změna rozsahu objednávky bez komunikace se zákazníkem

Zboží mi zatím po 8 dnech nepřišlo, psala jsem dotaz na obchod a žádná reakce. Tak nevím,zda mi přijde, nebo ne.

• Proč se ptáte na něco,co zatím nedorazilo?Máte to špatně zorganiyované.Až to budu mít,tak mohu hodnotit.Takto je to zmatečné.

• nakupoval jsem zde po třetí a kvalita dodaného zboží byla velmi dobrá

naprostá nekomunikace obchodu, nepořádek v zaplacených zakázkách
    a následném vymáhání peněz za nedodané zboží, telefon který nikdo nezvedne , rozhodně je co zlepšovat !!!

Avizováno doručení 26.10. dosud nedoručeno. Spoléhala jsem na to-velké zklamání.

The belly part is not hugging belly even though I have huge belly.
    The material is like what we buy in Lidl products but the price is way more expensive than Lidl.

Objednávka byla Vámi stornována z důvodu, že zboží nebylo výrobcem dodáno. Nevím, proč mi podprsenku, o kterou jsem měla zájem a kterou nemáte, neustále, jak zapnu počítač, nabízíte?! Zdá se, že nejste seriózní obchod.

Obchod v pohodě ale vel M odpovídá tak xxs

Objednala jsem strojek, který byl uvedený jako skladem s doručením do 2 dnů, dnes už je to 7. den a objednávka ještě ani nebyla odeslána. NEDOPORUČUJI.

Nemám žádné zkušenosti. Zboží jsem nedostal.

dlouhá dodací lhůta, žádná informace, proč zboží ještě nedorazilo

• Po více než týdnu zboží stála nedorazilo a na dotaz k doručení mi nebylo nijak odpovězeno.

Obchod zaplacené zboží po 20 dnech ještě nedodal.
    Spokojenost s obchodem je nulová. Panáček nejde dát do nuly.

V objednávce bylo uvedeno předpokládané doručení 20.7.2022, zboží nedorazilo, ani nepřišla žádná reakce obchodu.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nedodržen termín doruceni, eshop nepoznameno
    • Dosud nevím, kdy zbozi dorazí

Kupující není informovan o termínu doruceni. Dělo doruceni je více než týden. Kdybych to věděla, zvolim jiny eshop

• Jsem velmi zklamaná z tohoto obchodu - dne 20.6. 2022 jsem objednala a okamžitě kartou zaplatila objednané zboží - do dnešního dne mi zboží nebylo doručeno . Pouze mi byl zaslán dotazník jak jsem s nákupem spokojena a toto je moje odpověď - obchod nedoporučuji pro neseriózní jednání !!!!!!

Stále som neobdržala info o vrátení peňazí za objednávku, ktorú mi stornovali..

Odchod mě zklamal,nedodrzel dobu dodání o týden.

• posílala jsem podprsenku na výměnu, ale ze strany obchodu žádná komunikace
  • Inzerují zboží, které nedoručí. Bez udání důvodu.