• přehlednost
    • široký sortiment

Výborná cena, rychlé doručení, vše ok

• Vše

Zdravím, dne 4.10. 2024 jsem si objednal telefon s platbou předem a nečekal jsem že by nastaly nějaké komlikace ale bohužel jsem neobdržel žádné informační emaily kromě účtenky a potvrzení o platbě, takže jsem kontaktoval podporu kde mi bylo řečeno do konce týdne by mel telefon dorazit,
    bohužel když jsem opětovně psal emaily na podporu, bylo mi řečeno že by objednávka měla dorazit začátkem nového týdne, bohužel jsem očekával
    že je to nejaký podvod, když jsem ale znovu psal na email že mi objednávka nedorazila už byl obchod bez odezvy, odeslal jsem již xy emailů ale také samozřejmě bez odezvy, už ani nečekám že se mi peníze vrátí tak proto budu podávat trestní oznámení.

Rychlá komunikace
    rychlé vyřízení objednávky a zaslání zakoupeného telefonu
    IPhone přišel v pevném a nepoškozeném obalu a v perfektním stavu.
    Obchod mohu doporučit.

• dodání
    • kvalita telefon

Koupila jsem IPhone 11 Pro ,kvalita A .. kondice baterie 100%
    mobil opravdu jako nový ,žádné skrabance, ani nejmenší .
    Jsem plně spokojená.
    Mužů jen doporučit .

• kvalita

Prvni zkušenost s nákupem v teto společnosti.
    Služby a kvalita na vyšší úrovni. Doporucuji.

Rychlé dodání,doporučuji všem
    Spokojenost ,příjemná komunikace .telefon přišel v pořádku
    koupili už 3 telefony . Dekuju

• Žádná výhoda
    • Všechno špatně

ROZHODNĚ ZDE NENAKUPUJTE. Stále jen slibuji jak zboží bude zasláno s výmluvami že se zasekl baliček na depu a když už odepíšou napíšou klidně kdy přesně dorazí, dopravce o balíčku nic neví a nikdy od eshopu žadný neobdrželi. Již to vše konzultuji s právniky, pokud dnes baliček opravdu nedorazí budu posilat odstoupeni od kupni smlouvy.

Kdysi jsem u nich koupila svuj prvni iphone a vše byla v pořádku telefon vydržel 5 let naprosto bez chyb.nechápu co se s nimi stalo ale opravdu ZDE NENAKUPUJTE!!!

Reakce obchodu levneiphony.cz

Dobrý den, p. Šulcová,

děkujeme za Vaši recenzi .

Velmi mě mrzí, že jste nebyla spokojena s dobou dodání Vašich produktů a omlouvám se Vám za případné komplikace.

Překontrolovala jsem Vaši objednávku, opravdu se jednalo o chybu z naší strany, kdy došlo k pozastavení přepravy více zásilek na depu, o problému jsme Vás informovali s tím, že dojde ke zpoždění dodání balíčku .

Bohužel přeprava zabrala o 1 den více než se původně předpokládalo a balíček Vám byl doručen. Jedná se však o ojedinělé situace a věřím, že Vaší další objednávka proběhne dle Vašich představ.

S přáním pěkného dne
    Lenka

• komunikace

Rychlá komunikace, profesionální přístup a dárek k objednávce. Není o čem.

• doručeni

Perfektní komunikace,jeden den objednáno, druhý den doručeno.
    iPhone vypadá,jak nový, funkčnost bude ověřená později, je to dárek.

• dobrý
    • spokojenost

Bála jsem se koupit použitý iphone. Ale jsem mile překvapena. Iphone dorazil do 2 dnů. Dorazil v dobrém stavu a do teď mi funguje.

• baterie
    • kvalita

Do dvou dnů byl iPhone doma. Objednala jsem iPhone 12 mini ve stavu A.
    Telefon nemá jedinou vlásečnici či jinou oděrku.
    Baterie je 100 %. iPhone je jako nový.
    Obchod doporučuji a nenakupuji naposledy.

• vstřícnost
    • kvalita a stav produktu

Rychlé doručení. Mobil k nerozeznáni od nového.
    Skvělý nákup za velmi dobrou cenu.

• pán na telefonu je moc milý

velká spokojenost.
    Telefon je opravdu jak novy..
    Ochota a mile jednani s panem po telefonu.
    Urcite se sem budu rada vracet.

• komunikace
    • kvalita telefonu

Rychlá komunikace, rychlé vyřízení objednávky a zaslání zakoupeného telefonu.
    IPhone přišel v pevném a nepoškozeném obalu a v perfektním stavu.
    Obchod mohu doporučit.

