• dobrá cena
    • panenku "baby anabell pečuj o mě" jsem si vyhledala přes vyhledávač na seznam.cz, přestože jste ji měli na skladu a dodali jste ji, nemáte ji na stránce vašeho obchodu

zboží jsem si vyhledala sama, stránky Vašeho obchodu mi nijak při výběru zboží nepomohly

• Katastrofální komunikace

V žádném případě nedoporučuji nákup. Po objednání zboží jsem po týdnu objednávku urgovala i když bylo u zboží uvedeno, že je skladem. Po dalším týdnu jsem objednávku zrušila a následující den mi přišlo oznámení o stornu objednávky ze strany prodávajícího, neboť údajně dodavatel už zboží nedodává. Přesto mají toto zboží na svých stránkách nadále zařazeno a to dokonce neustále skladem. V jiném obchodě mi zboží následící den expedovali na mou adresu. Takže shrnuto, nefunguje to a ještě z lidí dělají blb..

• Pokud nemá zboží skladem,a peníze už na účtě.Je problém s vrácením,peněz zpět.

• nefunguje platební brána - údajně chybné spojení s prodávajícím, problém neřešen
    • opožděné dodání
    • pomalá komunikace

je řada jiných obchodů se stejným zbožím, není důvod nakupovat zde

Reakce obchodu Kukulky.cz

děkuji za Vaší reakci,platební brána funguje v pořádku. Bohužel se nemohu vyjádřit k Vaší objednávce,jako anonym, nevím co a kdy jste si u nás koupil.
    Hošková

• Balíček jsem zaplatila převodem, bylo mi dodáno jen jedno zboží ze dvou, tento problém jsem mejlovala a chtěla řešit telefonicky, do dneška se mi nikdo neozval a nikoho to nezajímá. Byla a jsem z toho zklamaná, protože jsem převodem zaplatila celou částku a zboží nepřišlo...

Negativně