• Líbila se mi nabídka eshopu
    • Dlouhá dodací doba
    • Mají napsáno že je zboží skladem a ihned k odeslání, ale není to pravda.
    • Objednávka mi byla rozdělena do více balíků takže do výdejny pro balíček musím opakovaně. Jsem v 8 měsíci těhotenství a tak je to nepříjemné.
    • Nikdo se neobtěžoval mě o stavu objednávky kontaktovat. Musela jsem psát jako první.
    • Určitě zde již nic neobjednám a tento eshop nedoporučuji.

Nelíbí se mi jednání eshopu a lživé údaje že je zboží skladem (přitom skladem není). Jsou daleko lepší eshopy. Nedoporučuji a příště objednám jinde.... jsem velmi zklamaná.

Zboží jsem objednala, bylo skladem. Po zaplacení mi sdělili, ať si vyberu jiné zboží, objednané že nemají. Peníze na požádání vrátili.

Pracovnice obchodu nemá zájem prodat zboží. Je neochotná.

Reakce obchodu Kukulky.cz

Děkuji za názor na náš obchod. Na obranu upřesňuji, že zboží bylo odesláno, ale zákaznice zboží neprevzala z důvodu rozbalene zásilky, kterou zavinil dopravce. Domluva se zákazníci nebyla možná, trvala na vrácení peněz. Situace nás opravdu mrzí.
    Kukulky.cz

Zboží bez vysvětlení posláno na jiné výdejní místo.

Reakce obchodu Kukulky.cz

Dobrý den, za náš e-shop byla zásilka odeslána správně na požadovaný DPD parcel shop, přesměrování je nutné reklamovat u DPD, muselo k němu dojít ze strany dopravce nebo řidiče, bohužel tyto informace od dopravce nemáme k dispozici. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Budeme se snažit o nápravu, aby se toto nestávalo.
    kukulky.cz

Napsáno skladem a přitom to není pravda. Zaplatíte, čekáte zboží a mezitím přijde zpráva, že není skladem. Smutné na tom je, že je i nadále uvedeno na stránkách "SKLADEM"

• Garantovali dodání zboží do 14.1.2020, proto jsem si je vybral. Kolébku jsem měl jako dárek na 17.1.2020. Zboží bylo doručeno 20.1.2020

Vzhledem k nedodržení toho co měli na stránkách napsáno ohledně doporučení z tohoto pohledu nedoporučuji.

• Uvádí že je skladem a přitom to není pravda

• Nevýhodu,objednala v 24.11.2019,a dlouho čekala

Reakce obchodu Kukulky.cz

Objednavka byla zadana k osobnímu vyzvednutí, proto nebyla dorucena. Je nutne zadavat spravne udaje, jinak nelze objednávku zpracovat a odeslat.
    Hoskova

10 dní som čakala na vybavenie objednávky, nakoniec som obchdou napísala mail, že z dovodu technickej chyby objednávku ani nezaregistrovali a že už nemajú farbu výrobku akú chcem. Požiadala som teda o inú farbu a opať žiadna komunikácia ani odpoveď.
    Neodporúčam! Nekompetentný personál a nezodpovedný predajca.

Reakce obchodu Kukulky.cz

Došlo k techn.chybě a objednávka se nám nepropsala, bohužel toto jsme nezachytili. Za chybu jsme se omluvili a nabídli alternativní zboží, bohužel zákaznice byla netrpělivá a nestihli jsme zareagovat na její upřesnění. Zpráva přišla v 18:36, my reagovali až druhý den ráno. Omlouváme se. Budeme se snažit, reagovat okamžitě. Hošková

• Dlouhé dodání,přestože zboží bylo skladem.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Kukulky.cz

Dovolím si reagovat na tuto recenzi. Z e-shopu byla zásilka odeslána 16.8.2019, muselo tedy dojít ke zpoždění na straně dopravce. Toto bohužel nedokážeme úplně ovlivnit, byť o tom vedeme s dopravci dlouhodobé dohady.
    Děkuji za pochopení.
    Hošková
    kukulky.cz

Objednala jsem si zboží se zaplacením kartou online. Platbu mi nešlo zadat z důvodu chyby ze strany prodávajícího (platební brána nedostala částku, takže nešlo nic zaplatit). Obchodu jsem psala email, jak jinak můžu objednávku zaplatit, ale již 14 dní bez odpovědí...

