• Rychlé dodání, krásně zabalené, vše plně funkční, úžasná cena.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním, krásným balením a funkčností produktu. Vaše podpora znamená pro nás hodně. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru, přejeme hezký zbytek dne a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• Kvalitni produkt, rychle dodani

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojeni a že jsme mohli splnit vaše očekávání ohledně dodacího termínu. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, Váš tým LK.

žádná negativa, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jste si u nás užili pozitivní zkušenost. Pokud byste měli nějaké další připomínky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Váš příští nákup. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

vše bylo ok

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a potěšilo nás, že jste byli spokojeni s našimi službami. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

vše ok.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste nám věnoval svůj čas a naspal nám recenzi. Velice si toho vážíme a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• Obratem doručeno. Dík

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, velmi si vážíme vašeho hodnocení a těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Jsme tu pro vás vždy, když budete potřebovat. Děkujeme za vaši podporu a jsme s pozdravem Váš tým LK.

• Dobrá komunikace a ochota.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si všimli naší dobré komunikace a ochoty. Je pro nás důležité, aby každý z našich klientů pocítil pozitivní atmosféru a profesionální přístup. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem a přáním hezkého dne, váš tým LK.

• dodáno rychle a v pořádku :-)) , již instalováno

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, jsme velmi rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a bezproblémové dodání! Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo požadavek ohledně instalace, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme a jsme s pozdravem. Váš tým LK.

• Rychlé a kvalitní vyřízení

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami a že jsme vám mohli poskytnout rychlé a kvalitní vyřízení. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• -rychlost
    • - cena

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a potěšilo nás, že jste byli spokojeni s rychlým vyřízením objednávky. Jsme si vědomi důležitosti efektivního a promptního servisu pro naše zákazníky a je pro nás potěšením, že jsme toto očekávání splnili. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu. S pozdravem Váš tým LK.

Rychlá realizace objednávky, dodání dle smlouvy, vše v pořádku.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a že dodání proběhlo v souladu se smlouvou. Pokud budete mít v budoucnu další potřeby, rádi Vám opět pomůžeme. S pozdravem a přáním hezkého dne Váš tým LK.

ochota poradenství.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkuji za vaši recenzi. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Pokud máte nějaké konkrétní oblasti, ve kterých si myslíte, že bychom se mohli zlepšit, rádi se je dozvíme, abychom mohli naše služby neustále zdokonalovat. Vaše spokojenost je naším cílem číslo jedna a budeme rádi, pokud nám dáte příležitost vás v budoucnu lépe obsloužit. Děkujeme za vaši podporu a důvěru. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• Super

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme velice, že jste si našel čas a poslal nám svoji recenzi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

Velmi dobrá komunikace, rychlé dodání a velký výběr

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s naší komunikací, rychlostí dodání a širokým výběrem. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

Vše OK.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, velice si vážíme toho, že jste si udělal čas a věnoval nám svoji recenzi. Jsme velice rádi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

super rychlé i komunikace

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste si všimli naší super rychlé komunikace. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout vynikající službu. Pokud budete mít nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

Vše v naprosté pohodě od komunikace po dodání

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši kladnou recenzi. Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s našimi službami od komunikace až po dodání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout pozitivní zkušenost. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo potřebujete naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru a přejeme vám hezký den. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

Poprvé,v naprosté pohodě.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jste měli příjemný první zážitek. Pokud budete mít nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaši další návštěvu, s pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

Velmi vstřícní, poradili jak se má, dík

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den pane Novák, velice Vám děkujeme za vřelá slova chvály. Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli poradit a děkujeme za Vaši hezkou recenzi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.