Objednali sme 4ks matrací a stále máme jenom 2ks a cena za 4ks a obchod že nic ...!!!

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Jak jsem Vám sdělila i po telefonu - objednali jste si dva kusy matrací Dominika z výprodeje v celkové ceně 3997,- (jak máte uvedeno i v potvrzení objednávky, které Vám došlo na email). Tyto dva kusy jsme Vám i odeslali a doručili. Z naší strany je tedy všechno v pořádku a objednávku jsme vyřídili tak, jak jsme ji od Vás obdrželi.

www.levnematrace.eu

• Matrace dorazila se špinavým potahem s vytaženými vlákny, původní prošoupaný obal byl zabalen do neporušené stretch folie, aniž by závadu někdo řešil

Laciná matrace s rizikem stavu při dodání

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. U Vaší objednávky bohužel neevidujeme žádnou reklamaci ohledně poškozeného potahu nebo jakékoliv jiné závady. Prosíme Vás proto o zaslání fotografií poškození emailem, abychom mohli celou záležitost pořešit. Děkujeme.

www.levnematrace.eu

Recenzi píši po roce užívání matrace: Již bych už u této firmy nenakupovala, matrace, 140/200,je vprostřed proleželá. Spím na ní sama, vážím 58 kilo a tohle je velké zklamání. Ani nebyla nejlevnější...

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Matraci samozřejmě můžete reklamovat. Pod Vaším jménem, ani číslem objednávky, však žádnou reklamaci neevidujeme.

Levnematrace.eu

• Přišel mi jen tento dotazník, žádné potvrzení objednávky. Nevěděla jsem ,zda-li je to tedy objednané,nebo ne. 2x jsem to zadávala.. Pak jsem objednala jinde! Dost nedůvěryhodné!

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

velmi se omlouváme. Obě Vaše objednávky evidujeme, je možné, že Vám potvrzení přišlo do spamu nebo nevyžádané pošty. Vzniklá situace nás velice mrzí, objednávky jsme stornovali.

• Ceny.
    • I po 10 dnech se matrace nesrovnala a místo 200cm má 190 cm.U

Matrace velké zklamání.Po 10 dnech zmuchlaná a z 200 cm je 190 cm.Už nikdy.
    Radši si připlatím a příště koupím jinde.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. U Vaší objednávky neevidujeme žádnou reklamaci ohledně délky, nebo jakékoliv jiné vady. Prosíme Vás, abyste nás kontaktoval emailem (přiložte prosím i fotografie matrací), abychom mohli celou záležitost dořešit. Děkujeme.

Levnematrace.eu

• Zaplatila jsem si i vyneseni do bytu a nebylo tak učiněno.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Vaší objednávku jsme expedovali hned následující pracovní den po jejím obdržení. Velmi se omlouváme za neuskutečnění služby "Výnos do patra", o kterém jsme se dověděli až zde. Platbu za její neuskutečnění jsme Vám zaslali obratem zpět.

Levnematrace.eu

Delší čekací doba, než je zadáno. Na email nikdo neodpovídá. Zboží již mám zaplaceno....

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Na webu i v potvrzení Vaší objednávky máte uvedenou dobu dodání do 4 týdnů. Objednávka byla vytvořena 16.3.2021, objednávka je tedy ještě v termínu. A jelikož jste email napsala v pátek v 16:57 hodin, kolegyně Vám na něj mohla odpovědět až dnes. Abyste nemusela tak dlouho čekat, nabídla Vám jako alternativu jinou matraci, kterou máme skladem připravenou ihned k odeslání.

• rychle vyřízeno
    • matrace měla mít 14 cm s bídou má 10 cm
    • asi se rychle proleží

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Bohužel u Vaší objednávky neevidujeme žádnou reakci ohledně výšky matrace. Pokud je s matrací jakýkoliv problém, prosím, kontaktujte nás emailem nebo na tel. čísle 775 714 102.

Levnematrace.eu

Matrace tu měly být do týdne, 10. den, matrace stále nikde a ani žádný omluvný email či nějaká komunikace.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Objednala jste si matrace Fresh Active, u kterých byla v tu dobu uvedena doba dodání "Leden 2021", což bylo uvedeno jak na webu, tak v košíku při vyplňování objednávky, tak i v jejím potvrzení, které Vám přišlo do emailu. Jakmile matrace naskladníme, budeme je expedovat, o tomto Vás ještě budeme informovat emailem.

