• Obchod zasílá bez upozornění věci, kterým končí expirace, za plnou cenu. Objednala jsem si mast Tekutá náplast. Přišla mi 10. 8. 2024 s expirací do 9. 11. 2024 za plnou cenu. Okamžitě jsem reagovala, že mast, která má mít trvanlivost dva roky jsem dostala bez upozornění, že brzy projde, a že ji chci vyměnit. Paní Denisa Horová mi arogantně sdělila, že mi tři měsíce stačí. Že je to ještě dost dlouhá doba. Není to, ale denní krém, který člověk používá každý den. Je to mast, která se maže, když něco bolí. Za tři měsíce jí opravdu nevyužívám. Čekala bych výměnu či slevu, ale obchod je arogantní. Mast jsem zkusila reklamovat a poslala zpět. Reklamace mi byla zamítnuta s tím, že tři měsíce je dost dlouhá doba. Ale obchod mi jí zatím nevrátil. Takže nemám peníze ani mast, která za chvíli projde. Takže v tomto eshopu již nikdy nenakoupím a sděluji tuto zkušenost i dál a nejsem sama. Raději jinde než tam, kde je arogantní jednání a posílají se za plné ceny věci, které brzy projdou. Obchod absolutně nedoporučuji.

Dobrý den, paní Moniko,

osobně jsem prověřil celou situaci ohledně vaší nespokojenosti s naším produktem. Vámi zaslaný produkt jsme přijali s požadavkem, že chcete odstoupit od smlouvy v zákonné době 14 dnů od doručení objednávky. Vaší žádosti jsme kladně vyhověli a platba za výrobek vám bude vrácena tak, jak jste požadovala.
    Moc tedy nerozumím vašemu hodnocení.

Přeji příjemné dny.

Bc. Roman Kočí
    majitel eshopu Království tianDe

Zboží zakoupené před Decoiny 5.5.2024 ještě nedorazilo,další zboží zakoupené přes Decoiny 10.7.2024 také nedorazilo,přestože jsem dělala objednávku 22.7.2024.

Reakce obchodu Království tianDe

děkujeme za vaši zprávu. Dárky za Decoiny nahráváme vždy následující pracovní den. Následně si dárky za Decoiny můžete vybrat při další objednávce v košíku. Pokud se vám dárky za Decoiny nenahráli, tak nám pošlete platební doklad na naší emailovou adresu [email protected].

• Objednala jsem foot cream 80 ml. 17. 6. mi zaslali krém s expirací 4/ 09. Takové množství se za 2 a půl měsíce nedá spotřebovat. Poté klesá účinnost produktu. Reakce obchodu byla taková, že na konec expirace upozorňují 3 měsíce předem....hotovo a vyřízeno.

Už zde nakupovat nebudu.

Dobrý den, paní Petro,

na tento krém byla poskytnuta sleva 10 %. Na webu je upozornění, že produkt zakoupený se slevou může mít kratší expiraci. Vzhledem k tomu, že obsah krému je 80 ml, tak nebude těžké krém spotřebovat za 3. měsíce. Děkujeme za pochopení.

Zboží mě dorazilo poškozené

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, moc nás mrzí, že vám bylo doručeno poškozené zboží. Vaši reklamaci již evidujeme. Brzy vás budeme kontaktovat a vše samozřejmě vyřešíme k vaší spokojenosti.

Otras, od komunikácie až po dodanie tovaru, na stránke sľuby o zľavách, žiaľ bez splnenia… otras!

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den Martine, moc nás mrzí, že jste byl tak nespokojený. Slevy naši zákazníci, kteří mají svůj účet, využívají. Můžete nás kontaktovat na naší infolince 373 700 900? Rádi bychom prověřili, proč jste byl tak nespokojený s komunikací a doručením vaší objednávky.

Děkujeme a hezký den

• Poslali mi vlozky pred expiraci,asi se jich potrebovali zbavit
    • Kdyz jsem je vratila,nechteji mi proplatit dopravu zpet za 99 korun

Jiz v eshopu nenakoupim

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, velice nás vaše nespokojenost mrzí. Kratší expirace byla uvedena na našich webových stránkách. Velice rádi bychom vám vyšli vstříc, ale vzhledem k upozornění na expiraci před zakoupením produktu není možné reklamaci uznat. Děkujeme za pochopení. Pevně věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Netuším kde je moje zaplacená objednávka.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den Michaelo, moc nás mrzí, pokud máte problém s vaší objednávkou. Určitě nechceme, aby zaplacená objednávka nebyla doručena zákazníkovi. Zavolejte nám prosím na naši infolinku 373 700 900, určitě vaši objednávku dohledáme a co nejdříve doručíme.

