• Rychlé dodání zboží
    • Zveřejní jen pozitivní zkušenost zákazníků (resp.prodejců zboží), všechny negativní zpětné reakce jsou mazány takže se nikdy nedozvíte pravdivé info o výrobku
    • Předražené výrobky, bez jakéhokoli účinku

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, veškeré informace o produktech jsou uvedené na našich internetových stránkách. Pro viditelný výsledek je potřeba výrobky používat dlouhodobě. Jednorázové vyzkoušení bohužel nestačí.

• Paní asistentka mě to jen podala, vůbec mě neřekla jak se to používá, jaké mám výhody při příštím nákupu.Já jsem to věděla od paní majitelky.Druhá asistentka jedla , přede mnou.Takže s produktem jsem spokojená , ale s obsluhou bohužel né. Nechtěla bych mít takové zaměstnance.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, děkujeme že nám pomáháte zkvalitňovat naše služby na prodejně a omlouváme se za pochybení našich zaměstnanců. Věříme že tato situace se již nebude opakovat.

Objednavku jsem zrusila a penize stale nikde

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, na vrácení platby máme 14 dní od přijetí všech informací k vrácení platby. Vaše číslo účtu jsme přijali 3.12.2018. Během tohoto týdne budete mít peníze na účtě. Děkujeme za pochopení

Velmi negativní zkušenost při komunikaci s pobočkou v Plzni. V pondělí večer jsem obdržela informační email o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí na pobočce. Ve čtvrtek dopoledne další email o stornu!! zaplacené objednávky. Prý se jim tam objednávka válí již týden. Na zákaznické lince jsme to vyřešili, ale ze strany paní v Plzni byla komunikace velmi nepříjemná. Opravdu negativní zkušenost. Odradilo mě to od dalších objednávek.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, moc se omlouváme za komplikace způsobené na prodejně v Plzni. Podle dostupných informací došlo k technické chybě systému, která již byla odstraněna. Děkujeme za pochopení a doufáme že nám zachováte přízeň

Na zboží jsem strašně dlouho čekala

Reakce obchodu Království tianDe

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Botoluxe - nefunguje - nic nevyplňuje - Přírodní alunit a šalvěj desodorant - nevidím výsledky - bio rehab šampon - dobrý - nepadají tolik vlasy , ale svědí hlava - zubní past white nevím - zatím výsledek nevidím - řasenka galaxy 5 D - normální řasenka - už jsi ji nekoupím - a za ty peníze - nejraději bych ji vrátila

Reakce obchodu Království tianDe

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Eshop jsem vyzkoušela poprvé, jinak TianDe objednávám z jiné stránky. Všechno zboží mi přišlo v pomačkaných krabičkách.... jinde krabice balí fóliíba vystálají, aby se zboží nepomačkalo... tady nic :-( jinak zboží samozřejmě super... ale dávat zákaznicím výrobky v tomto stavu je hanba :-(

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, je to velmi zvláštní, že Vám balík přišel v tomto stavu, protože naše zboží je tak precizně baleno, až nám zákazníci často píšou, že bychom měli používat méně obalového a výplňového materiálu.

velmi špatná, neprofesionální až urážející komunikace s dealery
    alergenní výrobky
    výrobek odmítají reklamovat při výskytu alergie na výrobek
    celkově velmi negativní zkušenost s touto kosmetikou a dealery

• Kvalitní výrobky

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, velmi nás těší, že jsme splnili vaše očekávání a budeme se těšit na vaše další nákupy :-)
    Děkujeme za hodnocení, velmi si ho vážíme :-)

• Výrobky jsou prezentovány jinak, než jaká je skutečnost...plné chemie

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, jsme zvyklí na to, že nám konkurence dává špatná hodnocení :) A bereme to sportovně, protože chápeme, že naše produkty jsou tak skvělé, že konkurenci klesají tržby :)

• Sprchovy slim gel nebyl gel ale voda, zubni pasta extra white nebeli

Reakce obchodu Království tianDe

pokud máte nějaký problém s výrobkem, je potřeba to řešit přes náš reklamační email. Výsledek zubní pasty se projeví po dlouhodobějším používání.