• dárek
    • kvalita zboží

Ztratil jsem iPhone a nutně potřeboval nový, kamarád doporučil Levneiphony . Při procházení široké nabídky mě zaujal iPhone 13 128 GB v černý barvě, který byl k dispozici za velmi rozumnou cenu. Po chvíli váhání jsem se rozhodl, že ho vezmu.
    Musím říct, že zatím jsem s tímto nákupem opravdu spokojený – telefon funguje skvěle .
    Určitě bych toto místo doporučil i ostatním, kteří hledají kvalitní zboží za přijatelnou cenu.

• ŠPATNÁ KOMUNIKACE
    • NEFUNKČNÍ TELEFON

Bohužel musím dát tomuto obchodu negativní hodnocení.

Po několika pokusech o kontakt jsem nedostala žádnou odpověď. Rozhodně obchod nedoporučuji.
    Objednali jsme z tama min. 6 telefonů, tak je pro mě velké zklamání kam se teď obchod dostal. Už měsíc čekám na odpověď. Zaslala jsem telefon na reklamaci a dokonce ani zásilku nepřevzali. Poslední telefon byl zakoupen v květnu a měsíc zpátky se pokazil. Opravdu jsme už zoufalí a budeme muset přejít k dalším krokům řešení reklamace a to přes policii.

Doufám, že vám tato recenze pomůže ostatním ať nenaletí také.

Reakce obchodu levneiphony.cz

děkujeme za recenzi .

velmi nás mrzí, že jste měla takto negativní zkušenost s naším obchodem. Omlouváme se za zpoždění v komunikaci a za nepříjemnosti, které vám to způsobilo. Chápeme, že čekat na odpověď i na vyřízení reklamace je velmi frustrující, zvláště když jste naším dlouhodobým zákazníkem.

Došlo pouze k omylu, kdy reklamace byla zaslána na původní prodejnu, kde nebylo možné balíček převzít .

Při druhém zaslání jsme reklamaci vyřešili a odeslali do 3 dnů od převzetí + jsme Vám rovnou i nalepili nové ochranné sklo po výměně displeje jako menší kompenzaci za vzniklé komplikace .

Vše bylo již napraveno a ještě jednou se omlouvám za vznikla komplikace .

S pozdravem,
    Lenka, péče o zákazníky

• špatná komunikace
    • jejich jedinej job je zaslat mobil podle objednávky a i to jim dělá problém!!!!

Objednala jsem si během minulých let tři mobily. První dva nákupy byly super, mobily vydržely do teď, proto nás nenapadlo, ani přes špatné recenze, pochybovat. Třetí, a za mě poslední nákup, byl opravdová katastrofa. Objednali jsme černý SE, přišlo červené SE s otřesně nalepeným ochranným sklem. Situaci jsme neřešili, mobil byl potřeba, nechali jsme to být. Mobil ale fungoval sotva měsíc...Jenže komunikace stejně otřesná jako celá tahle situace. Neexistuje, že by četli emaily a když se jim dovoláte aspoň po třech dnech, no to je zázrak. Naštěstí reklamace proběhla v pořádku a v řádu několika týdnů. S mobilem jsme měli zakoupený i kryt, který jsme kvůli reklamaci měli zaslat s mobilem. Kryt, za který jsme zaplatili, s mobilem po reklamaci nepřišel a do teď, i po kontaktování, jsme ho neobdrželi. Tato stránka už nikdy víc, nevím co se s nimi stalo, NEDOPORUČUJI!!!

Naprostá katastrofa. Objednaný telefon měl být k vyzvednutí na prodejně. Dva marné pokusy. Poprvé napsali, že nedorazil ze skladu (byl jsem už skoro u prodejny), při druhém pokusu bylo dohodnuté opět předání na prodejně, to se už ani neobtěžovali napsat, prodejna byla zavřená, že se prý stěhují. Sem už nikdy.

• KATASTROFA

Bez komentáře, firma k pohlednání.
    Objednali jsme iPhone, žádné potvrzení o doručování, po několika hodinách se na nám na chatu někdo ozval, že zásilkovna ztratila štítek.
    Po několika dnech ho poslali znova a zase nic. A tentokrát už nereagují vůbec.
    Totální ignorace, obchodníci jako víno.
    Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!!!!

• žádnou výhodu jsme opravdu nenašli
    • ignorace a drzost

Velmi nedoporučujeme!!!

Objednán mobil, který jsme si měli vyzvednout v pátek, poté psali, že bude až v pondělí, v pondělí psali, že mají špatný a že ten správný bude ve středu 28.8.2024 po 16.00 hodině.
    Tedy jsem se vydala po práci na adresu Poděbradská 489/116 v Hloubětíně a když jsem tam dorazila, měli na dveřích cedulku "Zavřeno z důvodu stěhování". Nevěřila jsem vlastním očím! Ignorace a drzost!
    Naštěstí jsme neplatili dopředu, takže nás to stálo "jen" čas a nervy :-(