• Rychlost a velmi dobrá komunikace spokojenost

Spokojenost

rychlé jednání, dodáno druhý prac. den po objednávce

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání našeho zboží! Udržování vysoké úrovně služeb a efektivního dodání je pro nás prioritou. Děkujeme za vaši podporu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte. Váš tým LK.

• Profesionální poradenství
    • Výborná komunikace, změna objednávky bez problémů
    • Rychlé dodání, ochotný řidič, který pomohl se vším až do domu
    • Skvělá cena

Velmi profesionální internetový obchod, poradili, změnili objednávku dle mých potřeb, rychlé dodání, komunikace i fakturece bez problémů.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme Vám za vaši laskavou recenzi! Vaše slova jsou pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že naše snaha o profesionální a přátelský servis přináší pozitivní zkušenost zákazníkům. Budeme nadále pracovat na udržení vysoké úrovně služeb a jsme tu, abychom vám poskytli podporu i nadále. Vaše spokojenost je pro nás prioritou! Ještě jednou děkujeme, Váše Levná Koupelna.

vše vpořadku

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Pokud byste měli jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Váš tým LK

včasná informovanost rada,jak jednat při poškozeném obalu.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Rádi Vám poskytneme radu, jak jednat v případě poškození zásilky. Nejprve je důležité zaznamenat veškeré poškození co nejdříve po převzetí zásilky. Je také užitečné pořídit fotografie poškození pro další vyřízení reklamace. Náš tým je připraven Vám pomoci s řešením této situace. Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro další asistenci. Váš tým LK.

velká spokojenost

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den,, děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že se brzy vrátíte k dalšímu nakupování. Váš tým LK.

• Vstřícné jednání při uzavření objednávky, pomoc při výběru zboží

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste ocenili naše vstřícné jednání při uzavření objednávky a pomoc při výběru zboží. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jsme Vám mohli poskytnout příjemný zákaznický zážitek. Pokud byste měli jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás! Váš tým LK.

rychlost

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaše doporučení obchodu! Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. Tým LK

• levné zboží, vše došlo rychle a v pořádku, doporučuji

Reakce obchodu Levná koupelna

Krásná recenze která potěší všechny z našeho týmu LK - děkujeme a krásné Velikonoce přejeme !!!!!

• rychlé dodání, konzultace po telefonu
    • zatím žádné

Krásné Velikonoční svátky přejeme . Je radost číst tak pěknou recenzi. Tým LK

• Rychle doručení
    • Dobrá komunikace s pracovníky při úpravě zakázky na míru

Reakce obchodu Levná koupelna

Děkujeme za racenzi a jsme rádi, že servis zafungoval na 100%. Tým LK a krásné slunečné dny přejeme

• Výběr zboží v klidu z domova

Rychlé dodání

Reakce obchodu Levná koupelna

Kávička pohodička, tak to má být- jsme rádi že náš e-shop pro Vás byl favoritem..... krásné Velikonoční svátky přejeme , tým LK

• rychlost,výběr zboží.

Děkujeme za krásnou recenzi a přejeme hezký den. Tým LK

• rychlost dodání

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, velmi nás těší, že jste byla spokojena s rychlostí dodání našeho zboží! Snažíme se vždy co nejrychleji a co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků. Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte. S pozdravem, Váš tým LK

Vše ok.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud je vše v pořádku, jsme rádi, že jste spokojen. Pokud máte jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem tým LK

komunikace, rychlost

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, Vaše slova nás těší a jsou pro nás velkou motivací pokračovat v poskytování kvalitních služeb. Pokud byste v budoucnu potřeboval nějakou další pomoc nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám budeme k dispozici.

Doufáme, že se brzy opět setkáme a že budeme moci naše spolupráce ještě více zkvalitnit.

S pozdravem LK

Rychlé dodání.

Reakce obchodu Levná koupelna

Děkujeme Vám za Vaši hodnocení! Jsme rádi, že jste ocenili rychlost dodání. Snažíme se naše zákazníky co nejlépe obsloužit a dodávat produkty či služby v co nejkratším možném čase. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a těší nás Vaše spokojenost. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Váš tým LK

Vše v pořádku,velice rychle dodani

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a že jsme mohli rychle dodat vaši objednávku. Pokud byste měli jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, Váš tým LK.

• Rychlé dodání, krásně zabalené, vše plně funkční, úžasná cena.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním, krásným balením a funkčností produktu. Vaše podpora znamená pro nás hodně. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru, přejeme hezký zbytek dne a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• Kvalitni produkt, rychle dodani

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojeni a že jsme mohli splnit vaše očekávání ohledně dodacího termínu. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, Váš tým LK.