• Obchod prodává nefunkční zboží, bez návodu k použití, bez jakékoliv značky, vzhledově ale naprosto stejné, jako je jiné zboží u jiných prodejců, ale se značkou. Prodává tedy plagiát.

Pokud jen trochu můžete, tak se koupi vyhněte.

Reakce obchodu laskakit.cz

Mrzí nás, že máte s výrobkem nějaké potíže, ale z našeho telefonického rozhovoru nevplývalo, že by zboží bylo nefunkční. Sám jste tvrdil, že jste čelovku nabíjel cca 5h a vydržela svítit cca 2h. To odpovídá námi naměřeným hodnotám. Co se návodu týče, tak se domníváme, že ten k tomuto výrobku přiložen být nemusí. Výrobek nevyžaduje žádné speciální ovládání a všechny informace o jeho vlastnostech a ovládání jsou dostupné v popisu zboží. Pokud Vám výrobek jakkoli nevyhovuje, můžete jej v zákonné lhůtě 14dní vrátit a to i bez udání důvodu. Toto jsme Vám nabídli již při telefonickém rozhovoru. Pro zjednodušení procesu vrácení můžete využít našeho systému a založit případ jako vratku na: https://www.laskakit.cz/reklamace/, nebo můžete zboží přímo zaslat na naši doručovací adresu.

• Nemaj zajem neco posilat

Kupoval jsem desku s relatkama, ktera byla skladem, po 3 dnech cekani na odeslani, jsem nakup stronoval, koupil jinde a jeste ten den to odeslali... Komunikace vazne, takze za me rozhodne ne

• Dlouhá doba dodání
    • Zboží zatím nedorazilo,

Bohužel zatím nemohu hodnotit kladně.
    Prý je zboží někde na depu....

Reakce obchodu laskakit.cz

Opravdu myslíte, že zasloužíme takové hodnocení?
    Vybral jste nejlevnější dopravu, kterou mimochodem dotujeme, u dopravy bylo napsáno, že dodáni do 14! dnů.
    Podle sledovaní zásilky ČP, budou to vám dneska doručovat.
    Konstantin Láska

• Neobdržel jsem vyobrazený Ai-Thinker, ale zřejmě nějaký klon. Na můj dotaz mi prodejce odpověděl, že vyobrazení je pouze informativní a že se jedná pouze o designovou změnu. Já to tedy vidím jako klamání zákazníka. Pokud modul nebude fungovat jak má, budu požadovat zpět své peníze, případně řešit věc ve spolupráci s ČOI. Což mne mrzí, protože to nebyl můj první nákup a vždy předtím jsem byl spokojen. Ztracená důvěra se těžko získává.

Pečlivě rozvažte, zda obdržíte to, co jste si objednali. Na webu není ani jedna zmínka o tom, že vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Reakce obchodu laskakit.cz

Nezlobte se, ale vůbec nechápu Vaše 10% hodnoceni.
    Zboží nakoupeno přímo od Ai-Thinker a 100% to není klon. Podívejte se na nové moduly ESP32-C3-12F, stejný design. Opravdu nemůžeme za to ze výrobce změní časem design…
    Konstantin

Česká pošta jen napsala, že převzala zboží a nic nedoručila a nezvedaj telefon. Hrozný

Reakce obchodu laskakit.cz

Podle sledování zásilky v systému České pošty byla Vaše zásilka dne 31.3.2021 převzata Českou poštou do dopravy a poslední záznam je z 1.4.2021 - Přeprava zásilky k dodací poště. V tuto chvíli je opravdu problém na straně České pošty. Tyto údaje jste schopen si zjistit i sám podle sledovacího čísla, které jste od nás obdržel po předání zásilky dopravci do Vámi uvedeného e-mailu v objednávce. Co se telefonního kontaktu týče, může se stát, že momentálně nemůžeme hovor přijmout. Doporučujeme tedy hovor opakovat a určitě se dovoláte. Pokud by se Vám i tak zdálo, že není telefonický kontakt spolehlivý, máte stále ještě možnost svůj požadavek zaslat na náš e-mail, nebo nás kontaktovat online pomocí chatu. To vše samozřejmě v pracovní dny od 8:00 do 16:00.
    Konstantin Láska

Cena super, dodací doba také, zboží stojí za prd, ze zdroje jde max 18V a měřákmi naměří 28-32V o ampétechani nemluvím.

Reakce obchodu laskakit.cz

U tohoto měřícího přístroje je nutné dodržet správné zapojení. Existují dvě varianty zapojení. Obě máme jako obrázky uvedeny v popisu zboží. Pokud se měřící přístroj nezapojí správně tak nezobrazuje správné údaje. Pokud jste měl zapojeno podle jedné z variant na obrázcích, má přístroj ještě zezadu dva kalibrační potenciometrické trimry, kterými lze údaje na displejích seřídit podle skutečnosti. Pokud i tak přístroj neměří správně, mohlo by se stát, že je vadný. V tom případě bych Vás odkázal na reklamaci a my Vám samozřejmě zašleme kus nový, plně funkční.

