Po 21 dnech od zaplacení mi zboží nebylo dodáno

• Objednala jsem kalhotky velikost L ale skutečnost odpovídá velikosti S. Objednala jsem i ponožky champions s barevnými nápisy, bohužel přišli černobílé.

V obchodě mají skutečně moc široký výběr zajímavého spodního prádla, ale co je to platné, když zaplacená objednávka ve výši téměř 4.000 Kč nedorazila ani po 14 dnech a ještě mají tu drzost zaslat mi dotazník spokojenosti se zakoupeným zbožím, nehorázné !!!

• Klamavá reklama, zboží byli napsáno skladem, ale bohužel , nebylo.

Byla mi doručena informace, že naskladnili zboží a já obratem předem uhradila. Za pět dní přišla informace, že mi objednávku stornovali. Nechápu proč. Napsala jsem jim, ať mi vrátí peníze, jestli objednávku nevyřídí kladně a odepsali pouze, že se omlouvají a že je vrátí. Tak věřím, že vrátí. Jenomže já chtěla to zboží!

• Deset dnů objednáno a nic to je na blbej napínák dost dlouho. Pošlete mi je se slevou nebo už ne.

• Po odeslání objednávky nedošlo obvyklé potvrzení, proto jsem poslala mail, jestli mám s objednávkou počítat. Uvedená kontaktní adresa je však blokovaná. Zboží dorazilo v pořádku, bez faktury. Faktura dodnes nepřišla. Na uvedené kontaktní tel.č. se již několik dní nemohu dovolat. Ráda bych dvě podprsenky ze tří vrátila, respektive jednu vyměnila za jiné číslo, podle instrukcí obchodu však výměna za jiné číslo není možná, jen nová objednávka. Nevím, jestli můžu zboží vrátit bez faktury a jestli dostanu zpět peníze, možnost komunikace s obchodem je nulová

• velmi pomalé dodání zboží.
  • Lituji, ale spokojená nejsem naprosto vůbec. Buď jsem něco vyplnila špatně, nebo si děláte legraci.Zboží dosud nedorazilo a dost pochybuji, že se tak stane.Takže nehrozí, že bych ještě nějakou objednávku udělala. Přeji hezký den.

• Na fotkách vypadá zboží jinak než ve skutečnosti. Při vrácení zboží do 14 dnů se znovu platí poštovné, což se prodraží.

• Pošta mi vydá balík ve chvíli kdy doplatím CLO 17 eur!!!

• doba dodání

pozdní dodání objednávky
    objednávka byla neúplná
    velmi dlouhá doba vrácení zbylé částky (dodnes nebyla vyplacena)

• nekorektní zmatené jednání

po objednání zboží 14.12.20 jsem okamžitě uhradil fakturu, obdržel potvrzení o dodání do 19.12. Zboží nedorazilo, naopak 5.1.21 přišel dotazník, jak jsem spokojen s dodávkou zboží. 5.1.21 jsem se telefonicky informoval o stavu objednávky a bylo mi zmateně vysvětlováno, že zboží již neobdržím, protože je již nový rok a je udělaná inventura skladu. Ale na eshopu Leontýna bylo zboží skladem. Objednávku jsem zrušil a asi do týdne mi přišly peníze zpět.

• Zboží přišlo v jiné barvě, než bylo objednáno.
  • Žádám obchod aby mi vrátil zpět peníze co jsem odeslala za zboží které nedorazilo, jinak půjdu se všemi papíry a výpisem z účtu na policii...!!!! NEDOPORUČUJI!!!!!!

Když je zboží inzerováno,mělo by být po zaplacení doručeno

Objednala jsem si podprsenku peníze odeslala předem na účet, zboží bylo zrušeno a peníze mi nevrátili. Nedoporučuji!!

Objednáno mám již 14 dní a obchod není schopný napsat jakoukoliv informaci. Až po tom co jsem napsal já obchod napsal že se vše zdrželo u dodavatele a na otázku kdy zboží dodají opět mlčí.

• Chybné informace ohledně zboží skladem

Obchod špatně komunikuje. Na objednané zboží, které bylo při mé objednávce na stránkách obchodu skladem, jsem čekala 14 dnů. Až po mém dotazu mi bylo oznámeno, že objednávka byla stornována z důvodu nedodání zboží výrobcem. Ovšem na stránkách obchodu je i dnes, když jsem obdržela odpověď a píšu tuto recenzi, zboží skladem a vložit do košíku jde, opravdu zvláštní. Kdybych si objednala jinde, zboží bych už dávno měla.

Obchod neodpovida na emaily ani tel.
    Objednavku meli dorucit do 9.1 (zaruceno) dopravce psal sms ze doruci 11.1.