• ceny
    • dobrý výber
    • zdĺhavé jednanie

prezentovaný výrobky na sklade neboli v danom počte ,
    zdĺhavé jednanie

• Nulová komunikace při problému s reklamací

Reklamace : žádné informace o navrácení dodaného neúplného zboží. Na jakou adresu, jméno, přes kterého dopravce, kdo bude platit vrácení, jak proběhne reklamace. Neposkytnou žádné informace ani telefonicky. Nemám ani manikúru ani peníze. Stále čekám na nějaké vyjádření, email, sms...co bude dál s reklamací.

• 20.11. Jsem udělal objednávku a do dnes 9.12. mi objednávka nebyl doručena. Posláno přes DPD - komunikace vázne - slíbili nápravu a odezva žádná. Obchod mi sdělil, že objednávku odeslali a tím to mají vlastně vyřešeno :-(.

Více jak týden čekám na zboží. Asi ho zruším.

Po týdnu ještě objednávka nedorazila.

22.11. jsem objednala doplňky stravy, které byly skladem.
    27.11. byla objednávka obchodem stornována, protože prý zboží vyprodali.
    Nechápu, proč měli v e-shopu zboží, které nebylo skladem.
    Očekávala jsem, že nejpozději di pěti dnů mi lékárna zboží dodá a ne že po takové době napíšou, že zboží vyprodali.
    Nesolidní jednání, nedoporučuji.

• Ne dodržena lhůta dodání ani lhůta oznámení o zpoždění. Po 7 dnech od zaplacení objednávky jsem se musela připomínat, že objednávka vůbec nebyla odeslána. Paní Chelikova poté oznámila stručně odeslání, ale za slušnost považuji alespoň napsat - omlouváme se za zpoždění.

• Zboží jsem po týdnu neobdrzela a na email nikdo nereagoval

V nemoci jsem si objednala zboží, které mi po týdnu ještě nedorazilo a obchod na dotaz nereaguje. Platila jsem předem.

• Oběnané doručení do balíkovny, resp pošty. Skutečnost do Alza boxu. Problém s on line platbou.

8 dní a objednávka stále není vyřízena, přestože zboží má být skladem. Zpráva o zpoždění žádná, až na zavolání. Nedoporučuji.

Bohužel doprava balíkovnou je pomalá.Doporučil bych Vám zařazení možnosti dopravy zásilkovnou,která je rychlejší a kvalitnější.To je jediný nedostatek proč váhám,zda nadále u Vás nakupovat.Zdravím

• Zboží jsem zaplatila déle ,ale dosud mě nepšišla žádná zprava.

• Tyden objednáno, žádná reakce

Předem jsem do lékárny volal s dotazem, zda produkt, který je možné v e-shopu objednat opravdu dokážou dodat, neboť v ostatních lékárnách není, tak abych neplatil zbytečně. Vzali si čas na odpověď a pak mi zavolali, že mohu objednat "můj" produkt v jakémkoli množství a nebude problém mi ho dodat. Po zaplacení přišel e-mail, že produkt dodat nelze, protože ho nemá jejich dodavatel.

• levné ceny
    • dlouhá dodací lhůta, lékárna by měla reagovat rychleji

• E-shop moc nefunguje, spatne se zobrazuje a nefunguje on-line platba kartou

• Dobre ceny na prvy pohlad. REALITA je ze su drahy
    • REALITA je ze su drahy pretoze na SLOVENSKO pripocitaju vymyslene postovne!!!
    • Pozor strata casu objednavat
    • Odpovede z obchodu aj 48hod...
    • Na uhradu IBAN nieje standardne v maily a instrukciach k platbe
    • Postovne na Slovensko pri objednavke viac ako 150eur napocitali 10.4 eur
    • Klamlive informacie ze nakup nad 3000Kc je postovne zdarma!

REALITA je ze su drahy pretoze na SLOVENSKO pripocitaju vymyslene postovne!!!
    Pozor strata casu objednavat
    Odpovede z obchodu aj 48hod...
    Na uhradu IBAN nieje standardne v maily a instrukciach k platbe
    Postovne na Slovensko pri objednavke viac ako 150eur napocitali 10.4 eur
    Klamlive informacie ze nakup nad 3000Kc je postovne zdarma!

• Zboží nedorazilo 6 dnů od zaplacení - zatím žádná zpráva z obchodu, dnes jsem volala - neúspěšně. Napsala jsem tedy email do obchodu, tak snad se někdo ozve.. objednávka za 1500 a nikdo nereaguje? V dnešní době zvláštní...

• uvádí na e-shopu, že mají dostupný lék a pak Vám zruší objednávku, že lék nemají.

• Dobre ceny na prvy pohdat. REALITA je ze su drahy
    • REALITA je ze su drahy pretoze na SLOVENSKO pripocitaju vymyslene postovne!!!
    • Pozor strata casu objednavat
    • Odpovede z obchodu aj 48hod...
    • Na uhradu IBAN nieje standardne v maily a instrukciach k platbe
    • Postovne na Slovensko pri objednavke viac ako 150eur napocitali 10.4 eur
    • Klamlive informacie ze nakup nad 3000Kc je postovne zdarma!