vše ok.expedice by mohla být rychlejší

• Perfektní nabídka západního zboží
    • Luxusní velikonoční zboží pro děti

Velmi spokojená s došlým zbožím

• Příznivé ceny
    • Zajímavý sortiment
    • Delší dodací lhůta

• rychly a odborny pristup k zakaznikovi

velmi spokojna

• Výtečné zboží
    • Velmi široká nabídka

Vysoká spokojenost se zakoupeným zbožím, excelentně zabaleno

• Káva a jiné výrobky za dobrou cenu
    • Spíše delší dodací lhůta (jak píší ostatní recenzenti)
    • Spíš úsporná komunikace

Zboží dorazilo v pořádku, káva je výborná

• Kafe které se jinde nekoupí.
    • Nevím.

Kupujeme tady do firmy kafe které se jinde v ČR neprodává.

• Velký sortiment zboží které u nás nekoupíte.
    • Občas delší doba doručení

Nakoupila jsem uzm vícekrát. V první zásilce mi chyběla jedna položka další objednávky již v pořádku.

• Zboží nedorazilo . !!!!!! Varování před tímto obchodem !!!!!!
    • Jen plané sliby o zaslání . Až po urgencích prý hned zasílají , ale zatím nic , jen sliby . Již nikdy více , takový obchod . Platba předem , tak nevím jestli peníze dostanu zpět . !!!!!!! Varování !!!!!!!!! Pokud chcete žít v klidu nedoporučuji !!!!! Žádná komunikace o platbě , nebo zdržení nebo zaslání , nic . Nemají prý čas !!!! Skladem zboží asi není žádné ,klamání a nevážení zákazníků , slibují zaslání 3-5dnů , ale bohužel není to pravda , nevěřte !!!!!!!!!!. Žboží nemám . Nechápu ty kladné recenze.
    • !!!!!!!!!!!! Varování !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • A ať si tady píší na obhajobu cokoli , Tak jak jsem to četlav recenzi , já vím své , a proto všechny potencionální zákazníky varuji .....

Reakce obchodu Kvalitazde.cz

dobrý večer, doporučil bych Vám navštívit Zásilkovnu, kam jste si nechala balíček odeslat a vyzvednout si jej tam. Já se mohu omluvit za to, že Vám zásilka byla odeslána 9 dnů ode dne objednání, bohužel u platbe převodem ne vždy se platba spáruje a musí se poté dohledat ručně. Nicméně tuto informaci jsem Vám již předal včera. Skladem v současné době máme 60% zveřejněných produktů na skladě o rozloze 700m2, můžete se kdykoliv přijet podívat a osobně se přesvědčit. Děkuji za recenzi a přeji Vám hezký večer

• Dobré ceny
    • rozsáhlý sortiment
    • delší dodací lhůta
    • bez avíza předem

V minulosti v každé objednávce chybělo nějaké zboží - reklamace byla vždy uznána a chybějící věci byly dodatečně poslány, až na jednu výjimku. Poslední nákup byl v pořádku, takže snad už jsou vychytány chybky ve vychystávání zboží.

• Sortiment
    • Doba dodání

Vše ok pouze doba dodání 4 dny. Za mě v pořádku.

Dlouhá doba dodání, zásilka přišla nekompletní bez předešlého upozornění, že nějaké zboží nedorazí, fakturováno zboží, které fyzicky v zásilce chybělo, některé položky nahrazeny jinými bez mého souhlasu. Chaos, zmatek v tomto obchodě, nikdo neví, co se odeslalo a co ne..

Reakce obchodu Kvalitazde.cz

Dobrý den, Vaše objednávka se zkládala z cca 120 položek, některé vzhledem k jejich povaze se vozí přímo z obchodu a nedají se skladovat. V balíku Vám chyběly 3 položky, které jsme bohužel zapomněli dobalit, za což se omlouvám. děkuji

Nikdo se od zadání objednávky (k 3.3.) neozval takže vůbec nevím, jestli obchod skutečně existuje. Nulová komunikace.

Reakce obchodu Kvalitazde.cz

dobrý den, Vaše zásilka byla včera odeslána a dnes by měla být na doručení.V zakázce jste měl 2 nedostupné produkty, které byly i tak vedeny v eshopu, nicméně byly dokoupeny a zásilka byla včera odeslána. Děkujeme

castka byla uhrazena vcas, na zbozi jsem se 2x musela pripomenout, vzdy s odpovedi, ze jej uz posilaji, stale nic, pry s odesilanim pres Ceska posta problem, tak at to poslou jinak, kdyz je dodani nad 1000 czk zdarma.

Reakce obchodu Kvalitazde.cz

Dobrý den, objednala jste si 10 káv za akční cenu, která vždy když jse do akce, se rychle prodává. Volala jste minulé pondělí, kdy Vám bylo sděleni, že káva bude v týdnu odeslána, poté jste volala včera, kdy jste kávu měla již odeslanou. V žádné. Případě Vám nikdo nic o složitosti odesílání přes poštu beřikal. Děkujeme za recenzi

• zboží, které většinou není dostupné v ČR
    • úspora času v souvislosti s nákupem v SRN
    • velmi dlouhá doba dodání (už jsem trochu pojímal podezření, že ani nedorazí), musel jsem dodávku urgovat
    • Zásilka nakonec dorazila, avšak bez jedné položky, která však byla zaplacena. K tomu jsem od obchodu nedostal žádnou informaci. Až po mé reklamaci mi bylo přislíbeno, že mi podobný výrobek zašlou a poskytnou slevu 5% na další nákup. Avšak nevím, zda mám vůbec něco dalšího objednávat. Četl jsem i v jiných recenzích, že toto není ojedninělý případ.

Nemohu doporučit - dlouhá doba dodání, chybějící položka v zásilce bez informace od prodávajícího. To mi opravdu hlava nebere - pokud nemají některou z položek skladem (přičemž na stránkách bylo uvedeno, že skladem je), jak mohou zásilku odeslat??? Přitom zaplaceno bylo předem... Omluva a nabídka slevy celkovou hořkost z nákupu moc nevylepší. Pokud nabídky využiji a objednám něco s nabízenou slevou, určitě zkušenost zveřejním v další recenzi.

Reakce obchodu Kvalitazde.cz

dobrý večer, děkujeme za recenzi, bohužel Vám nebyl dodán 1 produkt, který vychází z limitované edice, bohužel takové produkty mají jiný EAN kód než v klasické sérii a tudíž se nám nepárují s daty na webu. Není to šťastné řešení, bohužel díky naší velmi široké nabídce zatím nedokážeme těmto nepříjemnostem předcházet. Na vylepšení neustále pracujeme, nicméně to ještě nějakou chvíli potrvá. Přeji hezký večer

• Super zabaleno, dobrá komunikace

Dlouhá doba doručení

• BiFi :D
    • Kvalitní zboží
    • Celková spokojenost

Doporučuji!!

• Bleskové reakcie , ochota , aj na Slovensko , slušne ceny.

• rychle a spolehlivě