• Slušné ceny

Po připomenutí objednávky a dotazů na doručení, chvilku se nic stále nedělo, obchod ihned začal komunikovat a okamžitě zboží odeslal

• Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojená

• Ochota a vstřícnost

Tento obchod doporučuji všem.

• Skvělá komunikace
    • Široký výběr produktů
    • Skvělé ceny

Moje zkušenost s internetovým nákupem proteinových tyčinek od Levram Gym&Shop byla naprosto bezchybná a příjemná. Ráda bych se podělila o svůj dojem.

Webová stránka obchodu je přehledná a snadno se v ní orientuje. Proces výběru proteinových tyčinek byl velmi jednoduchý díky detailním popisům produktů a přehledným fotografiím. Nabídka je široká a zahrnuje mnoho různých příchutí i značek, což mi umožnilo vybrat přesně to, co mi nejvíce vyhovuje.

Objednávka byla vyřízena velmi rychle. Ihned po jejím dokončení jsem obdržela potvrzovací e-mail s podrobnostmi o objednávce a následně i informace o odeslání balíčku. Doručení bylo bleskové a zboží dorazilo ve výborném stavu, pečlivě zabalené.

Co se týče samotných proteinových tyčinek, jejich kvalita mě velmi potěšila. Chuť byla skvělá a složení odpovídalo popisu na webu. ´

Celkově jsem s nákupem proteinových tyčinek od Levram Gym&Shop nadmíru spokojená. Jejich profesionální přístup a kvalitní produkty mě přesvědčily, že se na tento obchod mohu spolehnout. Určitě se sem budu vracet i pro další nákupy a ráda doporučuji Levram Gym&Shop všem, kteří hledají spolehlivý internetový obchod s fitness produkty.

Super ceny

• rychlé dodání, dobrá cena

• Dohoda na osobním vyzvednutí
    • Přehled o stavu objednávky
    • Platba online

• Rychlost a maximální vstřícnost

Doporučuji! Přestože jsem v objednávce řešila malý zádrhel, vše bylo vyřešeno obratem a k mé maximální spokojenosti. Neváhejte a nakupujte :)

• Objednané produkty nachystány do druhého pracovního dne, byť v emailu přišlo upozornění, že objednávka bude k dispozici zhruba za 3 dny.
    • Perfektní zabalení produktů, aby se nepoškodili při přepravě, byť se jednalo o osobní odběr přímo v kamenné prodejně, kde byly produkty skladem.

Produkty jsem si přišla vyzvednut až po delší době, email o připravené objednávce mi zapadnul mezi ostatní. I tak byl balík s produkty pořád k dispozici. Děkuji.

• 17.5. vytvořená objednávka, dnes 4.6. dosud nedodáno.
    Mailem jsem urgovala 1.6. odpověď žádná

• Zboží bylo odeslano až 4 den a doručení proběhlo po víkendu . Celkem tedy týden
    • Doba odeslání

Osobně upřednostňují obchody kde se zboží objedná dopoledne a odpoledne je odesláno. To tady nefunguje , Škoda

Reakce obchodu Levram Gym&Shop

omlouváme se za zpoždění s doručením vaší objednávky. Z informací, které máme k dispozici, vyplývá následující:

Vaši objednávku jste zadal 27.5.2024 v 19:41 večer. Platbu jsme obdrželi následující den, tedy 28.5.2024, až v 16:25 odpoledne. V tu dobu již bohužel nebylo možné objednávku zabalit a předat dopravci PPL, jelikož svoz zásilek probíhá vždy nejpozději do 13:00.

Z tohoto důvodu byla vaše objednávka zpracována a expedována až následující pracovní den, společně s ostatními objednávkami. Dle našeho systému byla zásilka předána dopravci PPL dne 31.5.2024.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a zdržení. Pokud byste měl jakékoliv další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem,
    Váš zákaznický servis

• Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace

Mohu maximálně všem doporučit. Objednávka rychle odeslána a doručena. Skvělá komunikace. Určitě objednám znovu.

Reakce obchodu Levram Gym&Shop

Děkujeme vážíme si vaší recenze.

Dobrá komunikace s obchodem, když nastal problém. Vyřešeno rychle. Zboží kvalitně zabalené.

• OK..
    • Ok.
    • Ok.

OK....

Reakce obchodu Levram Gym&Shop

Děkujeme za Vaši recenzi, velmi si jí vážíme. V letošním roce jsme již úspěšně vyřídili 2329 objednávek a jsme vděčni za každou pozitivní zpětnou vazbu. Bohužel se nám dostává především negativních recenzí, kterých bylo letos pouze 8 z celkového počtu 2329 vyřízených objednávek. Domníváme se, že tento poměr je skvělý a svědčí o vysoké kvalitě našich služeb. Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další spolupráci.