• Nemožnost vrátit objednávku jako živnostník a to ani na vlastní náklady
    • Přišlo jiné než objednané zboží
    • (Ne)vstřícnost mě nemile překvapila.
  • Slabé milsto je zjevně Zásilkovna.

• Jsem spokojen
    • Jsem spokojen

• Rychlé a vstřícné jednání

Objednavka dost dlouho ma stav nákupu: Nevyřízená

Děkujeme za recenze.
    Vybral jste platbu kartou! a stale jste objednávku neuhradil.
    Objednávku budeme muset zrušit.

• Zboží nedorazilo ….

Reakce obchodu laskakit.cz

Zásilku jsme odeslali hned druhý den a třetí den byla připravena na pobočce Uloženka, Praha, 19000, Kolbenova 931/40b.
    Evidujeme následující:

06.08.2019 16:57 Nehvizdy (CZ)
    Příjemce odmítl vyzvednout zásilku.

Opravdu tedy zboží nedorazilo? ...

Hezký den!

• rychlost vyřízení objednávky
    • špatná spolupráce s dodavatelem

Obchod dodavateli předal fakturační adresu jako dodací. Díky tomu se dodání objednávky zpozdilo o týden.

Děkujeme Vám za zprávu.
    Data posíláme automaticky a nezasahujeme do uvedených adres. Nedošlo tedy k chybně zadané fakturační a dodací adrese?
    Bylo by fajn se podívat a případně nás kontaktovat přímo. Nic takového se, bohužel, nestalo.

Děkujeme a hezký den!

• Obchod nekomunikuje na dotaz ohledně zboží, nezasilá ani elektronickou fakturu

• Jeden z displejů přišel poškozený, někdo do něj zabodl nůž. Krabice ve které zboží přišlo byla neporušená, tudíž nešlo o poškození při přepravě. Komunikace s obchodem není jednoduchá, takže se ani nebudu snažit o reklamaci a příště nakoupím jinde.

Dobrý večer,

Děkujeme za recenzi.
    Hledali jsme a je velmi zvláštní, že od Vás nemáme jediný email, ve kterém byste o reklamaci žádal a už vůbec jsme ji s Vámi neřešili. Proto nás mrzí, že hodnotíte komunikaci s námi, když žádná neproběhla.
    Komunikace opravdu není problém. Ve vetšině případů stačí foto poškození a my zasíláme nový kus a nepožadujeme poškozenou část objednávky zaslat zpět.

Nekteří, bohužel, problémy řešit nechtějí a neřeší. Je, evidentně, jednodušší na internetu pomluvit. Rozhodně to je víc vidět...

Hezký večer!

Hezký den (nechci ho vám zkazit, ale ten měřák (volty - červený, proud - modrý) tak nešel na první číslici segmat "a", ale to mně tak ani nevadilo
    já jsem potřeboval zobrazovat přes 10V, potom měřák už nešel vůbec......
    to všechno - nedoporučiji Zd Ryš....................731431060

• Neodpovídající fotky

• špatně fungujici e-shop,problemy s běžnymi prohližeči

Děkujeme Vám za reakci.
    Měli jsme problémy s hostingem, takže jsme se přestěhovali na nový. Teď vše šlape, jak má!

• Zarizeni nefunguje

Děkujeme za reakci.
    Pokud Vám zařízení nefunguje, je vždy možná reklamace, výměna či vrácení peněz.
    Nic takového jsme od Vás nezaznamenali, takže...fungovat začalo?
    Doufáme, že ano !

Obchod otvírá až dnes!!!

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za recenzi.
    Zaráží nás, že i přes to, že jste v den objednávky (28.12.2017) dostal email (viz níže), rozezlila Vás naše dovolená, avizovaná s dostatečným předstihem a tedy termín odeslání Vašeho zboží. O to víc nás zaráží fakt, že i přesto jste objednávku u nás nezrušil a počkal, než Vám ji odešleme, přičemž ke zrušení stačilo poslat krátký email. Taky jste možná měl volno?
    Informace o naší dovolené a provozu eshopu byla nejen v emailu, ale i na našich stránkách. Je tedy velmi nepravděpodobné, že byste si této informace při objednávání nevšiml. Jsme jen lidi a ne roboti, i my potřebujeme oddych.
    Nebudu tedy sebe, svůj obchod a naši dovolenou obhajovat, popřeji Vám místo toho hodně úspěchů a zdraví v novém roce.

(znění emailu)
    >Ještě jednou bychom Tě chtěli upozornit, že: Je období vánočních a novoročních prázdnin a tak i my si děláme volno a odjíždíme mimo Českou republiku.
    >Objednávky od pátku 22.12.2017 - soboty 6.1.2018 budeme vyřizovat a kompletovat v neděli, 7.1.2018, a v pondělí 8.1.2018 vše odešleme.

PS: Další dovolená bude v březnu, na stránkách tato informace s dostatečným předstihem bude zveřejněna, ale pro Vás V.I.P. upozornění, ať nejste zbytečně rozezlen :)