• Špatná komunikace ze strany obchodu.

Zboží jsem ihned po objednávce zaplatila převodem z účtu, ze strany obchodu žádná zpětná reakce, nedostala jsem žádné potvrzení o zaplacení objednaného zboží, zboží sice dorazilo, ale později, než bylo přislíbeno.

Reakce obchodu Leontyna.cz

měli jsme velký výpadek skladové dostupnosti na přelomu roku, způsobený přechodem na nový skladový systém. Omlouváme se za způsobené komplikace.

• Hrozná komunikace, zboží v e-shopu bylo skladem ale pravda je, že zboží nemají skladem, čekáte a nic, ani vám nedají vědět že zboží nedoručí.

Reakce obchodu Leontyna.cz

bohužel došlo k vyprodaní posledního kusu, v prosinci je větší pohyb zásob a ne vždy se skladová zásoba stihne odepsat v reálném čase.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

Vůbec zpezny kontakt.... Objednávka proběhla... Žádná zásilka ani platební podklady nedosly

Reakce obchodu Leontyna.cz

Zákazník zvolil formu úhrady platební převod. Potvrzení objednávky slouží zároveň jako podklad k platbě.
    Zásilka zůstala ze strany zákazníka neuhrazena, nemohla být tedy odeslána.

• Možná to není vina obchodu,ale zboží ani po 14 dnech nedorazilo,poslední zpráva"skladem"před sedmi dny.

Reakce obchodu Leontyna.cz

Zákazník zvolil platbu on-line, platební kartou. Platba však neproběhla, tím pádem nemohla být zásilka expedována.

• Peníze nevrátil.

Reakce obchodu Leontyna.cz

omlouváme se za storno zakázky, z důvodu vyprodaného zboží.
    Platba byla vrácena zpátky na účet zákazníka 17.12.2021

Nabízejí zboží , které prezentují že ho mají skladem a přitom ho nemají. Zboží nedodali , lhali , v čase před vánocemi , kdy jsem se na jejich sliby spolehl - zboží nedodali . Jsem zklamán . Nedoporučuji

Reakce obchodu Leontyna.cz

Zákazník zvolil platbu on-line platební kartou. Platba však neproběhla žádnou formou, proto nemohla být zakázka expedována.

Obchod nekomunikuje, není možné se dovolat. Objednávka byla doručena do jiné než zvolené balikovny.

Na stránkách měli uvedeno, že zboží je skladem, po čtyřech dnech jsem psala, kdy dorazí zboží, na to napsali, že zboží jim nebylo dodáno výrobcem a objednavku storonovali a vrátili peníze.

Reakce obchodu Leontyna.cz

bohužel došlo k vyprodaní posledního kusu, těsně před synchronizací skladových zásob.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

• Zboží bylo zaplaceno ihned při objednávce. Dlouhá doba doručení a nakonec přišla pouze polovina objednávky. Peníze jsem ještě na účet nedostala (kontrola účtu 1.12.).
    • Nedoručené zboží mělo být dárkem.

Čekám dlouho na zásilku, ačkoliv tady měla už 3 dny být...

Zboží nedodali, i když na stránkách ho inzerovali jako dostupné.

Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednala ,kdyby to nebyl dárek ,tak to vrátím . Už se to stalo i kolegyni. Tohle není profesionální . Opravdu už si nic neobjednám.

doručeno jiné zboží, neuvádí aktuální údaje o skladových zásobách, neupraví stav ani na základě upozornění, telefonní kontakt obtížný

Objednavku jsem provedla 31.8., potvrzeni o prijeti objednavky bylo provedeno o den pozdeji s predpokladanym datem dodani 7.9., 10.9. zbozi dosud nedodano a ani nebyla obchodem zaslana zadna informace o datu dodani. Jsem rada, ze jsem zbozi neplatila predem.

Zboží jsme objednávali 30.8.2021 a do dnešního dne nedorazilo, zato dotazník spokojenosti zákazníka dorazil.

Obchod nereaguje na telefon ani na písemnou komunikaci.

• dělají si ze zákazníků srandu - 5x napíší, že ruší objednávku, bez udání důvodu a pak mají ještě drzost zaslat fakturu

Nemám co hodnotit zboží nebylo dodáno.

Zboží nedorazilo kompletní, chyba ve skladu. Objednávala jsem kvůli jednomu konkrétnímu produktu, který nedorazil. Obchod slíbil peníze za nedodané zboží, peníze zatím nedorazily. Reagují spíše na email, telefon nezvedají.

• půlka objednávky byla zrušena, nevím proč, nevím kdy - prostě došla jen půlka a peníze se vrátily na účet. Zřejmě zboží nebylo skladem ani u dodavatele, nikdo se mě ale neobtěžoval informovat, nedej bože navrhnout další postup.