• Zboží stále nemám

• Objednavka vyslana po 3 dnu

• V patek 10.11 mi mela prijit zásilka, kutyr nevolal, nepsal, neprijel jen jsem se dozvěděla, že nemohl zásilku doručit. Tomášová. 2 x jsem reklamovala mailem na Krteckem, bez odezvy.

• Pytel s granulemi byl protržený a bylo v něm jen 12.7 kg.Díra v pytly byla přelepena páskou polské DPD!!!

• Komunikace 0
    • Zboží poškozené, nevhodně zabalené
    • Objednávka rozdělena do 4 balíků bez jakéhokoli upozornění

Objednal jsem 8 pytlů granulí na dobírku, po dvou dnech odesláno potvrzení, že objednávka byla vyřízena azboží bude odeslano. Po dvou dnech přišel email že mi DPD Polska bude doručovat balík za částku, která neodpovídala objednávce. Po asi 10ti pokusech se dovolat na obě uvedené čísla jsem tedy balík odmítl. Následující den, další email, že budou doručovat další balík, opět DPD Polska, opět částka která neodpovídala objednávce. Opět 10 telefonátů, opět nikdo v pracovní době nezvedá. Následující den email, že balík byl poškozen během přepravy a bude posouzeno zda je poškozený jen obal nebo i obsah. Následující den potvrzeno, že budou balík doručovat. Opět bez jakýchkoliv informací od prodejce. Balík odmítnut. Po asi týdnu mi přišly 4 emaily, že objednávka bude rozdělena do 4 balíků, za danou částku. Třetí balík jsem tedy dnes přibližně 10 dní od objednávky převzal. Krabice pomačkaná, obsah nechtastil, proto jsem balík převzal, po rozbalení krabice, se do auta vysypal celý pytel. Nečekaně tenká kartonová krabice nevydržela 24kg granulí. Víc asi k tomu nemám co napsat. Pokud i 4. Balík přijde v podobném stavu, ani nepřebírám …

• komunikace s obchodem v pořádku, ceny levnější

produkt je z Polska, čemuž odpovídá nižší cena a polské DPD zásilku poničilo, jeden z produktů přišel z části vylitý, jinak ostatní produkty byly v pořádku a dále mi nevyhovuje termín dodání, od objednávky více jak za týden

V pondělí jsem objednala granule-přesně o týden později -zboží ještě nedorazilo-nedoporučuji tento obchod.

• Zjistilo se , že nemají zboží na skladu , ikdyž jej inzerovali

• Dlouho trvá dodání a celkově komunikace

produkty zakoupené v eshopu jsou kvalitní, bohužel o dopravě se to říci nedá.

Bohužel zpoždění produktu a čekala jsem na informace o dodání

zboží jsem odebral po čtvrté 2 x super a pak dodávka krabice roztržena dvě konzervy prasklé vytekaly,,, a naposled obal v pořádku ale opět dvě konzervy zmačklé

• Týden čekám na zásilku a pořád nic

• Dlouhá doba dodání.

Vážení,
    jste snad jediný internetový obchod, který neposílá emailem potvrzení o přijetí objednávky. Když nepřišla odezva v domnění, že jsem špatně provedl objednávku, jsem zkoušel objednat ještě 2x - zase bez odezvy. Výsledek - 3 objednávky místo jedné. Takže velká nespokojenost!!!

• Zboží ještě nedorazilo

Na objednavku cakam vic než týden
    Nikdo neni schopný napsat info co se deje s mou objednavkou
    komunikace žádná

• Dodání až za týden!

• Komunikace obchodu na messengeru
    • Po objednání granulí nám přišli úplně jiné granule a o značnou část levnější než jsme si objednali ale peníze jsme museli zaplatit za objednané granule.
    • Po domluvě s obchodem jsem zadala o doplacení ceny z rozdílu granulí.
    • Obchod nereaguje na email ani nezveda telefon jediné kde se dalo dopsat byl messenger

• Přiměřené ceny
    • Dlouhá dodací doba (týden a více u zboží skladem!)
    • Kapsičky pro psa 80 ks bez originálních krabiček volně nasypané do krabice DHL, která navíc přišla celá pomačkaná
    • Jako řešení reklamace nabídli směšnou kompenzaci při příští objednávce (pamlsky zdarma, haha)

Už tam objednávat rozhodně nebudu.