Levnematrace.eu

• Do dnešního dne zboží nedorazilo a nikdo se neozval.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Vámi objednané matrace skladem nebyly, jsou zadané do výroby a doba dodání je 15 - 20 pracovních dní, tak jak to bylo uvedeno na webu, v košíku při vyplňování objednávky a následně i v jejím potvrzení, které Vám přišlo na email.
    Jakmile budou matrace vyrobené, budeme je expedovat. O tomto Vás ještě budeme informovat emailem.

Levnematrace.eu

• Matrace jsem objednala a okamžitě zaplatila, doručeny měly být do 24 hodin........už je to 14 dní a kde jsou moje peníze....?

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Bohužel Vaše platba nám nepřišla, jak jsme Vás již informovali a z tohoto důvodu ani matrace odeslány nebyly. Dle Vašeho vyjádření jste platbu omylem odeslala jinam.

• docela široká nabídka
    • dobré ceny
    • dlouhé dodací lhůty
    • obchod aktivně prakticky nekomunikuje (pouze reaguje na stížnosti)

V mém případě dodací lhůta na matraci objednanou v listopadu téměř celý měsíc (avizováno 14 pracocních dní).

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Objednávku jste zřejmě díky Vašemu přehlednutí správné doby dodání stornoval, ale po naší další komunikaci a vysvětlení jste ji opět obnovil. Kolega Vám navíc v emailech vysvětlil, že díky předvánočnímu období, nedostatku materiálu a lidí ve výrobě (Covid-19), může dojít ke zpoždění. Pokud tedy dojde u objednávky k prodloužení termínu dodání, zákazníky o tomto informujeme. Mrzí nás, že i přesto, že jsme Vám opakovaně vyšli maximálně vstříc, jste nespokojen.

• výborný poměr cena-výkon
    • firma DPD nebyla schopna ani za 14 dní zásilku doručit

• Vyrizeno rychle, ale zbozi nemam.
    • 15 dni od objednavky, zbozi nemam. Volano, pry zitra dodaji. To bylo pred tydnem.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Zboží jsme expedovali hned následující den po obdržení Vaší objednávky. I přes urgence u dopravce, aby Vám zboží doručil tak, jak slíbili, k tomuto bohužel nedošlo. Velmi se omlouváme za veškeré komplikace způsobené dopravcem, které bohužel neovlivníme. Situaci řešíme a budeme Vás kontaktovat.

Levnematrace.eu

Nejdříve si musíte zjistit, jaká je dodací lhůta a pak posílejte hodnocení. Jak mám hodnotit, když nemá ještě doručeno!!

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Dne 25.9. jste si objednala matrace Relax Plus, u kterých byla uvedena doba dodání 3-4 týdny. Tuto dobu jste měla uvedenou jak na webu, tak i v potvrzení objednávky. Matrace Vám expedujeme dnes, 6.10., tj. 8.pracovní den. O expedici Vás budeme informovat emailem.
    Dotazník od společnosti Heureka chodí již po deseti dnech, nezávisle na naší době dodání. Tímto se omlouváme, jestli Vás dotazník takto rozhořčil.

Levnematrace.eu

Zboží nám bohužel nedorazilo. Ani žádná reakce z obchodu. Naštěstí jsem neplatila předem. Budu muset objednat z jiného obchodu.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

zboží, které jste si objednala, má uvedenou dobu dodání do 10 pracovních dní, jak jste měla uvedeno na webu i přímo v potvrzení objednávky. Bohužel společnost heureka.cz posílá dotazníky i dříve, než zákazník obdrží zboží.

• cena matrací
    • zabalení matrací
    • komunikace obchodu

16.8. objednáno, 25.8. sice matrace byly doručovány (InTime), ale igelit na jedné z nich byl prošoupaný a potah byl špinavý, tudíž jsem zboží nepřevzala, matrace byly objednány jako 1+1, takže nešlo nechat si jen jednu. Zavolala jsem na jejich linku a tam jsem se s paní domluvila, že objedná nový potah a doručení nových matrací bude trvat do 10 pracovních dní, což se ale nestalo! 9.9. jsem jim tedy volala, paní prý ale u té mé objednávky nic nevidí, ale že zjistí, jak to vypadá a dá mi vědět, čekala jsem 4 hodiny a nikdo se neobtěžoval zavolat zpět! Znovu jsem zavolala, tentokrát to zvedl pán a řekl mi, že matrace "by měly" dorazit během příštího týdne, což může být v pondělí, ale také až v pátek! Působilo to na mě tak, že žádné nové matrace do té doby neobjednávaly, takže jsem objednávku zrušila. Peníze vrátili za 2 dny.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Váš názor. Velmi se omlouváme za společnost Intime, která matrace doručila špinavé. I přes veškerou naši snahu a balení matrací do více vrstev igelitu, se taková věc občas stane.
    Vaši objednávku jsme po Vašem telefonátu prověřovali přímo ve výrobě, jelikož jsme do té doby o ní neměli žádnou konkrétní informaci. Z důvodu přetížení kapacity ve výrobě došlo bohužel i ke zdržení u Vaší objednávky.
    Tímto se ještě jednou velmi omlouváme za veškeré komplikace.

