jsem velice nespokojená a už nikdy si od vás neobjednáme a nebudeme doporučovat jiným..nabízíte na obrázcích jiné zboží a pak přijde paskwil, jiná barva u pěnové matrace ,pořádně molitany na sobě nedrží ,odlepuje s eto ..PROSTĚ HNUS VAŠE FIRMA a ještě i potah je na fotce jiný a pak dáte takový hadr přes matraci a ještě zatrhaný ....pro mě jste lháři a dáváte zavádějící informace u zbožího a vůbec to potom neodpovídá !!!! Takže recenze napíšu na facebook a na stránky

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Vaši recenzi.
    Bohužel od Vás nemáme žádnou informaci o těchto problémech mimo tuto recenzi.
    V případě, že Vám byla dodána jiná matrace nebo zboží vykazuje chyby pošlete nám zboží na reklamaci na adresu: Artline corporation s.r.o., Rybníky IV 326, Zlín 760 01. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: [email protected] popřípadě telefonicky na 775 955 102.

Levnematrace.eu

Proti výrobku matrace RAINBOW DREAM, zlatá 10 let používaná matrace jiného výrobce. Nevyspalý, rozlámaný a celé tělo bolavé :-(

• matrace dodána s výrobní vadou, reklamováno, reklamace neuznána

Jedna z matrací byla již z výroby špatně slepena. Ihned po rozbalení se na matraci vytvořila výduť a tato nezmizela ani po 48 hodinách, po které výrobce doporučuje nechat výrobek "si sednout". Výrobek jsem reklamoval, ale reklamace byla zamítnuta s odůvodněním, že se jedná o vlastnost výrobku. Druhá matrace tuto vlastnost nevykazuje. Ohradil jsem se proti výsledku reklamace. Bez odpovědi od obchodu. Obchod přestal komunikovat. Naštěstí se jednalo o levnější matrace. I tak po této zkušenosti OBCHOD NEDOPORUČUJI.

nevím, co mám hodnotit, objednané zboží mi zatím nedorazilo

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za hodnocení. U Vašeho zboží byla dostupnost do 3 týdnů. Uvedená dostupnost byla uvedena jak u produktu, tak i v potvrzení objednávky zaslané na e-mail. Bohužel společnost heureka.cz posílám dotazníky i dříve, než zákazník obdrží zboží.
    Dle informací z výroby bude v týdnu od 16.12.2019 Vaše objednávka vyřízena.

Věříme, že budete se zbožím spokojena.

Levnematrace.eu

Dostala jsem na matracích jiný potah /hadrový/ než předváděl výrobce na reklamních fotografiích, dále matrace i po 72 hod. nedostaly správný tvar, jsou pokroucené. Dopravce neměl u sebe zařízení pro platbu kartou, museli jsme jet do nejbližší banky vybrat peníze na platbu hotově. Když jsme výrobci napsali, proč nám poslali jiný potah, horší, odpověděli, že můžeme matrace vrátit! Solidní přístup k zákazníkovi, co ?

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

u produktu Dominika jste dostala potah, který jste si vybrala, dle informací z expedice. Na stránkách produktu jsou zobrazeny jednotlivé typy potahů na výběr.
    Za dopravce v případě platby kartou se omlouváme. V e-mailu o expedici i píšeme, že je platba u přepravce v hotovosti.
    Co se týká velikosti matrací. Nemáme od Vás žádnou zpětnou vazbu ohledně délky matrací.
    Pokud nemají matrace požadovanou velikost, můžete zboží reklamovat.
    Prosím kontaktujte nás na tel.: 775 955 102 nebo e-mailu: [email protected] a Váš problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Levné zboží
    • Absolutně nekvalitní výrobek
    • Jiný rozměr
    • Neochota ze strany prodávajícího

Matrace došla pokroucená a zdeformovaná, o 10cm kratší a tenčí. ( i po rozbalení a 5 dnu “nenarostla” a vypadala jak ustřihnutá nůžkama). Za tu cenu je lepší koupit karimatku, která je snad kvalitnější. Lepší objednat matraci o pár stovek dražší, rozdíl je obrovský! Ze strany obchodu jsem nepocítila ochotu a ani chuť něco řešit.

• Zatím zboží nedorazilo tudíž nemůžu hodnotit.

Nekvalitně zpracovaný produkt.

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel nemáme od Vás žádnou zpětnou vazbu k výše uvedenému. Matrace Klasik Plus je velice kvalitní matrace s výškou 16 cm a snímatelným pratelným potahem.
    Pokud byla na zboží jakákoliv vada, je možnost zboží reklamovat až po dobu 3 let od jeho zakoupení.

Matrace těžkej šrot

Hm,zboží po 11 dnech od objednávky nedorazilo a paní tvrdí, že možná možná někdy příští týden na konci - že prý výroba strašně vázne.
    ALe moje platba proběhla ihned a tam nic nevázlo....

Dobrý den pane Kereš,

děkujeme za Vaši reakci.

Z důvodu, že jste Vaši původní objednávku z 6.5.2019 změnil na matraci s dostupností do 14 pracovních dní, byl Vám vrácen přeplatek a zboží bylo zadáno do výroby.
    Tyto informace Vám kolegyně v e-mailové komunikaci potvrdila dne 9.5.2019.
    Jakmile bude zboží vyrobené a expedované, budeme Vás předem informovat.

