• Profesionální poradenství
    • Výborná komunikace, změna objednávky bez problémů
    • Rychlé dodání, ochotný řidič, který pomohl se vším až do domu
    • Skvělá cena

Velmi profesionální internetový obchod, poradili, změnili objednávku dle mých potřeb, rychlé dodání, komunikace i fakturece bez problémů.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme Vám za vaši laskavou recenzi! Vaše slova jsou pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že naše snaha o profesionální a přátelský servis přináší pozitivní zkušenost zákazníkům. Budeme nadále pracovat na udržení vysoké úrovně služeb a jsme tu, abychom vám poskytli podporu i nadále. Vaše spokojenost je pro nás prioritou! Ještě jednou děkujeme, Váše Levná Koupelna.

• levné zboží, vše došlo rychle a v pořádku, doporučuji

Reakce obchodu Levná koupelna

Krásná recenze která potěší všechny z našeho týmu LK - děkujeme a krásné Velikonoce přejeme !!!!!

• Rychlé dodání, krásně zabalené, vše plně funkční, úžasná cena.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním, krásným balením a funkčností produktu. Vaše podpora znamená pro nás hodně. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru, přejeme hezký zbytek dne a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• -rychlost
    • - cena

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• Přehlednost, cena

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkuji za váš názor a zpětnou vazbu ohledně přehlednosti a ceny. Jsme rádi, že vám naše služby přinášejí přehlednost. Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu, a těšíme se na to, že vám budeme moci nadále poskytovat kvalitní služby. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.