Děkuji za pochopení a hezký den

• Rychlé dodaní
    • Zaslaný dárek k nákupu (krém na ruce) byl po době spotřeby.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den Janko, jsme rádi, že k vám zásilka dorazila rychle. Pokud se stalo, že krém jako dárek byl po expiraci, to nás moc mrzí. Bylo to určitě nedopatřením. Tento problém můžeme vyřešit k vaší spokojenosti. Zavolejte na naši linku 373 700 900 a my tuto chybu napravíme.

Hezký den

Celá objednávka bylpomotaná a nedostala jsem pleťové tonikum, které jsem objednalala. Oční krém jsem nedostala,ani
    jsem ho neobjednávala Cena tím pádem nevím. Kovářová

Dobrý den, paní Kovářová,

je nám líto, že u vaší objednávky došlo k nepříjemnostem. To by nás také štvalo. Rádi vše dáme do pořádku. Obraťte se, prosím, na naši zákaznickou linku.

Děkujeme vám za zpětnou vazbu

• Maska přišla roztrhla
    • Balení jsou stará, nelze přečíst etikety
    • Při stížnosti mi smazali příspěvků
    • Jednání naplňuje charakteristiky sekty

Myslím, že jednáním se tento prodej blíží sektě. Pokud jste spokojené, je vše ok - pokud projevit cokoliv jiného než spokojenost pak jste okamžitě zavržena. Neuvěřitelný...

Dobrý den, paní Leo,

opravdu nás mrzí, že nám dáváte negativní recenzi. V případě, že jste ve své zásilce měla poškozený nebo vadný produkt, kontaktujte naši zákaznickou linku Po-Pá od 8-15 hod na telefonním čísle 373 700 900, kde se domluvíme na dalším postupu. Děkujeme za pochopení.

• Příliš mnoho SMS i mailů po zaregistrování

Reakce obchodu Království tianDe

velmi nás mrzí, že jste nespokojeni s SMS či emaily, které jsou vám odeslány. Stačí se s námi spojit a můžeme pro vás nastavit, že nebudou odesílané.

Doručení bylo garantováno do Vánoc a balík zatím nepřišel.

Dobrý den, paní Kateřino,

opravdu nás mrzí, že nám dáváte negativní recenzi. Doručení do Vánoc bylo garantováno v případě, že objednávka byla vytvořena do 19.12.2022, aby mohla být expedována. Pokud zásilka byla předána dopravci včas a dopravce nestihl zásilku doručit, musíme prověřit. Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na telefonu 373700900 nebo na emailu: [email protected].

Ty vaše dárky - to by se jeden poblil. Jednou mi přišly vložky, které nepoužívám, takže jsem je vyhodila. A tentokrát hadřík na brýle, který je mi na ..... takže poletí taky. Lepší by byla třeba sleva z konečné ceny.

Reakce obchodu Království tianDe

opravdu nás velice mrzí, že náš eshop nedoporučujete. Dárky nad částku 1000,-Kč jsou do objednávky vkládány automaticky a není možný výběr. Jakmile Vaše objednávka přesáhne částku 2500,-Kč, můžete si vybrat dáreček dle aktuální nabídky. V případě, že Vám dáreček nevyhovuje, můžete ho někomu darovat. Hadřík na optiku není určen jen na brýle, ale i na další optiku ( telefony, obrazovky, notebooky, apod.). Slevu na produkty získáte při registraci. Pokud máte o registraci zájem, kontaktujte někoho ve svém okolí, kdo se Tiande zabývá nebo nás kontaktujte na emailu: [email protected], popř. telefonicky 373 700 900 v Po–Pá: 8:00-15:00

• Vrátila jsem zboží a reakce zadna

Dobrý den, paní Magdaleno,

velice nás mrzí, že náš eshop nedoporučujete. Vaši záležitost nyní prověřujeme. