• rychlost a spolehlivost

Druhý den po objednání jsem měl zboží doma, děkuji.

Vše proběhlo v pořádku. Objednání zboží a doručení zboží. USB modem pro sim kartu je TOP. Po připojení do notebooku ihned přenáší mobilní data. Za mně TOP, TOP, TOP.

• Překladač je za skvělou cenu a překládá do hodně jazyků.

Obchod má skvělé ceny výrobků.

• skvělé ceny
    • široký výběr
    • rychlá dodávka

Musím přiznat, že jsem se trochu obávala, protože název eshopu byl pro mě dost nedůvěřivý, bála jsem se jestli to není podvodná stránka. Po recenzích tady na Heurece jsem zkusila objednat.
    Jsem naprosto spokojená, zboží přišlo perfektně a moc hezky zabalené, všechno naprosto v pořádku a rychle. Vřele doporučuju, určitě objednám znovu.

Rychlé dodání, příjemná komunikace. Produkt kvalitní a krásně zabalený.

Super v klidu.

skvělý obchod, doporučuju
    bezva zboží, které jinde neseženete, ceny jsou nádherný
    super je i komunikace obchodu a rychlost dodání

Spolehlivost a rychlé doručení.

Zboží bylo doručeno do 24 hodin a to v období před Vánoci. Velice příjemně mě překvapila rychlost, byl to z mojí strany dárek na poslední chvíli, který mi byl dodán dříve než jsem čekal.

Všecko proběhlo výborně, jsem se všem spokojená, v jakém stavů zboží ještě nevím, nerozbalovala jsem, to je dárek pod stromeček, tak že ještě není konec.

• Dodáno rychlostí blesku.

• Velmi rychlá komunikace i doručení.

Rychlost, spokojenost

• Rychlost doručení.

Trochu zmatek s doručením, jinak ok.

Spokojenost

• Rychlé dodání, zboží hezky zabaleno, komunikace s obchodem bez komplikací

• rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace

Dobrá komunikace, rychlá reakce na dotaz k produktu

• zboží dorazilo abnormálně rychle
    • Po slušné žádosti, aby mi zboží nebalili do zbytečných plastů, jsem obdržela obrovskou krabici, z níž necelou třetinu zaujímalo zboží a zbytek krabice byl napěchován plasty.

Pokud obchod nemá v plánu zohledňovat požadavky zákazníka vyplněné v poznámkách, nemá dávat zákazníkovi k dispozici možnost poznámku napsat.
    Touto cestou existence "poznámky" a její hrubé nerespektování působí jen jako výsměch platícímu zákazníkovi.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

Vážený zákazníku,
    velice vám děkujeme za vaši objednávku. Objednala jste si u nás velký plastový traktor a velké plastové sklápěcí auto - hračky pro děti. Zboží bylo zabaleno v originálních krabicích výrobce a následně vloženo do velké kartonové krabice (jedná se o objemné zboží), ve které bylo obaleno a chráněno proti poškození během přepravy bublinkovou folií. Pokud bychom zboží obalily do papíru, nebylo by dostatečně chráněno proti promáčknutí a následnému poškození během přepravy. Zboží nebylo baleno do zbytečných plastů dle vašeho požadavku, výplň zásilky byla pouze nezbytně nutná. Velice nás proto mrzí vaše negativní hodnocení.
    Likvidaceskladueu.cz