Jak mohu hodnotit, když ještě nemám objednané zboží…?

děkujeme za hodnocení.
    Společnost Heureka bohužel posílá dotazníky o něco dříve, než je náš termín doručení matrací na objednávku, které nejsou standardně skladem. Prověřil jsem výrobu a matrace budou 20.3.2024 expedovány na Vaši adresu.

• Obchod uvádí mylné informace

Tento obchod je jedna velká katastrofa.Zboží, které mělo být skladem a mělo být doručeno do 24 hodin nebylo dodáno ani po 3 dnech.Po telefonátu na infolinku mi bylo sděleno, že matrace teprve zadávali do výroby, takže minimálně dalších 14 dní čekání.Objednávku jsem okamžitě stornoval.Arogantní paní na infolince mi ještě uraženě práskla telefonem.Takže tento obchod už nikdy.

děkujeme za hodnocení.
    Jestli došlo k jakýmkoliv komplikacím, tak se omlouváme. Objednávku jste požadoval stornovat, kolegyně Vám jen potvrdila storno objednávky.

Levnematrace.eu

• Matrace nepřišly vakuově zabalené jak bylo slibováno. Z časových důvodu jsem si je nechala poslat do práce a další převoz byl tedy značně komplikovaný.
    • Byly jen v jednom obalu a to ještě natrženém.

Jsem celkově nespokojená. Na e-mail mi bylo odpovězeno.
    > Datum: 19.12.2023 16:22
    matrace nám dojely v posledním závozu nerolované, jelikož byl rolovací stroj pokažený. Abychom nemuseli prodlužovat dobu dodání a čekat na opravu stroje, naskladnily se matrace v plné velikosti (nemusíte tedy čekat na jejich regeneraci).
    Matrace jsou standardně balené ve dvou vrstvách igelitů, pokud tomu tak nebylo, omlouváme se za toto pochybení na straně výroby.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    ***(editováno)***

I když jsem pak ještě psala, už mi nebylo odpovězeno. Prostě chyba ve výrobě a prodejce od toho dal ruce pryč, dle mého názoru, je to chyba prodejce. Moje další a zbytečné náklady na převoz tím, že byly matrace nerolované už nikoho nezajímají. Výhodu jsem v tom neshledala žádnou, protože jsem je potřebovala až cca za 8 dnů. Za tu dobu by se zregenerovaly i u mě doma, ba naopak do doby než byly zapotřebí akorát překážely.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

jak už jsme Vás informovali, matrace nám v době předvánočního shonu přišly na sklad nerolované (z důvodu závady na rolovacím stroji). Abychom neprodlužovali v tomto období dobu dodání, matrace jsme takto naskladnili.
    Objednávku jsme expedovali ještě v den objednání, aby nedošlo díky přetíženým dopravním společnostem ke zpoždění.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.

Levnematrace.eu

• Matrace se ani po několika dnech nedostala na požadovaný rozměr.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Objednal jste rolované matrace, které je nutné nechat zregenerovat 48 - 72 hodin, aby dostaly zpět své rozměry a vlastnosti. Toto je uvedeno i přímo v popisu matrace.
    Jestliže matrace nemají ani po 3 dnech požadovanou délku, prosíme o zaslání fotografií, abychom mohli tuto situaci dořešit.

Děkujeme.
    Levnematrace.eu

Rychlé dodání. Bohužel matrace objednána s výškou 23 cm , po několika dnech, co je vybalená má 20 cm na výšku. Kdybych chtěla 20 cm matraci, tak si ji odjednám, chtěla jsem vyšší. 3 cm je velký rozdíl, pro mne klamné informace u popisu. Teď opravdu netuším, co s tím. Když druhou matraci mám vyšší.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Bohužel od Vás nemáme žádnou informaci o tom, že by matrace měla jakoukoliv vadu. Prosíme Vás tedy o její nafocení i s metrem, abychom mohli sjednat nápravu a vše bylo v pořádku. Děkujeme.

Levnematrace.eu

Obchod vyžaduje pouze platbu v hotovosti. v době mého nekupu navíc nefungovala výpočetní technika a doklad mi tvořila prodavačka na mobilu

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Bohužel i technika někdy selže a stane se, že nefunguje. Objednávka byla vytvořena elektronicky a následně Vám byla vystavena klasicky faktura i doklad o zaplacení.
    Informaci o přijímání hotovosti na prodejně máme uvedenou přímo na webu.
    Tímto se omlouváme za chvilkové zdržení.

