• Není přímý prodejce. Objednávky vyřizuje jiná společnost.
    • Nedodané zboží, nebylo skladem za uvedenou cenu.

obchod prodává zboží skladem, byť to není pravda - klame zákazníka

• provozují několik esopů (http://www.levne-pneu.cz/pirelli-pzero-nero-20540-r17-1.html) (http://dobrepneu.cz/pi1424100-20540r17-84w-pirelli-pzero-nero-xl/)
    • Nic jsem neobjednal tak nic nemohlo priljit,tak nevim proc ty otazky,udelejte si podadek

• Bohuzel, cekat 14 dni na zbozi 'skladem' a pak poslouchat, ze zbozi ZAPOMELI poslat, mi prijde dost neprofesionalni
    • Nekomunikativnost, dlouha doba cekani, svalovani viny na treti stranu - dodavatele

Verim, ze obchod neni az tak spatny, bohuzel me nepresvedcil a dodnes nemam zbozi (objednano pred 14ti dny)...a email o spokojenosti drive nez faktura mi prijde zvlastni

• Pro nákup na teto stránce jsem se rozhodl na základě nízké ceny žádaného produktu, počtu kusů na skladě a způsobu dodání který mi nejlíp vyhovuje. Při objednání stranka hlásila 2 pneumatiky skladem což jsem akorát potřeboval. Ale asi to nebyla pravda, protože je přiobjednávaly u dodavatele, což mě bylo řečeno přes telefon na dotaz mého požadavku na objednávku po dvou pracovních dnech. Zdržela se dodávka na kterou jsem nutně čekal. Přišlo to jak se říká za pšt dvanást. To je jediné co mi hodně vadilo. Jinak ostatní v pohodě.

• Nedodržuje dodací lhůty. Infolinka buď nefunguje, nebo pracovnice slíbí lhůtu, kterou pak nedodrží.

Na stránkách slibují, že zboží, které je skladem dodají do 24 hod.
    Realita je 7 pracovních dnů, pracovnice infolinky slibuje, že doručí dodávku druhý den,
    ve skutečnosti pak dodají za dalších pět dnů.
    Doručovací společnost se neobtěžuje poslat aviso o doručení, řidič volá až když je cca 10 minut od místa dodání.
    Na email se stížností o nesplnění termínu dodávky mi doposud nikdo neodpověděl.
    Byl jsem velice nespokojen!

• nedpstupné zboží

promarněný čas

• dodání, není pravda, že objednávka bude dodána následující den popřípadě do 2 dnů. realita je 5 dnů.

• první a poslední. k mým otázkám se za dva týdny čekání nikdo nevyjádřil, zboží nedorazilo. Adresa provozovny nikde.

• Cena dopravy je účtována 100,- za každou jednotlivou pneu.

Nelíbí se mi, že obchod parazituje na jiném webu ... původně jem chtěl objednat od levné pneu, se kterou jsem již měl dlouhodobé zkušenosti a zboží přišlo s fakturou firmy Dobré pneu ... až následně jsem zjistil, že firma využívá jen velmi podobnou doménu.

• Byť měli v informacích uvedeno DOT 2113 a telefonicky jsem se na to ptal ve skutečnosti mi dodali pláště s DOT 4712. Stál jsem o maximálně půl roku staré pneu a ne o pomalu rok staré. Náklady na vrácení zboží jsem platit nechtěl a tedy jsem si pneu ponechal.

Do teď bezproblémové obchody, rychlé spolehlivé, levné.
    Je mi moc líto, že obchod nedokáže vysvětlit chybu a snaží se dělat ze zákazníka blbce.

• Nízké ceny
    • Naúčtována doprava, která měla být zdarma
    • Po telefonu mi bylo řečeno, že zboží přijde do pátku, přišlo další týden ve čtvrtek
    • Místo kurýrní službou přišlo Českou poštou.

Pokud chce zákazník levné zboží a nespěchá na dodání, pak bych obchod doporučil.
    Pokud zákazník potřebuje zboží v krátké době (u některých e-shopů dodání do druhého dne), pak bych rozhodně nedoporučil.

• Nevhodné uskladnění pneu.Nebylo možné je na ráfkách nahustit.

• - klamavý obsah stránek
    • - za zboží které vůbec nemají vám nabídnou náhradou něco co nechcete

pokud se nedá věřit tomu co mají na stránkách, respektive jsou tam nepravdivé údaje, mám pocit, že chtějí nalákat a pak nabídnout něco čeho se chtějí zbavit.

Reakce obchodu Levné Pneu

Vaše objednávka z 22.10.2012
    12:02:57 přišla v době kdy poslední pneumatika byla již prodaná. 22.10.2012
    11:54:48. Náš systém je 100% online, to znamená, že v každém okamžiku ukazuje aktuální stav skladu. Heureka aktualizuje informace pouze několikrát denně, proto může dojít k nepřesným informacím.

obchod, kde dodací lhůta na zboží je přes měsíc a nikdo s vámi nekomunikuje je špatný

• Dobré ceny
    • Předražené poštovné na úkor nízké ceny.
    • Infrmují při výběru přepravy poštou o ceně 50,- Kč s poznámkou že je to za jeden kus, a o ceně přepravní službou za 100,- ale bez poznámky, že je to za kus, takže jsem koupil levné pneu, ale za dopravu jsem zaplatil 400,-Kč, nikdo si nekoupí jednu gumu

Pozor na výběr přepravy, cena za dopravu přepravní službou je cena za jeden kus

Dodané pneumatiky přesně neodpovídaly popisu na stránce, podle které jsem je objednal a právě popis zboží byl jediný důvod, proč jsem
    nakoupil právě v tomto obchodě. Když jsem
    požadoval výměnu pneu, změnili dodatečně popis tak, aby vyhověl zásilce.

• doprava českou poštou je bomba, nevšiml jsem si, že bych si mohl vybrat, kdo mi pneu přiveze !
    • Pneu být dodáno do ruky, ale bez kontaktu nechali zásilku na poště.