• Skvělá komunikace
    • Ochota

Nakupovala jsem poprvé. Zboží dorazilo včas. Z obchodu mi volali kvůli upřesnění objednávky. Určitě doporučuji.

• skvělá komunikace

Rychlé dodání. Snaha zákazníkovi vyjít vstříct, pomoc s dodáním na špatné výdejní místo.

• Dobrá cena

Vše ok

• Velký výběr

• Při nedorozumění v pohodě komunikovali a vyměnili bez problémů část zakoupených produktů, byli to malé věci, ale vyšli mi ve všem vstříct k mé úplné spokojenosti.
    • Moc díky

• Velky výběr

• nemají platbu dobírkou
    • doručovatel stojí zbytečně moc peněz a doručuje jen dopoledne, když mnozí doma nejsou
    • trvalo to dlouho od zaplacení
    • neposkytují nic co by jiní neuměli lépe, kromě trochu nižší ceny

Dobrý obchod, který na konci kazí ceny a doručovatel.

• Nepřeplácaný e-shop
    • Platba kartou
    • přijatelné dopravné + dopr. zdarma od...

I přes to, že měl obchod napsanou dovolenou, byla objednávka brzy odeslána.

• Rychle doruceni, vyhodna cena

• TOP přístup
    • Váží si zákazníků
    • Super ceny

• velmi kvalitní zboží za super ceny a musím vyzdvihnout velmi osobní a profesní přístup pana majitele ,který po mé stížnosti na dopravce PPL který mi zboží dodával 3dny vždy se slovy dnes jsme to nestihli mne ujistil že ihned vše zařídí k mé spokojenosti a opravdu ten den mi zboží bylo doručeno. Velká pochvala skutečně pan majitel je člověk na svém místě jsou práci dělá více než na 100% tento obchod budu všem doporučovat. VELKÁ PROSBA NA ZÁKAZNÍKY KTEŘÍ HODNOTÍ DOHROMADY DOPRAVU S OBCHODEM. PROSÍM ODDĚLTE VŽDY HODNOCENÍ NA DOPRAVCE A OBCHOD. NEGATIVNÍ HODNOCENÍ DOPRAVCE VCELKU S OBCHODEM TENTO BÁJEČNÝ OBCHOD ZNAČNĚ POŠKOZUJÍ a věřte velmi často nakupuji přes internet a s tak kladným postojem majitele firmy jsem se opravdu dlouho nesetkala. obchodu držím palce ať se daří a věřte že budu nakupovat jen u Vás. Patří Vám velké poděkování Hana Lörincová

žádná

Zboží bylo objednané a zaplacené 2.7. Do dnešního dne 9.7. ze strany obchodu žádná komunikace. Obchod se mi ani po týdnu neobtěžoval sdělit, že mají peníze na účtu.

Reakce obchodu Levram Gym&Shop

Dobrý den, velice nás mrzí vaše recenze, ale bohužel vaše objednávka přišla před státním svátkem a bohužel zásilku si svoz společnost zásilkovna vyzvedla až v pátek 7.7.2023 a až dnes což je 10.07.2023 ji dala do svého sytému.

Máme za sebou přes 1700 vyřízených objednávek a bohužel většina negativních recenzní máme díky společnosti zásikovna z point - která dourčuje ne 24 hodin ale až 5 dní ... proto s ni byla i zrušená spolupráce.

Přeji pěkný den

• ochota a vstřícnost majitele obchodu
    • dodací doba cca 1 týden

Vše v pořádku, děkuji!

• Doba dodání.
    • Komunikace.
    • Nesedící množství a druh zboží.

Dlouhá doba dodání, na kontaktní telefony se lze velmi obtížně dovolat, doručené zboží nesedělo množstevně ani typově se zbožím objednaným. Budu doufat, že bude chyba napravena, když už nesedí příchutě proteinů, tak doufám alespoň v doposlání chybějícího množství... Obecně ale nedoporučuji.

Vážená paní,

děkujeme Vám za Vaši trpělivost a pochopení v této situaci. Víme, že jsme udělali chybu a chceme to napravit.

Rádi bychom Vám nabídli odeslání vzorků znovu, tentokrát doufejme, že vše bude v pořádku. Kromě toho bychom Vám také rádi poslali malý dárek jako omluvu za nepříjemnosti, které jste měla.

Doufáme, že tato nabídka Vás potěší a pomůže nám napravit naši chybu. Chceme, abyste byla s našimi službami spokojená, a budeme dělat vše pro to, abychom to dosáhli.

Ještě jednou se Vám omlouváme za nedostatky v naší službě .

S pozdravem,

Team Levram

• Doba doručeni déle jak týden

Reakce obchodu Levram Gym&Shop

Dobrý den, velice se vám omlouváme, za špatnou dodací lhůtu, ale bohužel v ostravě bojujeme se zásilkovou - která jde na Alza box tak jako ve vašem případě, i když naše společnost expeduje zboží do 24 hodin tak doba dodaní zásilky přes zásilkovou trvá někdy i týden!