www.levnematrace.eu

• Po telefonu dobrá komunikace s prodejcem
    • Nekvalitní matrace
    • Neuznají oprávněnou reklamaci
    • Zkušenost s 2 druhy matrací, obě příšerné

Koupili jsme matraci Andrea Cool Max s tvrdostí 3/4,už po pár dnech nás oba s přítelem bolela po každé noci strávené na teto matraci bedra, matrace byla viditelně uprostřed proležená a to už po pár týdnech,přitom záruka na ni byla myslím 5 let,proto jsme matraci reklamovali,nejprve zasláním fotografií,jak nás požádal prodejce, po nějaké době se nám ozvali,že si výroba vyžádala matrace k posouzení,proto jsme matrace naložili a dovezli na firmu a abychom měli na čem v té době spát,tak jsme dali obchodu levnematrace.eu ještě jednu šanci a objednali si od nich matrace Herkules s tvrdostí 4/5 vzhledem k předchozí zkušenosti-matrace tvrdosti 3/4 se prohybala pod bedry a neposkytovala páteři žádnou oporu.,vůbec tak, jak je udáváno v popisu matrace. Z eshopu přišel výsledek-reklamaci neuznali. 5 centimetrové prolezene místa uprostřed matrace po max. půl roce užívání jsou asi normální?! Nechci vidět jak bude podle nich matrace vypadat po cca 4 letech používání. Nová nahradni matrace Herkules se jevila cca první dva týdny jako dobrá. Následně se její vlastnosti rapidně zacaly zhoršovat a teď po 4 měsících od pořízení je naprosto stejně příšerná a proležená jako původní matrace Andrea. Kazde ráno se i nadále budime s bolestmi bederní páteře,hlavně že to mají v reklamě,že se nebudete nudit s bolestmi zad..výsměch... U obchodu levné matrace.cz jsme pořídili 4 příšerné matrace,na základě toho bohužel tento e-shop nemůžeme doporucit nikomu. Vyhozené peníze. Obou nákupů lituji. Hlavně té druhé šance.

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Vaši reakci. Evidujeme u Vás pouze jednu reklamaci a to na matraci Andrea Cool Max, která byla předána výrobci na technické prověření parametrů pěn a posouzení. Byly provedeny testy, na základě kterých matrace vykazovala všechny parametry v normě. Tuto matraci jsme prohlédli i osobně u nás na provozovně, abychom ověřili vyjádření z výroby.
    Pokud máte problém s matrací Herkules, v každém případě nás kontaktujte na tel.: 775 955 102 nebo na e-mailu [email protected]. Provedeme šetření i co se týká Vaší druhé matrace a samotného uložení na roštu.

Věřím, že v tomto případě dojdeme ke spokojenosti obou stran.

• Matrace relativně levne
    • Došlé matrace zdaleka neodpovidaly tomu, co jsme (být v mírně horší kvalitě nez nabízejí značkoví výrobci) očekávali

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za reakci. Pokud nejste s matracemi spokojeni, můžete je vrátit do 14 dní od převzetí.

• Arogantní jednání při reklamaci

Matrace dorazili,u nohou se jedna propadla chtěli foto no nevěděla jsem jak zaslat.Při řešení s p.Brunecem jsme se setkali s položením telefonu a opravdu nenormálnímu jednání manžel se snažil domluvit na výměně no škoda slov.... Jdeme ke konkurenci

Reakce obchodu Levne Matrace.eu

děkujeme za Vaši reakci. Nabídli jsme Vám několik možností řešení, aby jste nemuseli zasílat matrace na posouzení ve vlastní režii. Bohužel jste nepřistoupili ani na jednu možnost.