• Kazové zboží

Reakce obchodu Kukacka.cz

pokud dorazilo zboží, které není v pořádku, rádi bychom se samozřejmě omluvili. V takovém množství objednávek není bohužel v našich silách zboží kontrolovat kus po kusu a spoléháme na dodavatele. Určitě ale máme možnosti, jak zboží například vyměnit. Ozvete se nám? Podiváme se, co bychom pro Vás konkérně mohli udělat.

Mirka

• Zbozi mi bylo doruceno na jinou adresu nez bylo v objednavce dohodnuto

Reakce obchodu Kukacka.cz

to nás opravdu moc mrzí. Aktuálně nejsem schopna říci, zda-li se jednalo o naší chybu nebo chybu spediční společnosti. Každopádně doufám, že zboží máte u sebea dělá radost. Pokud nikoliv, ozvěte se nám a pomůžeme Vám zjistit, kde se nachází.

Mirka

Nerespektován požadavek uvedený v objednávce.

Reakce obchodu Kukacka.cz

mohla bych Vás poprosit, zda-li byste se nám ozval s detailnějším popisem toho, co přesně bylo v nepořádku. Pokud byla chyba na naší stráně, rádi bychom se omluvili a ideálně našli nějaké schůdné řešení, abychom mohli chybu napravit.

Děkuji

• pomalý zbytečný obchod

Reakce obchodu Kukacka.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Rádi se situaci podíváme na zoubek a detailněji ji probereme. Můžete nám, prosím, napsat více informací?

Děkuji

Mirka

• Obchod dobře komunikuje, nicméně poskytnuté informace nebyly, dle mého názoru, pravdivé
    • Dlouhá doba přípravy zboží k expedici
    • Dlouhá doba než bylo zboží SKUTEČNĚ předáno k dopravě

V obchodě již objednávat nebudu, trvalo čtyři pracovní (!!!) dny než zboží připravili a skutečně odeslali .
    Ve středu mi sdělili, ze zboží je expedováno, což ale nebyla pravda, resp. skutečně předáno k dopravě bylo až ve čtvrtek odpoledne!

Reakce obchodu Kukacka.cz

mrzí nás vaše zkušenost a i přesto věříme, že se k nám do budoucna vrátíte. Je možné, že jsme zboží vyexpedovali ve středu večer a než se vše propsalo i do ostatních systému spediční společnosti, mohl být již například čtvrtek ráno. Jak můžete vidět v recenzích níže, chápeme, že rychlé doručení je v dnešní době standard a ten se snažíme ze všech sil dodržovat. Avšak ne vždy to je možné, proto buď rovnou u nabídky uvádíme delší dobu doručení případně informujeme zákazníky o zpoždění co nejdříve to je možné.

Za celý team s omluvou,

Mirka

• Čeká se dlouho než zboží vůbec dorazí.. v jiných obchodech to mate za den dva doma ale tady to nehrozí..

Dobrý den, Kimsho.

U některého zboží je opravdu dodací lhůta delší, ale veškeré informace se snažíme uvádět vždy u nabídky, tak aby nedocházelo k rozčarování na straně zákazníka, protože to bychom opravdu neradi. Jak můžete vidět i z recenzí níže, některé zboží naopak zasíláme velmi rychle.

• Lživé informace o dodání

Na webu zmiňovali položku skladem s odesláním v úterý. V úterý však pouze objednali přepravu u Zásilkovny a balík předali k odeslání až ve čtvrtek. Na infolince mi lhali, že balík odeslali už v úterý a že systém Zásilkovny běžně nefunguje a že nezobrazuje informace o podáné zásilce klidně i 48 hodin. Trapnější výmluvu si vymyslet nemohli.

Dobrý den, Michale.

Chápu, že se Vám tyto informace mohou zdát jako výmluva. Avšak přiznám se, že nemáme za potřebí lhát a pokud dojde k nějaké chybě na naší straně, přiznáme ji. K našim zákazníkům se snažíme být čestní a ctíme i pravidlo toho, že "lež má krátké nohy".

Děkujeme a snad se k nám v budoucnu vrátíte a budeme Vám moci ukázat, že nákup u nás je příjemný.

• Nelze se registrovat
    • Registrace nefunguje

Reakce obchodu Kukacka.cz

pokud Vám nefunguje registrace, chybka bude zřejmě někde u Vás. Možná v prohlížeči. Rádi Vám ale pomůžeme, avšak moc by nám pomohlo, kdybyste se ozval s přesným popisem toho, co nefunguje.

Mirka

Objednávala jsem nákupní košík modrý a přišel zelený s růžovým květem.Po telefonické domluvě mi bylo sděleno,že jsem měla napsat někam do poznámky jaký chci.Takže má chyba,ale já objednávala přímo u obrázku s tím co chci,kde bylo uvedeno poslední kus.

Reakce obchodu Kukacka.cz

mrzí nás Vaše zklamání. Proto se snažíme veškeré kroky psát přímo ke zboží, právě abychom eliminovali nemilé překvapní. Věřím, že i tak Vám zboží bude dělat radost (případně jej můžete samozřejmě vrátit).

