Nefunkcni zbozi, ktere mi v prubehu reklamace pres email bylo receno ze funguje mam poslat zpet prodejci na vlastni naklady :-)

Reakce obchodu laskakit.cz

Děkuji za reakcí, nevím jak jste dokázal nepochopit, co jsme Vám napsali v emailu, dopravu v případě reklamaci hradíme my:
    Síťový napájecí adaptér 9V/1A 5,5/2,1mm není nabíječka, ale pouze "obyčejný" napájecí zdroj. Polarita na výstupním konektoru má být - +9V na vnitřním kontaktu a GND na vnějším. Tak je to v drtivé většině případů u napájených zařízení. Pokud je na výstupním konektoru po změření polarita obráceně - +9V je na vnějším kontaktu a GND na vnitřním, tak je to opravdu chyba. Zdroje s touto opačnou polaritou jsme v nabídce nikdy neměli a tak se musí jednat o chybně dodaný kus. Zdroj Vám tedy můžeme vyměnit, jsou ale momentálně vyprodány, tak to nějakou dobu může trvat. Naskladnění dalších kusů momentálně odhadujeme cca 9.2.2024. Pokud tedy má zdroj tuto polaritu opačnou, založte nám to jako reklamaci na https://www.laskakit.cz/reklamace/ a po založení dostanete další informace, jak se bude postupovat dál. Do případu nám můžete přiložit i to zmiňované video. Pokud bude nutné nám zdroj zaslat, budeme Vám zasílat štítek pro Zásilkovnu a tak nebudete poštovné hradit.

• Důslednost

Reakce obchodu laskakit.cz

Objednávka dorazila večer 29. 10. 2023. Od nás byla odeslána 31. 10. 2023. Zákazník zvolil Českou poštu, zásilku RR, která má na dodání 14 dnů.

• Zboží dorazilo poškozené.Prodejce na mail nereaguje.Rozhodně nedoporučuji tyto rádobyprodejce !!!

Zboží dorazilo poškozené.Basová membrána byla poškrábaná .Prodejce na mail nereaguje.Rozhodně nedoporučuji tyto rádobyprodejce !!!Zboží jsem vyhodil do koše

Reakce obchodu laskakit.cz

Velice se omlouváme za vzniklé nedopatření. Omylem jsme Váš mail přehlédli a nevyřídili. Obratem posíláme nové zboží.

• zboží vůbec nedorazilo

8.6. 2023 že zboží předali dopravci 14.6. 2023 chtějí ohodnotit spokojenost s nákupem 17.6. 2023 zboží nikde, ani žádná informace

Reakce obchodu laskakit.cz

Zboží jsme hned další den (8.6.23) poslali, pošta Vám objednávku doručovala 12.6.23 a nezastihla vás doma. S každou objednávkou máte odkaz na sledovaní zásilky a můžete její stav kdykoliv zkontrolovat. Škoda, že některý zákazníky radši hned napíšou hodnocení... Konstantin.

Dodané svorky, jsou robíte všechny s střženými šrouby a nebo rozbitými místy rpo šrouby, nestidíte se to prodávat ?

• rychlé dodání , vstřícná komunikace
    • Zboží přišlo "rozsypané" - deska s plošnými spoji a součástkami byla vypadlá z krytu, čidlo mělo nezabezpečený kabel proti vyržení ... Vše mohu doložit fotografiemi.

Zboží - regulátor vllhkost 220V- po vybalení z přepravní krabice se úpně rozpad . Myslí tím, že deska s plošnými spoji a součástkami byla vypadlá z krytu, čidlo mělo nezabezpečený kabel proti vyržení ... Vše mohu doložit fotografiemi .
    Funkčnost dosud neověřena .

Zakoupil jsem v tomto obchodě dvě zásuvky autozapalovače,oba kusy byly zmetky,měly o šedm desetin větší díru,vše v zásuvce kloktalo,když jsem volal pánovi do obchodu,tak mi říkal že je to Eurovýrobek a že je vše v pořádku.Každá zásuvka autozapalovače v autě má díru 20,7,tady u těch zásuvek byla díra 21,4.no z jeho pohledu vše v pořádku.Dohodli jsme se na vrácení peněz,vrátili mi peníze včetně dopravy,takže dobrý,nicméně zásuvky jsem musel poslat zpět poštou,takže jsem zaplatil 100 Kč za poštovný a nemám nic.
    Takže všechny lidi varuji v tomto obchodě nakupovat.