žádne ale šámpon nic moc za tu cenu vlasy mi po něm elektrizují nejsem vubec spokojená

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, moc nás mrzí že Vám šampon nevyhovuje. Je potřeba vybrat šampon, který bude Vašim vlasům vyhovovat. Velmi si vašich slov vážíme, děkujeme a budeme se těšit, že se k nám vrátíte pro své nové nákupy. :-)

• V e-shopu jsou nedostatečně popsány produkty, zákazník musí sledovat diskuse na netu, nebo poslouchat vebináře, aby se dozvěděl, na co všechno se vaše produkty dají použít. Je to škoda, neboť toto zákazníky hned na začátku odradí.Mě musela s výběrem pomoci známá, která už je zná, jinak jsem nic nenakoupila. Zboží, které mi bylo doručeno má velmi špatný návod v češtině, miniaturní! U jednoho výrobku chyběl úplně.

Ve vašem obchodě bych zlepšila popis produktu a u výrobků podrobnější a hlavně čitelný návod na použití.

• Strašně dlouho trvá, než dorazí zboží. Bývali lepší. Doufám, že novou akcí při koupi do 10h. bude doprava vážně rychlejší než doposud :)

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, o naše zboží je takový zájem, že odesíláme zboží do 7 dnů od objednávky, ale už jsme zareagovali a přijali více lidí do expedice :-) Děkujeme za vaší trpělivost, po zaběhnutí nového systému se doba dodání určitě zkrátí.

• Perfektně zabalené zboží.

Neskutečně dlouhé dodací lhůty, ruší objednávky bez udání důvodu, dělají vše jen jak se jim to hodí.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, jak jsme již řešili po emailu, došlo k technické chybě, proto Vám byla objednávka stornována. Děkujeme za pochopení

• Prima dárky za nákup nad 1000,- a další nad 2500,-
    • Reklamaci uznali velmi rychle a na druhý den jsem měla nový vyměněný produkt doma
    • Příšerně dlouhá čekací doba
    • Občas nedodají, co bylo zaplaceno

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, objednávka byla expedována dle obchodních podmínek do 7 pracovních dnů od zaplacení. Bohužel jsme závislý na zásobování z Ruska, proto naskladnění produktů neovlivníme. Jsme rádi že se Vám naše dárečky líbí, těšíme se na Vaše další nákupy.

Nemohu nic.posuzovat zbozi porad nebylo doruceno na muj vkus to trva docela dost dlouho.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, eshop přecházel na nový logistický systém a stěhovali jsme celý sklad eshopu, proto balíček odešel s 2-denním zpožděním. Děkujeme za pochopení.

již po několikáté došlo poškozené zboží

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, pokud vám přišlo poškozené zboží, to nás velmi mrzí. Je potřeba vždy kontrolovat balíček, zda není poškozený a nepřebírat poškozené zboží kurýrovi.

Jsem velmi zklamaná. Absolutně nedodržují pravidla, mění je, nabízí dárky, ovšem za cenu toho, že musíte stále nakupovat a nachází důvody, proč dárky nezašlou, i když byla jimi stanovená pravidla splněna. Sdělí vám, že si je můžete nárokovat při další objednávce. Naprosto neseriózní jednání. Zboží bylo objednáno 8.3.2018 a doručeno 20.3.2018

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, je nám velmi líto, že jste zklamaná. Nicméně jsme avizovali, že pokud využijete slevový kod v době 7.-8.3., tak zboží bude zpožděné o 10-12 dní. Ve vašem případě tedy vidím, že přišlo dříve, než jsme slíbili :) Všechny podmínky nákupu vám má vysvětlit člověk, který vás k TianDe přivedl a jak vidím, slučujete dvě rozdílné věci. Eshop jen a pouze balí zboží a odesílá zásilky, nejsme klasický eshop tak, jak jste asi zvyklá, tudíž o pravidlech čerpání dárků vás opět měl informovat člověk, který vás k TianDe přivedl a který je zodpovědný za to, že vás špatně informoval. Je nám velmi líto, že jste prostě nenašla kvalitního člověka, který by vám vše správně vysvětlil. Ze strany eshopu jsme splnili dokonce v předstihu vše, co jsme slíbili.

Obchod špatně, respektivě vůbec nekomunikuje. Objednala jsem zboží a hned zaplatila kartou. Přišla mi automatická odpověď, že mi děkují a pak se další týden nikdo neozvala a nic se nedělo. Na můj mail s dotazem nikdo nereagoval, je to již 11 dní a zboží stále nemám bez jakékoli omluvy.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, objednávky vytvořené se slevovým kuponem měli předem avizovanou delší dobu expedice a to 7-10 pracovních dnů. Tuto dobu jsme splnili a balíček odeslali. V současné době je Vám balíček doručován.