Levnematrace.eu

Dodací lhůta měla být až 25 pracovních dnů, nebylo skladem, matrace přišly ani ne za týden a to bez označení, či názvu, chtěli jsme výšku 12cm jak bylo v nabídce, přišly 14cm výška, takže ani nevíme zda jsme obdrželi to co jsme chtěli. Máme je na chatu na příležitostní spaní pro hosty, tak to nějak neřešíme, ale na doma radši koupit někde kde vidím co kupuji

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

omlouváme se, že doba dodání byla rychlejší, než jste čekala. Zboží bývá na objednávku dostupné do uvedené doby, ale jelikož máme na sklad objednané větší množství, může se stát, že Vaše objednávka je vykryta dříve.
    Jestli jste obdrželi vyšší matrace, než objednané, a chcete je vyměnit, kontakujte nás vždy telefonicky nebo e-mailem na: 777 955 102 nebo [email protected].

Levné matrace

Nemohu hodnotit. Zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Vaše hodnocení nás mrzí. Dotazníky nezasíláme my, ale nezávislá společnost Heureka, jak je uvedeno i v jejich emailu. Své dotazníky rozesílají bez ohledu na ukončení objednávky. Stačilo tedy na hodnocení počkat a ohodnotit obchod až po jeho ukončení.
    Objednal jste si matrace, které nejsou skladem a je nutné je vyrobit (doba dodání do 15 pracovních dní je uvedena jak na webu, v košíku při vytváření objednávky, tak i v jejím potvrzení). Dnes je to 6. pracovní den.
    Jakmile tedy matraci obdržíme na sklad, budeme ji expedovat k Vám. Toto Vám ještě potvrdíme emailem.

• Nemůžu vylozene nedoporučit
    • Matrace 1+1 chvilku si lehnu a uz se pri kazdem pohybu padam na stranu ... Staci par minut jakoby byla furt zešikma.. uz mam bloknutou pater a rameno... Takže nic moc .. chvili lezim zacnou me hrozne bolet nohy jako po naroznem vyletu moc se nevyspim... Hlavně tim ze furt sjíždím a musim se namahou drzet v jinem místě

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Pokud zboží chcete reklamovat, prosíme o zaslání fotografií s přiloženou vodováhou na email [email protected]. Následně Vás bude kontaktovat reklamační oddělení, abychom mohli celou situaci vyřešit.
    Děkujeme.

Levnematrace.eu

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• super cena

dlouhé dodání a neinformovanost o průběhu objednávky

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

objednala jste si matrace, které nejsou skladem (jak bylo uvedeno na webu, tak i v potvrzení objednávky, které Vám přišlo na email). Doba dodání je uvedena do 3 - 4 týdnů (dnes je to teprve týden od objednání), matrace jsou tedy stále ve výrobě. Jakmile je naskladníme, budeme je expedovat k Vám. O tomto Vás budeme informovat emailem.

Levnematrace.eu

Výrobek neodpovídá popisu, matrace 20 cm je i s obalem 18 cm.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Vaši reakci. I na naši žádost a odpověď na Váš e-mail jsme od Vás nedostali žádnou reklamaci, ani fotografie výrobku, abychom mohli situaci řešit. V tomto případě Vám nemáme jak pomoci, když nevíme, jestli výrobek opravdu obsahuje vadu, kterou popisujete. Forografie jste neposkytl a matraci na posouzení poslat nechcete.
    V případě, že chcete zboží reklamovat, prosím postupujte dle e-mailu, který Vám kolega zaslal dne 29.6.2022 nebo nás kontaktujte na [email protected].

Levné matrace

• Na webu nabízeli dodání matrací v Praze do 12 hodin, když jsem je ale nedostala ani za 3 dny, objednávku jsem zrušila a koupila si je jinde, kde mi je opravdu druhý den doručili.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Vaši objednávku jsme expedovali ještě v den, kdy byla vytvořena (i když bylo již po 11. hodině - odeslání ten samý den garantujeme u objednávek vytvořených pouze do 10. hodiny dopoledne). O tomto jsme Vás informovali i emailem. Vy jste však objednávku nestornovala za 3 dny, ale hned následující pracovní den po jejím vyexpedování.
    Nikde na webu neuvádíme, že dopravní společnosti dodávají pouze do 12 hodin (ani v Praze). Standardní čas doručování dopr. společností je 8 - 15 hodin, konkrétní čas doručení však nejsme schopni nijak ovlivnit.

