Rychlé dodání, komunikace s obchodem.

Rychlé vyřízení objednávky

• Přehledné stránky, popis zboží odpovídá realitě, snadné objednání a rychlé dodání

Dobrý den paní Hano,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu.
    Jsme velmi rádi, že se Vám náš obchod líbí a že jste byla spokojena s dodáním.
    Věříme, že Vám bude Vaše nová taška Samsonite skvělým každodenním pomocníkem.
    Lucie za Kufříček.cz

Velmi rychlé dodání, vše bez problémů.

Dobrý den paní Jitko,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste byla spokojena s dodáním a věříme, že se Vám nový kufr líbí a že Vám bude dobrým pomocníkem na Vašich cestách.

Kvalitní zboží
    Rychlé dodání

Dobrý den pane Vladane,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a věříme že Vám bude nový kufr dobrým pomocníkem na Vašich cestách.
    Lucie za Kufříček.cz

velká nabídka cestovních zavazadel,rychlé odeslání na adresu,dobré ceny

Dobrý den pane Martine,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že se Vám líbí naše nabídka a také ceny. Věříme, že Vám bude nový kufr dobře a dlouho sloužit.
    Lucie za Kufříček.cz

Skvělé jednání, velmi rychlá reakce.

Dobrý den paní Jano,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste byla spokojena a věříme, že Vám bude nový batoh Samsonite perfektním společníkem v každodenním životě i na cestách.

Rychlé doručení

Dobrý den paní Věro,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu. Věříme, že se dětský kufřík Samsonite líbil.

• Skvělé, rychlé, kvalitní

Dobrý den paní Inko,
    děkujeme za objednávku a Váš čas při hodnocení našeho obchodu.
    Velmi nás těší, že jste byla s dodáním zboží spokojena a věříme, že se Vám nové produkty American Tourister líbí a že Vám budou dobrými pomocníky na Vašich cestách.

brzké dodání

Lucie za Kufříček.cz

• Rychlost a kvalita zboží.

Dobrý den pane Danieli,
    děkujeme za objednávku a čas, který jste si udělal na ohodnocení nákupu u nás.
    Velmi nás těší, že jste byl spokojen s dodáním a věříme, že se Vám nové kufry líbí a že Vám budou dobře a dlouho sloužit.

• Rychlost dodání.

Dobrý den paní Jitko,
    děkujeme za objednávku a za čas, který jste si udělala na ohodnocení nákupu u nás.
    Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a věříme, že Vám budou naše produkty skvělými pomocníky na Vašich cestách.
    Lucie za Kufříček.cz

• Nakupovala jsem tu poprvé a jsem max.spokojená dodání do druhého dne super

Nic

Dobrý den paní Lucie,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Velmi nás těší, že jste byla spokojena a věříme, že Vám bude nový kufr perfektním pomocníkem na Vašich cestách.

• Doporučuji

Dobrý den paní Zdenko,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Velmi nás těší, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a věříme, že Vám bude náš produkt perfektním společníkem na Vašich cestách.

Naprostá spokojenost.. Doporučuji!

Dobrý den paní Jano,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás. Velmi nás těší, že jste byla s nákupem spokojena a věříme, že Vám nový kufr Samsonite bude skvělým pomocníkem na cestách.
    Lucie za Kufříček.cz

V tomto obchodě už jsem nakoupila podruhé a budu v tom pokračovat, děkuji

Dobrý den paní Naďo,
    děkujeme za Vaši milou reakci na nákup v našem obchodě. Velmi nás těší, že jste s našim obchodem spokojena a že jste naší věrnou zákaznicí.
    Lucie za Kufříček.cz

• cena za zboží, o které jsem měla zájem, byla díky slevě nejlepší

První nákup a mohu doporučit. Jsem spokojena s rychlým doručením i s objednaným zbožím.

Dobrý den paní Mariko,
    děkujeme za Váš čas a milá slova. Velmi nás těší, že jste byla s nákupem v našem obchodě spokojena a věříme, že nešlo o poslední nákup u nás. Přejeme ať Vám Vaše nová cestovní taška Travelite dobře a dlouho slouží.
    Lucie za Kufříček.cz

Velmi rychlé vyřízení, nižší cena oproti jiným obchodům (kufr jsem kupoval v rámci jarní akce s 15% slevou), kufr je parádní a už jsem s ním vyrazil na první cestu :-) Děkuji!

Dobrý den pane Radku,
    děkujeme, že jste si udělal čas na ohodnocení nákupu u nás. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a věříme, že se kufr při první cestě osvědčil jako super parťák a pomocník.

Super rychlé dodání!

Dobrý den paní Magdaléno,
    děkuje za Váš čas a reakci na nákup u nás. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním a věříme, že se Vám nový kufr American Tourister líbí a že bude perfektním společníkem na cestách.

• Kvalitní zabalení

Dobrý den paní Lenko,
    děkujeme, že jste si udělala čas na ohodnocení nákupu u nás a jsme rádi, že dodání proběhlo v pořádku. Věříme, že Vám bude Vaše nová taška perfektním každodenním pomocníkem.