• dlouhá dodací lhůta
    • špatná komunikace

Na zboží jsem čekala déle jak týden...potom jsem to vzdala.
    Psala jsem e-mail, že o zboží již nemám zájem...bez odezvy.

Reakce obchodu Kukulky.cz

Zbozi bylo pripraveno k vydeji, psali jsme info k vyzvednuti. Bohužel jsme obdrzeli negativni odpověď. Objednavka byla na zadost stornovana a odeslano potvrzeni o stornu. Vice jsme udelat nemohli. Nespokojenost zakaznika nas mrzi.
    Kukulky.cz

• Cenově přijatelné zboží odpovídající popisu
    • Dlouhá dodací lhůta!
    • Nedostatečná komunikace se zákazníkem

Zboží dorazilo v pořádku, ale trvalo to více než týden! Pokud bych eshop sama nekontaktovala, tak asi čekám dodnes. Paní reagovala pouze na email, dovolat se tam nebylo možné. Dále jsem objednala dopravu Českou poštou, ale zboží bylo odesíláno klikatě přes jiné dopravce a nakonec dopraveno Českou poštou - s tímto jsem se setkala poprvé a přijde mi to divné, možná proto se ta dodací lhůta o tolik prodloužila. Nicméně už zde nakupovat nebudu.

• obdrzene zbozi jednak nekoresponduje s mou objednavkou a naslednea zasilka zase nekoresponduje ani s poslanou fakturou a zbozim, ktere jsem skutecne zaplatila, stale cekame na zbozi, ktere zapomneli poslat a ktere jsem zaplatila, nemluve o tom, ze kdybych aktivne nevolala, ani mi nereknou, ze 1 typ zbozi uz neni dostupny a druhy opomenuli prilozit do zasilky... hruza

U objednané postýlky scarlett,která se připevňuje k manželské posteli bohužel chybí šrouby na pripevneni k manželské posteli.jiz týden se snažím s obchodem spojit,ale telefony nezvedaji a na e-maily nepodepisují.

• o žádných nevím
    • Dle mé zkušenosti s tímto obchodem je jeho největší problém komunikace a uvádění nepravdivých informací. Objednala jsem si zboží (dětskou postýlku Scarlett Alek olše) a když se ani po týdnu od objednávky nic nedělo, tak jsem se rozhodla pí. Hoškovou kontaktovat. E-mailem mi potom přišla odpověď, že mnou objednané zboží se již nevyrábí. A to měla na svých webových stránkách uvedeno, že je zboží skladem. Toto vypadá na klamání zákazníka. Navíc otázkou je, co by se dělo, kdybych se neozvala. Možná bych na svou objednávku čekala dosud.

Naprosto nespolehlivý obchod.

Reakce obchodu Kukulky.cz

Děkujeme za reakci a opravdu nás tato situace mrzí. Chyba je, že jsme nereagovali okamžitě a Vás neinformovali o nastalé situaci. Děkujeme za podnět a jistě na této stránce zapracujeme.
    Kukulky.cz

• - jina doprava nez jsem si objednal
    • - komunikace obchodu velmi slaba
    • - presto, ze meli uvedeno ze maji skladem, cekal jsem vice jak tyden

• Pro doručení vybrána Česká pošta, doručilo DPD.
    • Jiná doručovací adresa nebyla zohledněna.
    • Žádné info o změně podmínek ze strany obchodu.