Levnematrace.eu

• Klamavá reklama na zboží s jinou cenou

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Bohužel však vůbec netušíme, v čem je problém, jelikož od Vás nemáme žádné bližší informace o jakékoliv chybě. Objednal jste si akustické pěny v počtu 2ks, jejichž rozměr a materiál jste si zvolil na webu. Stejná cena, která je na webu uvedená, se Vám potvrdila i do emailového potvrzení objednávky. Tuto částku jste potom i zaplatil převodem. Objednávku jsme Vám navíc vyexpedovali již za 4 dny od objednání. V případě, že je tedy jakýkoliv problém, kontaktujte nás telefonicky na 775714102 a nebo emailem na [email protected].

Levnematrace.eu

Po objednání mi přišel mail s tím,že matrace dorazí až za měsíc(ikdyz bylo psane odeslani ihned)...takze jsem matrace objednala jinde kde bylo dodani nasledujici den...dalsi den mi prisel mail s tim,ze matrace uz mohou odeslat....tudíž jsem objednávku stornovala jak u prodejce tak u přepravní společnosti...po dalších pár dnes mi přišla faktura na necelých 400,- za dopravné jelikož jsem si zboží neprevzala....podotýkám,že matrace nikdy domu nedorazili a neodmítla jsem je až na místě ale x dní dopředu u přepravce i prodejce...rozhodně nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Storno Vaší objednávky jsme bohužel neobdrželi ani emailem, ani telefonicky, proto Vám bylo zasláno marné dopravné. U zboží, které jste si objednala, byla uvedena doba dodání "do 15 - 25 pracovních dní". Matrace přišly shodou okolností na sklad hned následující den po objednání, z tohoto důvodu jsme je tedy následně i expedovali. Bohužel jsme od Vás neměli žádnou informaci, že zboží nechcete dodat vůbec a nebo ne tak brzy.

• Nulova komunikace
    • Zadne zbozi jsem doposud nedostal

Objednavka vytvorena 29.12.21 i pres mega napisy dorucime do 24 hodin nemam nic, krom emailu o potvrzeni objednavky....

• S obchodem zkušenost dobrá, ale kvalita madrací za 5.
    Objednala jsem střední tvrdost a madrace jako houba.Hrůza.
    zaplatila jsem 100 za vrácení do měsíce a 599 za vrácení( dopravu) zboží zpět.
    vyhodila sem 700 za nic.
    Informace o výrobku na netu nesouhlasí s realitou, už nikdy po internetu.Jen Vám to tahá peníze z kapsy.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Ze zákona máte lhůtu 14 dní na vrácení zboží od jeho obdržení. Vy jste si připlatila 99,- Kč za prodloužení této lhůty na 30 dnů. Během této doby tedy matrace můžete kdykoliv vrátit. Pro vrácení zboží můžete využít jakoukoliv dopravní společnost, nemusíte tedy využít naší nabídky od společnosti Toptrans, přes kterou svoz nabízíme za 599,- Kč.
    Matrace, kterou jste si objednala patří mezi středně tuhé, na lamelovém roštu jsou více pružnější.

Levnematrace.eu

• Matrace vypadají kvalitně a zaujala mne technologie spojování bez lepení
    • Zboží inzerované k odeslání do 24 hodin nebylo odesláno ani za 3 pracovní dny, ani jsem nebyl informován. Nakonec se shop omluvil, ale až jsem je já osobně kontaktoval.

Je to přesně napůl. Snad zajímavý produkt, který mi ale nebyli schopni doručit. Pokud na zboží nespěcháte, tak snad zkusit. Nemám rád, když je inzerováno hned a není to hned.

Objednávku jsem poslal, byla potvrzena, jinak bez další odezvy. Na stránkách mají dvě doby dodání, v nabídce je u matrace napsáno -skladem, dodání do 24 hodin a pootevření zas napsáno - dodání do 4-6 týdnů, toho jsem si nevšiml a objednal, holt teď budu čekat.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Dvojí doby dodání u zboží uvedeny nemáme. Každou matraci nabízíme v několika rozměrech, některé z nich máme i skladem, z tohoto důvodu bylo u matrace uvedené, že je ihned k odeslání. Vámi požadovaný rozměr však skladem nebyl, proto po rozkliknutí matrace byla po vložení rozměru do košíku (následně v souhrnu objednávky a nakonec i v jejím emailovém potvrzení), uvedena doba dodání 4 - 6 týdnů. Jakmile matraci naskladníme, budeme ji expedovat. O tomto Vás budeme informovat emailem.

Levnematrace.eu

• Matrace neodpovídají uváděné velikosti. Koupil jsem 200 x 90cm a ve skutečnosti mají 195 x 90cm a to jsem je nechal cca 3dny ležet po vybalení.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Pokud matrace nemají ani po zregenerování požadovaný rozměr, prosím, kontaktujte emailem naše reklamační oddělení, děkujeme.