• Rychlé doručení
    • Velký výběr
    • Bezproblémové objednání

Dobrý den paní Kateřino,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás a jsme rádi, že se Vám náš sortiment líbí a že doručení proběhlo bez problémů. Věříme, že Vám bude batoh dlouho a dobře sloužit.

• široký sortiment
    • příznivé ceny
    • zboží bylo velmi dobře zabaleno

naprostá spokojenost :-)

Dobrý den paní Karolíno,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Velmi nás těší, že se Vám náš sortiment líbí a že jste byla spokojena s dodáním a cenami. Věříme, že Vám produkty Travelite zpříjemní cestování a že se k nám budete ráda vracet.

• rychlost, sortiment, spolehlivost

Dobrý den pane Petře,
    děkujeme, že jste si udělal čas na ohodnocení nákupu u nás a jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním a věříme, že Vám bude nová taška Travelite perfektním pomocníkem na Vašich cestách.

• Sortiment, cena-akce, rychlost dodani

Reakce obchodu Kufříček.cz

děkujeme, že jste si udělal čas na ohodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že jste byl spokojen s nabídkou a rychlostí dodání a věříme, že Vám kufr Travelite bude perfektním parťákem na cestách.

• rychloést
    • sortiment

Paráda

Dobrý den pane Pavle,
    děkujeme za ohodnocení nákupu u nás. Jsme moc rádi, že k Vám zásilka dorazila rychle a že se Vám náš sortiment líbí. Věříme, že dětský kufřík Samsonite měl úspěch.
    Lucie za Kufříček.cz

• Rychlost dodání, velký výběr, kvalita, super cena vybraného baťohu, velká spokojenost :-) vřele doporučuji :-)

Dobrý den paní Martino,
    děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlostí dodání a cenou. Batohy Travelite patří k velmi oblíbeným kouskům a věřím, že s ním budete spokojena.
    Lucie za Kufříček.cz

• Velky vyber kufrov v roznych farebnych variantach

Mame od vas 4 kufre. Dva su otestovane, su super. Uvidime ci zvladnu “napor” letiskoveho cestovania.
    Kufre boli dodane velmi rychlo, myslim ze sme ich mali doma do druheho dna od objednavky, max do tretieho.

• komunikace obchodu
    • široký výběr

• velký výběr barev
    • dostatek kapes na drobnosti
    • do města dobrý rozměr a hezky sedí na zádech
    • myslela jsem, že podle popisu bude trochu hlubší

• dobrý výběr i ceny

vše OK