• Zaplacené zboží nebylo odesláno
    • Majitel neustále odkládá hovory
    • Teď už telefon nebere

Objednala jsem a zaplatila zboží, které nebylo odesláno a peníze nebyly vráceny! Psala jsem mail, volala majitelovi, který slíbil vrácení penez. Nemám ani peníze, ani zboží…

Hezké dobré ráno,

děkuji za Vaši recenzi a rád bych se k ní vyjádřil. Naše společnost s Vámi vždy komunikovala a snažila se Váš problém vyřešit. Dne 27.05.2024 jste nám zaslala QR kód pro platbu za nedodané zboží - AllTest - Test k detekci správné funkčnosti štítné žlázy. Bohužel Vám tento produkt nedošel z důvodu poškození zásilky přepravní společností, za což se omlouváme.

Je nám líto, že patříte mezi zákazníky, kteří nebyli zcela spokojeni s naší službou. Letos jsme úspěšně vyřídili již 2213 objednávek a většina našich klientů je s našimi službami a komunikací nadmíru spokojena, což se odráží v jejich kladných recenzích. Bohužel se však někdy stane, že se vyskytne problém, který není naší přímou chybou, jako tomu bylo i ve Vašem případě.

Rádi bychom Vás ujistili, že děláme vše pro to, abychom našim zákazníkům poskytovali ty nejlepší služby a řešili případné problémy k jejich spokojenosti. Budeme rádi, když nám dáte další příležitost prokázat kvalitu našich služeb.

• Velmi oceňuji ochotu a vstřícnost majitele
    • Kvalitní balení

• krátký vychystávací čas
    • perfektní balení zboží
    • informování o průběžném stavu objednávky

Byť jsem nakupoval poprvé, LevramShop mne mile překvapil. Objednávka byla vychystána rychle, přišly mi maily o stavu (přijetí, zpracování, balení, připraveno k výdeji). Na dané adrese vyzvednutí bez problémů.
    Křehké zboží bylo zabaleno v bublinkách, zbytek uložen v krabici aby se nemohl hýbat.
    Obchod doporučuji!

• Zajímavý výběr produktů
    • Zoufalá komunikace
    • Prezentují se něčím, co ani okrajově nedodrží
    • Pomalá expedice (možná žádná)
    • Tady už nikdy nenakoupím

Po dlouhé době jsem se těšil až mi přijde výzva na hodnocení od heureky, protože to co předvádí tento e-shop mi bohužel hlava nebere.

Zoufalá komunikace, napíšete na chatu a vidíte tam info, odpovídáme okamžitě => odpověď druhý den ráno. Asi ještě pochopím, ne všichni mají zmáklou zákaznickou podporu.

Ale co je nejsmutnější:
    - e-shop se prezentuje rychlým dodáním (konkrétně v USP - Rychlá expedice, vše zboží skladem) => objednával jsem v pondělí 6. 5. 2024 a doposud má objednávka nebyla ani vyexpedována (platil jsem kartou)
    - po téměř 4 dnech mi přišel e-mail se snahou o vtip, že mou objendávku evidují a že jim může trvat až tři dny expedice, no 3 dny jsou pryč a objednávka vyexpedována nebyla

TOTO BYL MŮJ PRVNÍ A POSLEDNÍ NÁKUP !!! A budu jen doufat, že mi objednávka někdy dorazí.

• rychlost a vstřícnost

• Žádná výhoda

Byla dodána jiná, levnější verze zboží a dokonce s datem expirace už za 14dní, takže v podstatě prošlé zboží. Kontaktoval jsem několikrát majitele firmy a ten mi několikrát slíbil nápravu. Bohužel nic nesplnil a již už nekomunikuje……..

Reakce obchodu Levram Gym&Shop

Dobrý den, děkujeme za vaši zprávu a omlouváme se za nepříjemnosti, které vznikly v souvislosti s vaší objednávkou. Jak jste správně uvedl, zboží, které jsme obdrželi od našeho velkoobchodu, neodpovídalo požadovaným standardům, a přes naše opakované reklamace u dodavatele se situace zatím nevyřešila. Vaše objednávka byla stornována a peníze jsme vám vrátili zpět na účet. Jsme si vědomi, jak může taková situace být frustrující, a děkujeme vám za pochopení a trpělivost.

s pozdravem Team LEVRAM GYM&SHOP