• Česká pošta do dnešního dne nic nedodala

Po objednání pneu (uvedeno skladem) se mě e-shop dotazoval zda jsem ochoten vyčkat na dodání 8 pracovních dnů.
    U zboží “skladem” dost dlouhá dodací lhůta… Nicméně jsem nespěchal, chybka se stane takže jsem souhlasil.
    Ovšem dodány 4 roky staré pneu!
    Po dohodě si pneu e-shop vyzvedl se slibem vrácení peněz.
    Dodnes peníze neodeslali...
    Takže?! NEDOPORUČUJI

• Dobrá cena
    • Strašně dlouhá doba dodání (24 dní), jel jsem tak na dovolenou na zimákách.. :-)
    • 18 měsíců staré gumy není žádná hitparáda (vím, že to je v rámci obchodních podmínek a regulí), ale už to úplně nepotěší..

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši reakci. Zboží z Vaší objednávky bylo expedováno z externího skladu našeho partnera, kde garantujeme dobu dodání 5-7 pracovních dní. Bohužel u Vaší objednávky došlo k časovému průtahu vlivem logistických problémů.

Omlouváme se tímto za způsobené komplikace a věříme, že Vás v budoucnu budeme moci přesvědčit o tom, že podobný případ je u nás ojedinělou výjimkou.

Děkujeme a přeje mnoho kilometrů bez nehody.

Tým
    Levné-pneu.cz

Stáří pneumatik, které mi dorazily bylo 24 měsíců, navíc pneumatiky BARUM byly vyrobeny ve Francii (?) Povrchově byla guma na pneumatikách flekatá a navíc po rozbalení byly znečistěné zvenku u uvnitř, jako kdyby byly někde na dešti a zatekla nečistota dovnitř. Takže kdyby to bylo vidět už před rozbalením smršťovací folie, tak bych zásilku určitě nepřebral. Nevěřím, že do pneumatik někde napršelo dopravci.

Reakce obchodu Levné Pneu

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Obecně pneumatika do stáří 3 let od data výroby je považována za pneumatiku novou. toto je garantováno i právě výrobcem Coontinental Barum, jehož produkt jste zakoupil. Tento koncern má fabirky po celé Evropě (Francie, Česko, Slovensko, Rumunsko, Německo či Portugalsko) a výroba jednotlivých dezénu probíhá na různých místech. Toto opravdu jako prodejce neovlivníme. Kupujeme pneu přímo od výrobce, což je pro nás dostatečnou zárukou, že kvalita bude totožná ze všech provozovaných fabrik. Pokud do pneumatiky zateklo kvůli poškození folie, moc se tímto omlouváme. Snažíme se pneu balit tak, aby podobné problémy byly co nejvíce eliminovány.

Děkujeme přesto za Vaši reakci.
    Tým
    Levné-pneu.cz

• Doručení objednaného zboží uvedeno v inzerci do 3 dnů. Ani po 9 ti dnech mi nic nepřišlo!

• Nejasné datum dodání (3-10 dní), po dvou týdnech bez komunikace jsem volal na infolinku, kde mi řekli, že zboží ani neobjednali u dodavatele

V nabidce jsem vybral pneumatiky druhý den odepsali že je nemají, ale pořád je nabízejí

• Dne 19.12.21,jsem pneu sice zakoupil ale do dnešního dne 30.12.21 nic nedorazilo. Na urgence nikdo neodpovídá.

Reakce obchodu Levné Pneu

Vážený zákazníku, on pondělí 20.12. do konce roku probíhali inventury. Předpokládaný termín doručení byl uveden 4.1.2021

• neda se spolehnout na nabidku - proste to nemaji co inzeruji...

Jak muze eshop neco prodavat co nema a nebude mít...

Přesto že mě operátorka ubezpečila, že pneumatiky nebudou starší půl roku, dorazily tři pneumatiky vyrobené před 1,5 rokem. Zbývající pneumatika měla novější datum výroby.

Zároveň došlo při expedici k chybě a dopravci byla předána nekompletní zásilka, tudíž mi ji nemohl napoprvé doručit. Po urgencích dorazila zásilka s víc jak týdenním zpožděním.

• Na webu je objednávka vyřízena - zboží nedorazilo ani po 7 dnech od objednávky.

Nelze se dovolat a zboží po 3 týdnech ani nedorazilo, ani info kdy dorazí. Totální šílenost!

• Jedna pneu hází na výšku !!!!

Výhodná cena, ale kvalita pneu není dobrá

• Avizovaný termín dodání nebyl 27.5.2021 nebyl k dnešnímu dni 1.6.2021 dodržený. Zboží ještě nedorazilo.

Tento e-shop Levné Pneu po potvrzení o příjetí objednávky přehazuje objednávky bez vědoma zákazníků dál do jíních  e-shopu . Objednávka vám přijde nečekaně od jiného prodejce s jíními fakturačními udají . Pří jedné objednávce pro jednoho zákazníka poštovné s dobírkou si naúčtuji za každý kus zvlášť ( zaplatíte za jednu objednávku třeba čtyři krát poštovné ) a odesílají jako jeden celý balík . Objednávky doručují bez faktury v balíku. Takže pří převzetí a zaplacení nedostanete do rukou žádnou fakturu . Tento obchod e-shop NEDOPORUČUJÍ .

Vážený zákazníku,
    Vaše 3 pneumatiky jsme dodali včas a přesně podle vaší objednávky. Při objednání si vybíráte přepravní společnost, kde je výslovně uvedena jednotlivá i celková cena za přepravu. Faktury vždy zasíláme do emailu.

• po odeslání objednávky pošle @ o přijetí objednávky a světe div se cena se ještě zvedla asi o 400,- Kč. I když zboží bylo prý skladem, nic se několik dní nedělo a proto jsem stornovala objednávku.
  • Již 10dní (pracovnich) a ani potvrzení/zamintnuti objednávky nedorazilo.

• jasná cena při objednání
    • není jasné kdy zboží bude dodáno

Neznám, nehodnotím.

• Potvrzení objednávky se nekonalo, objednané zboží nedorazilo... Zato však přišel dotazník spokojenosti... NESPOKOJEN, OBCHOD NEDOPORUČUJI!!!

P.S. Pokud byste chtěli zboží po x-dnech přesto dodat, již o něj nestojím... Zařídil jsem si jinak...

J.M.