• až nápadně nízké ceny,připomíná mě to jeden internetový obchod v tuzemsku.Je to také otázka kvality zboží vesměs z Číny...
    • Bohužel nejsou české návody,což je v rozporu s českou legislativou.ne všichni ovládají cizí jazyk.

Reakce obchodu KupToTu.cz

nereagujeme často ne hodnocení zákazníků, v tomto případě nelze jinak. Náš sortiment je v podstatě stejný jako u všech obchodů, které mají reklamu v televizi, nevíme koho a čím Vám připomínáme "jeden internetový obchod v tuzemnsku" a jak je to z vaší strany myšleno, ale podle toho co píšete to asi nemá být pozitivní. Pokud něco napíšete, bylo by fajn, kdyby jste pouze nenaznačoval.
    Co se týče kvality zboží a to odkud pochází, evidentně je podle Vás vše co je vyrobeno v Číně špatné, pak je otázkou, na čem doma vaříte, čím vysáváte a obecně Vy máte doma malé spotřebiče či jné výrobky na zahradu vyroběné někde jinde?
    Obáváme se, že pokud by se vše posuzovalo na základě toho Vašeho zkresleného pohledu, tak by jste pravděpodobně doma neuvařil , neuklidil a na zahradě neudělkal nic. Evidentně je pro Vás ale cena důležitá a drtivá většina zákazníků požaduje nejnižší cenu a nejvyšší kvalitu. Náš obchod je autorizovaným partnerem mnoha nadnárodních značek a to kde je zboží vyrobeno, my neovlivníme., pokud to chcete změnit Vy, musíte se obrátit na Českou vládu a Evropskou unii, aby vytvořili takové podmínky, aby se zase dalo vyrábět zboží tady, možná by ale bylo 2-3 dražší.
    Co se týče návodu, nechápeme proč píšete "nejsou české návody" když jste zakoupil 1 produkt a to zavlažovací hodiny.
    Co se týče české legislativy, naše odpověď je jednoduchá, česká legislativa je neskutečný paskvil hloupých lidí sedících v poslanecké sněmovně a senátu, kteří se tváří chytře a dělají, že ví co je to práce. Všem zákazníkům, kteří budou tuto naši reakci číst bychom chtěli sdělit, že povinnost dodat návod by měla být směřována k výrobcům, nikoliv prodejcům. Jak může prodejce kontrolovat návody, které jsou např. uvnitř pračky, myčky, lednice, nebo kartonu ve kterém je zboží zabaleno? Je to prostě nesmysl vymyšlený v poslanecké sněmovně. Návody stejně jako zboží jsou produktem daného výrobce a mají být součástí, žádný prodejce nedisponuje návody všech výrobců. Důvod proč se přenesla povinnost za dodání návodů na prodejce je jednoduchý, vymahatelnost českého práva je pro české kontrolní orgány jednodušší, když může "šlapat a rozdávat pokuty" po českých prodejcích, než to řešit s nadnárodními korporáty světových výrobců, takto jedoduché to vysvětlení je, říká se tomu zákon padajícího ho.... Soudný člověk to jistě pochopí.
    Pro vás vážený zákazníku, pokud umíte fungovat ve 21. století a objednávat přes internet a vyplnit hodnocení, pak jistě umíte napsat i e-mail, že jste společně s výrobkem neobdržel návod a my Vám jej přes výrobce zajistíme nebo existuje ještě jednodušší forma, prostě si jej najdete na internetu třeba jako informaci co je v rozporu s českou legislativou.
    Chápeme ale, že mnoha českým zákazníkům dělá větší radost kritizovat a do veřejného prostoru zpochybňovat věrohodnost obchodu. Z našeho pohledu nám pro změnu Vy připomínáte přesně takového zákazníka.

Všem rozumně uvažující lidem děkujeme za pochopení. To, že se někomu náš názor nemusí líbit chápeme, nicméně i my máme na svůj názor právo a rozhodně se nebudeme jako drtivá většina e-shopů zde na Heuréce omlouvat i za to za co prostě nemůžeme, jen proto, abychom vypadali ČESKY HEZKY.

Kuptotu.cz

Nakupoval jsem zde poprvé , srovnatelné s ostatními

Vše bylo OK!

• Troubu jsem objednala 17.4.2024 a přestože byla skladem , byla mi doručena až 30.4.

Dodržení termínu dodání, ochota, dobrá komunikace.

Velmi vstřícné jednání v případě problému, ještě jednou děkuji

• Přijatelné ceny, nižší než u konkurence
    • Doprava zdarma

Doporučuji. Super ceny a doručení zdarma i u objednávky za nižší částku. Doručení 4. pracovní den po objednání, nicméně bylo předem avizováno, že objednávku lze doručit nejdříve 3. pracovní den.

Nakupovala jsem poprvé a za mně spokojenost

• Rychlá dodávka.

Nekomunikuje, zboží zřejmě nemá.

• Super rychlost dodání i řešení reklamace

• Nejlepší cena
    • Obal výrobku šíleně poškozen
    • Dárek v podobě alkalických baterií nebyl obsažen

Po vyndaní z boxu vypadal balík v pořádku, po sundání jedné vrstvy bíle folie a bublinkového obalu, tedy totální základ, dejme tomu, jsem spatřil co jsem nečekal. Obal výrobku byl značně poškozen, musel zažít pády a různé nárazy / průrazy od jiných předmětů, což podle mě muselo bát dříve než došlo k zabalení zásilky. Naštěstí obsah nepoškozen.
    Chybějící dárek v hodnotě ~50Kč je spíš jen další zklamání.
    Doba dodání by mohla být taky lepší, objednávka byly potvrzena na email 16.4 v 0:12h, k odeslání až 17., přepravce tvrdí, že balík dostal až 18., doufal jsem od obchodu s tak vysokým hodnocením rychlejší postup, ale uznávám, že toto je už zbytečné hodnotit.

rychlost

• dostupnost

• spolehlivost obchodu a dobrá cena

• nejlepší cena na trhu
    • kvalitně zabaleno
    • vše proběhlo rychle a bez sebemenšího problému

pohodlné, rychlé

• Široký výběr