Neochota a to doslova velká.
    Stane se cokoli a moje chyba, že jsem si řádně nepřečetla obchodní podmínky to bezesporu. Nicméně kupovala jsem blbost, bohužel na IČO a žádala pouze o výměnu, jelikož jsem objednala omylem špatný typ USB vstupu, ještě nikdy se mně nestalo, že pokud něco bylo zakoupeno na IČO a nastal nějaký problém, že by obchod nevyšel vstříc a to o to víc, že jsem nechtěla vrácení peněz, ale výměnu s případným doplatkem i zaplacením nového poštovného. Tento obchod absolutně neochotný k zákazníkovi. Možná ,že to bylo selhání operátorky, ale pro mě to je selhání celého Upřímně dle mého názoru vždy pokud jsou lidé slušní a normální se dá vymyslet, jak to provést, ale to se musí pouze chtít, tady se, ale evidentně nechce . Od této firmy již nikdy více nic neobjednám ani jako zákazník firemní ani jako soukromá osoba.

Reakce obchodu Kukacka.cz

Dobrý den, paní Svobodová.

Je mi to jasné a na Vašem místě bych měla podobné pocity. Zvláště, pokud je člověk zvyklý nakupovat jako fyzická osoba a nikoliv na IČO. Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc, jak jen můžeme. Avšak občas nám to nedovolí procesní, administrativní nebo účetní záležitosti. A tak tomu je i v tomto případě.

Moc děkujeme za pochopení.

Mirka

• Místo tři lopat extra silnych přišly lopaty dvě extra silné a jedna slabá.

Reakce obchodu Kukacka.cz

ozvěte se nám, prosím. Mrkneme se na to.

Mirka

potvrzení objednávky s údaje k platbě vůbec nepřišlo. navíc,když jsem si přečetla recenze, byla jsem ráda, že jsem nakonec žádné zboží neobjednala a určitě si tak ušetřila spousta nepříjemností -kvalita zboží, dodací lhůta, případné vyřizování reklamace nebo vrácení zboží a následně peněz.

Reakce obchodu Kukacka.cz

potvrzení objednávky chodí automaticky. Pokud byla dokončena, přijít muselo. Ale je možné, že spadlo do složky spam. I proto zde pro naše zákazníky fungujeme jak na telefonu, tak na e-mailu. Abychom případné nesrovnalosti dovysvětlili.

• Dlouhá dodací doba

Dobrý den, Ivano.

Chápeme, že občas zaslání trvá a to i když se snažíme být co nejrychlejší. Mrzí nás to.

Mirka

Přišlo úplně jiné zboží, než které bylo objednané

Reakce obchodu Kukacka.cz

to nás moc mrzí. Určitě nás kontaktujte a zjistíme kde byl problém a jak jej napravit ku spokojenosti všech.

Mirka

Obchod bych nedoporučila z důvodu příliš dlouhé doby dodání, na to, že to byla malá objednávka a pár věcí

Reakce obchodu Kukacka.cz

ještě jednou se moc omlouváme za to, že jste museli na objednávku čekat déle, než je nezvyklé.

Mirka

Objednal a zaplatil jsem varnou konvici, kterou ale obchod již neměl. Platbu obratem vrátili.

Reakce obchodu Kukacka.cz

děkujeme za reakci. Samozřejmě v tomto případě chápeme, že nebude pozitivní. Ještě jednou se moc omlouváme.

Za celý team

Mirka

• Klec za 3000 Kč přišla poškozená, na mé výtky nikdo nereaguje. Nezbývá než kontaktovat ČOI. V tomto e-shopu never more!!!

Reakce obchodu Kukacka.cz

rozumím, že to, že přijde poškozená klec je nepříjemné, zvláště, jedná - li se o dražší zboží. Avšak na komunikaci si zakládáme. Vše jsem prověřila a skutečně jsme se k e-mailu , který dorazil ve čtvrtek nedostali. Omlouváme se, vše jsem zurgovala a na začátku týdne Vám kolegyně odpoví a problém jistě dořešíte ku oboustranné spokojenosti.

Mějte se hezky.

Nedodržení termínu dodání

Reakce obchodu Kukacka.cz

ač se snažíme co můžeme, stejně jako jinde bohužel ke zpoždění dojít může. Moc mě mrzí, že to byla zrovna Vaše objednávka. Prosím, přijměte omluvu od celého našeho teamu.

Mirka

• Nemám peníze, ani zboží.

20.12. jsem objednal a ihned zaplatil zboží, které bylo skladem více kusů, dnes je 31.12. a nikdo se neobtěžoval ani poslat omluvu mailem, že se objednávka zdrží, natož poslat zboží. Kukacku.cz opravdu už nikdy..

