení s bublinkami na nohavicích. Zřejmě jste popisek vůbec nečetla. Co se týče ceny, značkové licenční legíny stojí v obchodě od 290Kč až po 350 Kč. Od nás máte cenu 199 Kč.
    Pokud s nákupem nejste spokojená, máte nárok na vrácení peněz za zboží ve 14 denní zákonné lhůtě.
    Hezký den Likvidaceskladueu