• Rychlé jednání, objednávka bez problémů
    • Zboží dodala přepravní firma do Alzaboxu. Po rozbalení krabice jsme zjistili, že krabička, která drží pohromadě čtyři lahvičky nutridrinků, je zcela porušená a lahvičky volně nasypané v krabici.

Nejspíš za rozházený obsah krabice nemůže obchod, ale přepravní firma, která s balíkem zacházela neopatrně. Vhodné by bylo označit zásilku popisem "KŘEHKÉ"

Objednávku jsem poslala 3.10., Obchod po několika dnech poslala storno celé objednávky, nevím proč, když objednané zboží bylo v nabídce. Nemohu tudíž hodnotit tuto lékárnu, nemám nic proti ní, již jsem si objednala stejné zboží jinde. Chodím o berlích a nemohu si dovolit návštěvu lékáren, tento prodej mi vyhovuje.

• dlouhá doba dodání, komunikace...celkové zpracování objednávky..chvilku jsem s bála, ze jsem nalítla podvodníkum.

Po 6 dnech a platbě předem objednané zboží stále nikde, komunikace od obchodu žádná

• Výhodné ceny
    • Dlouhá doba dodání
    • Nepošlou žádné informace

Vždy mě k nákupu motivuje výhodná cena. Ale asi už se na to vykašlu a budu kupovat jinde. Dodání trvá hrozně dlouho (ani teď ještě nedoručili), často se stane, že zboží nemají (ale napíšou až několik dní po objednávce), zkrátka bída. A k tomu jsou ty internetové stránky naprosto hrozné a nepřehledné. Škoda, mrzí mě to.

• Ani po více jak 14ti dnech nevypadá, že by měla má objednávka v nejbližší době dorazit.
    • Ačkoliv vše co jsem objednávala bylo skladem, až po několika mailech s urgováním, co je s mou objednávkou mi bylo řečeno, že některé věci z mé objednávky skladem nemají.
    • Strašná komunikace.

Ačkoliv ceny a výběr zboží mají dobré, je to úplně k ničemu, protože zboží ani nedostanete.

• Ticho po pěšině

• Na stránkách mají dodání do 48 hodin, já čekala 14 dní až jsem to zrušila

• Nulová komunikace, absolutně nic. Po objednání žádný potvrzovací email až za 4 dny přišla objednávka. Nevíte jestli máte nebo nemáte objednáno

Bez komunikace ze strany obchodu

• je 26.9. a zbozi obj..dne 19.9. stale nemam

• Dlouhá doba dodání

Objednával jsem zde již několikrát a pokaždé to strašně dlouho trvalo (poslední objednávka z minulého týdne mi zatím nedorazila).

• i když bylo všechno objednané zboží skladem, do této chvíle nebylo zboží dodané

dlouhý termín dodání

• výhodné ceny
    • píší na stránkách skladem,ale na skladě produkt není
    • minimální komunikace-upozornění
    • nemožnost zjištění stavu objednávky

Tento obchod mne zcela zklamal.Až když jsem urgovala objednávku po několika dnech,bylo mi sděleno,že čekají na naskladnění a přitom na stránkách je stále psán produkt skladem.Protože jsem potřebovala ostatní objednané produkty v čas,byla celá objednávka zrušen z mé strany.Den po té,mi byl balík expedována komplet,ale další den odeslán email,že objednávka stornována.

• Sortiment zdaleka není úplný
    • Poměrně dlouhá dodací lhůta

Zásilka dorazila částečně rozbitá(sklo - jedno balení ze 3). Nedostatečně zabezpečeno. Už zde nenakoupím.

• Velký výběr zboží, dobré ceny, rychlá komunikace a dodání.
    • 2 položky z objednávky byly zrušeny, přestože na stránkách bylo uvedeno několik kusů skladem.

• Výhodnější ceny
    • Dlouhá doba dodání (7 dní)
    • Žádný přehled o stavu objednávky

• až po urgenci zboží bylo odesláno a bude doručeno týden od vygenerování objednávky! Čekat týden na zboží, které by mělo být "skladem", je v 21. století trochu mimo.
    • týden je vlastně ještě optimistický odhad, neboť má balíček v ruce ČP a dnes po týdnu ještě nemám info. , že by mělo být doručeno.

Byla to první a poslední objednávka v tomto obchodě!

Nedodržení lhůty dodání, kterou má lékárna na svých stránkách uvedenou.

První nákup bez problému, u druhého uplynulo již 7 dní a stále čekáme na zboží.