Reakce obchodu Kukacka.cz

mockrát se Vám omlouvám za celý team. Vidím, že objednávku jste nakonec stornoval, čemuž naprosto rozumíme.

Budeme doufat, že se nejedná o poslední objednávku u nás a dáte nám ještě šanci.

Mirka

Najskôr sľubovali dodávku do 3 dní a po 3 dňoch sa vyhovárali na dopravcov, že nestíhajú rozvážať tovar a neručia dodanie do Vianoc. Vo štvrtok mi napísali, že rušia moju objednávku. Tak som objednal vo štvrtok u konkurencie a tá mi to v piatok dodala.

Dobrý den, Štefane.

Mrzí nás Vaše zkušenost, je mi naprosto jasné, že před Vánoci je o to citlivější. Moc se omlouváme a hlavně jsme rádi, že dárek byl zachráněn.

• Zboží dorazilo s velkým zpožděním, 2x urgovano po telefonu

Reakce obchodu Kukacka.cz

rozumím, jak byla situace nemilá. Velmi nás mrzí a nezbývá, než se omluvit. Věřím, že příště budete naopak mile překvapen.

Děkuji za pochopení.

Mirka

17. 11. objednáno a po deseti dnech jen omluva, že vše ruší...

Reakce obchodu Kukacka.cz

chápu Vaši nemilou zkušenost a zvláště v tomto období rozumím, že jsme Vás zklamali. Moc nás to mrzí a ještě jednou se za celý team omlouváme.

Mirka

Strašně dlouho jim trvalo než odeslali jednu věc. Zboží jsem objednávala v neděli i zaplatila, oni předali dopravci až v pátek. Takže jim trvalo pět dní nez odeslali.

Dobrý den, Lucy.

Omlouváme se, naše sklady praskají ve švech a myslím, že i santovo pomocníci nepracují tolik jako kolegové na skladě. Mrzí mě, že ve Vašem případě se dodávka zpozdila. Věřím, že i tak zboží udělalo nebo ještě udělá radost.

• Komunikace.

Když si nejsem jistá svým dodavatelem, tak raději do nabídky nenapíšu nic, co nemůžu splnit. I po předchozích zkušenostech.

Reakce obchodu Kukacka.cz

rozumím, jak to myslíte. Avšak pokud bychom do nabídky nepsali vůbec nic, zákazníci si budou nejisti a buď raději vůbec nenakoupí anebo se budou muset dotazovat. Chápu, že zpoždění zaslání je nepříjmené a to pro všechny strany a i přesto děkuji, že jste ocenila alespoň komunikaci s námi.

Nedoporučuji.
    Ačkoli bylo mnou zboží řádně zaplaceno a byl mi odeslán email o přijetí platby, na knihu čekám déle, než týden a ani po připomenutí z mé strany se stále nic neděje. Nenapsali ani mail zpět s informací o zásilce, a nemám ani knihu.

• Dobré ceny o proti konkurenci
    • Zastaralý web
    • Dlouhá doba doba odeslání, přesto že zboží bylo skladem v 10 kusech přišlo až za 14 dní
    • Žádná komunikace ze strany obchodu kdy bude zásilka odeslána a jestli vůbec
    • Po objednání produkt z nabídku zmizel, kdo ví kde ho sháněli

Kdyby se nejednalo o Vánoční dárek za nejlepší cenu na trhu, objednávku bych po pár dnech zrušil, jediná indicie že zboží asi obchod odešle, byla objednaná přeprava u Zásilkovny, ale tuhle informaci jsem si také musel najít sám.

Reakce obchodu Kukacka.cz

omlouvám se za celý team za zpoždění při zaslání objednávky. Jsem ráda, že zboží i tak dorazilo a bude dělat radost pod stromečkem. Avšak od nás odcházejí automatické e-maily, které zákazníka informují o tom, co se s jejich zboží děje. Doporučuji se podívat do spamu, možná bude problém v zasílání právě do této složky.

Hezké Vánoce.

Mirka

Objednávka měla být expedována 23.11.2022 vůbec nedorazila, ani zpráva, ani omluva, vysvětlení.
    Celková hodnota objednávky: 1 111,00 Kč
    zástěna za kamna NEFALIT 92x61cm se st. (750°C) 1 ks 947,43 Kč 947,43 Kč
    Mezisoučet 947,43 Kč
    Kurýr DPD (balíků: 1) - Dobírka 149,00 Kč
    Ochrana zásilky 15,00 Kč

• dlouha doba od expedice

Reakce obchodu Kukacka.cz

občas, zvláště v těchto exponovaných dnech, se doručení protáhne. I když ani my nejsme rádi. Mrzí mě, že se toto stalo i u Vás.

Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Kukacka.cz

komunikace je to, na čem si opravdu velice zakládáme. Vidím, že Váš problém je již vyyřešený. Mrzí mě komplikace, které byly s objednávkou.