Věříme, že i přes vzniklé potíže budete se zbožím spokojen.

Levnematrace.eu

• Zboží, které je skladem není skladem a nikdo neví, kdy vlastně bude. Po více jak týdnu jsem objednávku zrušila, došla mi trpělivost

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za technickou chybu v potvrzení objednávky. Nyní je již vše v pořádku a uvedené zboží je naskladněné.

Levnematrace.eu

Rošty sice dorazily, ale měly špatný rozměr o cca 2 cm a byly špatně navrtané díry.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za výrobce, který špatně předvrtal tyto otvory a proto jsme Vám poslali na výměnu bezvadné kusy.

Levnematrace.eu

• Matrace které jsme koupili nevyhovovaly. Měli jsme zaplacenou lhůtu na vrácení do 30 dní. Poslali jsme je tedy nazpět českou poštou a oni balík nepřijali a po telefonu mi sdělili ať si vyřídím reklamaci přes poštu že mi peníze nevrátí. Pan mi řekl že přes poštu balíky přijímat nebude. Takže nemám ani.penize ani matrace. Než vše vyřídím Bude to běh na dlouhou trať.

děkujeme za reakci.
    Bohužel předmětnou zásilku nám kurýr České pošty ani nevezl. Pouze nás informoval o tom, že zásilka je díky nedostatečnému balení na depu přepravce poškozena. Bohužel takové zásilky nám neumožní přepravce převzít a musí u nich proběhnout reklamační řízení dle podmínek České pošty, kde si zároveň uplatníte náhradu škody.
    Při reklamačním řízení jsme Vám samozřejmě nápomocni.

Levnematrace.eu

Tovar nedorazil vo stanovený termín aj ked sa obchod zaručil že dôjde (mali na to myslím 3 týždne aj ked tovar bol skladom) celkom sklamanie :( ale nwm či za to môže obchod lebo dopravca ale komunikacia dobrá...

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za přepravní společnot GEIS, která zpozdila dodání zásilky. Bohužel jste poté již neměl o zásilku zájem, tak byla objednávka stornována.

• nekvalitní výrobek

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za výrobní vadu na potahu. Bohužel jsme od Vás neměli žádnou informaci o tomto poškození.
    Na základě Vaší recenze jsme Vás kontaktovali a potah Vám byl vyměněn za bezvadný.

Věříme, že i přes vzniklé potíže jste se zbožím spokojen.

• Nesolidní dopravce TOPTRANS

Nesolidní dopravce TOPTRANS, nepřišlo oznámení času dodání (avizovaná SMS ani telefonát nepřišly), zboží po mých urgencích doručeno v 18.15hodin.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za přepravce Top Trans a technický problém ze strany dopravce při nedoručení avíza dodávky. Z naší strany jsme udělali vše pro to, aby Vám zboží bylo dodáno ve Vámi avizovaný den 15.5.2018. Bohužel čas nejsme schopni zajistit.

Věříme, že i přes vzniklé potíže jste se zbožím spokojena.

• Zbozi prislo spinave!

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za pochybení na straně přepravce. Bohužel od Vás nemáme informaci ohledně ušpinění matrace.
    V tomto případě je nejlepší ihned po zjištění jakékoliv vady nás kontaktovat na telefonu 777 955 102 nebo na e-mailu: [email protected].
    Věříme, že i přes vzniklé potíže jste se zbožím spokojena.

Levnematrace.eu

• Produkt nevhodny - prilis maly a mekky, nekvalitni. Skoda.

děkujeme za Vaši reakci.
    Zakoupila jste u nás malý anatomický polštářek Visco Wave z kvalitní paměťové pěny.
    V případě, že Vám produkt nevyhovuje, máte možnost zboží vrátit do 14 dní od převzetí objednávky.

Levnematrace.eu

• Pan prodavač na prodejně velmi vstřícný a ochotný. Matrace si bylo možno vyzkoušet.
    • Objednávali jsme matraci 1+1. Jedna byla v pořádku, ale druhá se po rozbalení nenarovnala zcela, zůstaly na ní hrby a kraje jsou úplně zmáčklé. Navíc je o několik centimetrů kratší! Nemůžeme se zbavit dojmu, že na prodejně jsme pod tímhle názvem zkoušeli úplně jinou matraci.

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel od Vás neevidujeme žádnou informaci o vadném nebo chybně dodaném zboží. V případě, že matrace neodpovídá typu, který jste si objednala, pošlete nám prosím na e-mail: [email protected] fotografie matrace.

Levnematrace.eu

Dlouhá dodací doba, v den doručení volal dovozce že mu naložili zboží ve stavu - nemožné k předání - roztrhaný obal a zboží špinavé. Vůbec k nám tím pádem nejel

děkujeme za Vaši reakci.
    Můžeme Vás ujistit, že od nás zboží odjelo v pořádku, expedice vždy podléhá pečlivé kontrole.
    Bohužel ve Vašem případě došlo k poškození při přepravě zboží. Rozvozový kurýr při zjištění poškození poté volal ohledně stavu zboží.
    Za komplikace se samozřejmě omlouváme. Provedli jsme ihned kroky k nápravě, abychom mohli matraci doručit v co nejkratším možném termínu v pořádku k Vám domů.

Věříme, že i přes vzniklé potíže budete se zbožím spokojen.

LevneMatrace.eu