Reakce obchodu laskakit.cz

Dobrý den, měli jsme tu možnost přeměřit průměry otvorů zásuvky zapalovače ve dvou rozdílných vozidlech a jsou mezi nimi značné rozdíly: Škoda Octavia 1 = 20,8mm a Opel Astra G = 22,1mm. Průměr konektoru, který prodáváme je 21,3mm. Je tedy naprosto v pořádku. Jelikož jste byl s výrobkem nespokojený, ale výrobek není vadný, informovali jsme Vás o možnosti výrobek vrátit v zákonné lhůtě 14dní, čehož jste využil. V tom případě nese náklady na dopravu vráceného zboží zákazník. Pokud by se jednalo o vadu zboží, v rámci reklamace zasíláme štítek pro Zásilkovnu a tak zákazník nemusí dopravné hradit. Vaše negativní hodnocení tedy není na místě.

• doručené produkty neodpovídají ilustračním fotografiím, ani jejich popisu

Reakce obchodu laskakit.cz

Dobrý den, v hodnocení píšete, že zboží neodpovídá fotografiím a ani popisu. Nejsme si vědomi, že by tomu tak bylo. S tímto problémem jste nás vůbec nekontaktoval a ani jste nereagoval na náš dotaz, který jsme Vám zasílali na základě tohoto Vašeho hodnocení, co podle Vás bylo v popisu zboží špatně. Byli bychom velice rádi, kdybyste nám do mailu napsal, v čem ten problém byl, abychom jej případně mohli odstranit.

• Some items have a good price
    • Some items do not patch the description

I also purchased a resistor kit. Strange I do not get to feedback on that as it was the problem: 330 ohm twice (once labeled as 330k) and 12k missing altogether.

Vytváří si své vlastní normy ignorující normální slušné jednání, protože to "zákazníkům vyhovuje", a když se mi to nelíbí, tak mám jít jinam.

Reakce obchodu laskakit.cz

Zákazník objednávku neuhradil a vadí mu tykaní. Jen tu nechám, jak pan komunikuje:
    email: Vážený nepoučitelný. Nejsem debil, což se mi od 18.1. snažíte vnucovat. Nejsem zvyklý ani lhát, nepřeji Vám hlavu plnou nápadů ap. (Třeba Vám časem někdy dojde, že tato slova nejsou negativní reakce k naštvání.)
    email: Netykej mi. Odfajfkoval jsem banku, tak máš konat Ty a ne já. Nebo nemáš počítač, ale kalkulačku?

• Nekontroluje zboží před odesláním, přišel nefunkční modul.

Zboží již mám doma, bylo zaplaceno při objednání a tudíž nebudu platit dvakrát. Fakturu ofotím a pošlu emailem.

Reakce obchodu laskakit.cz

Velice nás mrzí vaše negativní hodnoceni našeho obchodu a myslím že jsme to nezasloužili.
    Vytvořil jste 2! objednávky během 10 minut, první nebyla zaplacená, druha byla vámi uhrazena a již doručena.
    Opravdu nemůžeme za to, ze jste vytvořil dvě objednávky a pak na jednu zapomněl...
    Konstantin.

Z počátku se snažili, teď šla kvalita služeb do kopru.

• Ještě jsem nic nedostal

jelikož je tohle spam protože zpoží bude odesláno až za několik dní, tak dávám negativní hodnocení za spam

• Product doesn't work as advertised, no response to support queries
    • Pokud vracíte
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Faktura přišla v emailu až za několik dní

Akorát odebíraji věci z aliexpressu. Zbytečně vyhozené peníze za shořelý hardware... Silně nedoporučuji.

Reakce obchodu laskakit.cz

Dobrý den, velice nás mrzí potíže s výrobkem, který jste zakoupil. Kontaktujte nás, prosím, ohledně reklamace tohoto zboží, nebo si přímo založte reklamační případ na: https://www.laskakit.cz/reklamace/. Je možné, že by se mohlo jednat o vadný kus. V tom případě Vám ho vyměníme. V případě nutnosti nám zboží zaslat do reklamace, Vám zašleme štítek pro přepravce a dopravné tak nemusíte hradit.