• Špatně zabaleno, zboží násilím přehnuto - diář

Dobrý den, Mikino.

Mrzí nás, pokud zboží nedorazilo v pořádku. Určitě nás kontaktujte, ideálně i s fotografií a problém vyřešíme.

• objednavka zpozdena
    • pres heureka jsem vyhledal produkt pleny pro psy. Pres heureka link jsem se dostal k tomuto eshopu. Link bohuzel vedl na pleny pro feny. Nevsiml jsem si toho a bohuzel je mi tim padem zbozi po doruceni k nicemu. Zde ale bude na vine nejspise heureka.

Reakce obchodu Kukacka.cz

pokud Vám dorazilo zboží, o které nemáte zájem. Pošlete jej zpět, je zde zákonná lhůta na navrácení zboží 14 dní. Mrzí nás, že s objednávkou byly komplikace.

Mirka

Zboží bylo psáno, že je skladem.Potom, že bude doručeno později, nakonec nepřišlo vůbec-objednávka byla zrušena, peníze zpět mi zatím doručeny také nebyly.

Reakce obchodu Kukacka.cz

vše jsem prověřovala a peníze byste měl mít již zpět. V tomto případě nezbývá, než se omluvit. Moc nás komplikace mrzí.

• zasláno jiné zboží

Reakce obchodu Kukacka.cz

pokud jsme zaslali nedopatřením jiné zboží, nejprve bych se Vám chtěla za nás všechny velmi omluvit. Požádala bych Vás též o zaslání fotografií zboží a určitě se domluvíme na nějakém náhradním řešení.

Mirka

Pozor na název e-schopu, pokud chcete koupit sušené maso s názvem JERKY, musíte najít Jihočeské Jerky, je to klamavé!!!!!

Reakce obchodu Kukacka.cz

zeptám se: Nespletl jste si e-shop? Bohužel moc nerozumím stížnosti, ale budeme moc rádi, pokud se rozepíšete více do e-mailu a pokud Vám budeme moci pomoci, rádi tak učiníme.

Mirka

• Přišlo mi úplně jiné zboží než jsem chtěla
    • Je to drahé

Dobrý den, Veroniko.

To je nám moc líto, určitě se ozvěte a pokud dorazilo jiné zboží, domluvíme se na nápravě a řešení, to je jasné.

• Zbozi nedorazilo

4dni po vytvorení objednávky,mi prišiel mail,že zbozi nemaji a rušia mi objednávku .Zbozi už malo byť deň na ceste

Dobrý den, Silvie.

Zde nezbývá než se omluvit, zboží jsme se do poslední chvíli snažili získat, avšak nepodařilo se.

S lítostí,

MIrka

Objednáno 2.11.2023,do dnešního dne 9.11.2023 nedorazila objednávka

Reakce obchodu Kukacka.cz

chápu, že to je nemilé a moc se omlouváme. Vidím, že objednávka mezitím, než jsem stihla reagovat již odešla. Byl nějaký problém v zásilkovně, ale kolegyně zboží zaslala přes jinou spediční společností. Vše by tedy mělo být v pořádku a vidím, že jste o všem spolu komunikovali.

Nezbývá než popřát, aby zboží dělalo radost.

Mirka

22.10.jsem udělěla objednávku za 1.220Kč a ještě týž den uhradila.
    Dnes je 29.10.a ojednávku ještě nemám.
    Myslím že v dnešní době je více jak týden na dodání dost za hranou.
    Nevím tak v jakém stavu a jestli vůbec objednávku dostanu.

Reakce obchodu Kukacka.cz

mockrát se omlouváme za prodlení s Vaší objednávkou. A zároveň naprosto souhlasíme, že tak dlouhé doručení by opravdu nemělo být. Prověřovala jsem Vaši objednávku a v tomto případě jsme zboží odeslali o den později (tedy 25.10.) o čem jsme Vám ihned zasílali i e-mail.

Fungujeme případně na telefonu i e-mailu, kde jsme připraveny na všechny možné dotazy našich zákazníků. Určitě je možné se na nás vždy obrátit a rádi dohledáme, kde se Vaše zboží nachází.

Mirka

• Velký výběr, nízké ceny.
    • 6 dní a zboží ještě neodeslali, je to matoucí, když píšou skladem, čtěte pozorně, na webu uvádí u produktu i informaci, že odesílají třeba až za týden.

Reakce obchodu Kukacka.cz

snažíme se zboží doručovat vždy co nejrychleji, ale pravdou je, že ne vždy je to možné a právě proto se všechny informace snažíme vždy uvádět dopředu.

Děkujeme.

Mirka

• Obchod uvádí u zboží skladem i když ho skladem nemá

Reakce obchodu Kukacka.cz

bohužel, občas se to může stát i když samozřejmě takové situace elmiminujeme co můžeme a naopak se zboží snažíme zasílat co nejrychleji, je nám jasné, že se naši zákazníci na své zboží těší! Zde nezbývá, než se omluvit.