Perfektní komunikace, rychlé dodání, spolehlivé, určitě doporučuji

Dobrý den paní Lucie,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojena a věříme, že Vám bude nový kufr American Tourister super parťákem na cestách.

Rychlost dodání

Dobrý den paní Dano,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Věříme, že Vám bude nový kufr American Tourister skvělým pomocníkem na cestách.
    Přejeme mnoho úspěšných cest a krásných zážitků.
    Lucie za Kufříček.cz

• rychle a super jednani
    • nemam co dodat

Dobrý den paní Věro,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že jste spokojena a věříme, že Vám bude aktovka Samsonite skvělým každodenním pomocníkem.
    Lucie za Kufříček.cz

Skutočne rýchle doručenie do 2 dní od objednávky. Pri riešení výmeny kufríku za inú farbu bol pán v telefóne veľmi ochotný a milý, za vzniknutú nezrovnalost sa ospravedlnil a tá bola do ďalšieho dňa napravená. Na zákazníkovi im skutočne záleží, oceňujem ich prístup. Určite odporúčim aj ďalej!

Dobrý den paní Jano,
    děkujeme za milá slova a za čas, který jste si udělala na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že vše nakonec dopadlo k Vaší spokojenosti a věříme, že kufřík udělal radost.

• Dobrá komunikácia, rýchle doručenie

Dobrý den paní Kataríno,
    děkujeme za Váš čas a reakci na nákup v našem eshopu. Jsme rádi, že doručení proběhlo rychle a věříme, že s vybranými palubními taškami budete spokojena. Jedná se o velmi praktické a oblíbené kousky.
    Lucie za Kufříček.cz

Velmi rychlé a bezproblémové dodání. Zboží odpovídá nabídce.

Dobrý den paní Aleno,
    děkujeme za čas a reakci na nákup v našem eshopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním a věříme, že Vám bude nový kufr dobře a dlouho sloužit.
    Lucie za Kufříček.cz

objednávka byla velice rychle vyřízena a doručena, dobrá cena

Dobrý den paní Markéto,
    děkujeme, že jste si našla čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že jste spokojena s doručením i cenou.
    Věříme, že Vám bude nový kufr American Tourister super parťákem na cestách. Vámi vybraný model je u zákazníků opravdu velmi oblíben.

• Akční nabidky

Dobrý den pane Viktore,
    děkujeme za Váš čas a reakci na nákup u nás. Jsme rádi, že se Vám líbí naše akční nabídky a že jste byl spokojen s doručením.

• Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Kufříček.cz

děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás a jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí doručení.

• Rozumné ceny

Dobrý den pane Ondřeji,
    děkujeme za Váš čas a reakci. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním i cenami a věříme, že Vám bude nový batoh Travelite dobře sloužit, jak v běžném životě, tak na cestách.

• Sortiment, cena-akce, rychlost dodani

Reakce obchodu Kufříček.cz

děkujeme, že jste si udělal čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že jste byl spokojen s nabídkou a rychlostí dodání a věříme, že Vám kufr Travelite bude perfektním parťákem na cestách.
    Lucie za Kufříček.cz

Vše ok, velmi rychle doručeno.

Dobrý den paní Karlo,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku a že Vám zásilka dorazila rychle. Věříme, že dětské kufříky Samsonite udělaly radost a že se dětem líbí.

• rychloést
    • sortiment

Paráda

Dobrý den pane Pavle,
    děkujeme za ohodnocení nákupu u nás. Jsme moc rádi, že k Vám zásilka dorazila rychle a že se Vám náš sortiment líbí. Věříme, že dětský kufřík Samsonite měl úspěch.

• Vše ok

Dobrý den pane Jaroslave,
    Děkujeme, že jste si udělal čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že jste byl spokojen a věříme, že Vám budou organizéry do kufru skvělým pomocníkem při cestování.

Dobrý den pane Zdeňku,
    děkujeme, že jste si udělal čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme moc rádi, že Vám objednané zboží přišlo rychle.
    Lucie za Kufříček.cz

Vše na jedničku, doručeno rychle za výhodnou cenu. Doporučuji!

Dobrý den paní Ivano,
    jsme moc rádi za milá slova a pochvalu od Vás. Velmi nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojena a věříme, že Vám bude nový batoh Samsonite perfektním parťákem, jak v běžném životě, tak na cestách.

• Rychlé dodání, kvalitní zboží

Dobrý den paní Zdenko,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo rychle a věříme, že Vám bude nový kufr perfektním společníkem na cestách.
    Lucie za Kufříček.cz

pěkný výběr, rychlé doručení, kufr se mi líbi

Dobrý den paní Zuzano,
    děkujeme za Váš čas a reakci. Jsme moc rádi, že jste byla spokojena s termínem dodání a velmi nás těší, že se Vám kufr Travelite líbí.
    Lucie za Kufříček.cz

• zboží jsem si vybrala na jejich stránkách a oni jej velice rychle poslali

Dobrý den paní Hano,
    děkujeme, že jste si udělala čas na udělení hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla spokojena s dodáním a věříme, že Vám budou produkty Kono dobrým pomocníkem.
    Lucie za Kufříček.cz

• Rychlost dodání, velký výběr, kvalita, super cena vybraného baťohu, velká spokojenost :-) vřele doporučuji :-)

Dobrý den paní Martino,
    děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlostí dodání a cenou. Batohy Travelite patří k velmi oblíbeným kouskům a věřím, že s ním budete spokojena.