• Nelze komunikovat telefonicky...ani na psaní nikdo nereagoval.

• Pneumatiky měly být skladem a doručeny do 1-2 dnů, ale následující den po potvrzení objednávky volal pracovník eshopu, že pneu mají na skladě v Německu a dorazí za týden. Objednávku jsem zrušil.
    • Nesolidní jednání nemám rád

• Položky skladem zjevně nemají

• Nulová komunikace

Nereagoval na můj dotaz ohledně dodávky zboží.

• Nejde se s obchodem spojit na stránkách nemají zadní tel.kontakt

2 týdny ztraceného času , nedá se jim dovolat

• Nejsou schopni doruceni mimo CR

• neseriózní info

obchod žádné pneumatiky skladem, jak uvádí nemá, a ani není schopen obratem sdělit, že je nemůže dodat, takže dodání od opravdového velkoobchodu se prodlouží o několik dnů (se všemi následky)

Zatím nic nedorazilo

Při objednávce uvedeno,že jsou skladem a ani za 14dní pneu nepřišly,

• podvod
    • Žádná komunikace ze strany obchodu

Žádná komunikace ze strany obchodu. Několikrát jsem jim psala email a zkoušela i volat

zboží jsem objednal 18.10.2023
    dosud žádná odezva, ani odpověď na dotaz, jak to vypadá s dodáním
    objednávka 221115781,
    takže už jsou to 3 týdny

Více e-shopů používá jeden sklad, takže po 3-4dnech od objednávky, mě volali, že pneu nejsou skladem. Nemohli nabídnout stejné pneu co jsem objednával, tak objednávka byla zrušena.

• přestože u zboží v době objednání byl uveden stav skladem v dostatečném množství, po 2 dnech od objednání se mi ozval pracovník Eshopu s tím, že požadované zboží není k dispozici ani nejsou schopni říct kdy bude znovu naskladněno - objednávka následně zrušena

V neděli jsem objednal sadu zimních pneu s tím, že dodání je 5-10 dní. Ve čtvrtek mi zavolali s tím, že jim dodavatel pneu nedodá, a že tedy ruší mou objednávku. Nechápu, proč tedy na svém shopu uvádějí SKLADEM. Objednal jsem jinde a ještě levněji a druhý den potvrzené odeslání.

• Dobrá komunikace

Přišla úplně jiná zásilka, nesouhlasil rozměr ani značka pneu

Nepochopitelné jednání ze strany obchodníka, požadavek který blíže nevysvětlili, takové jednání jsem za dobu e-commerce ještě nezažil.

• Česká pošta do dnešního dne nic nedodala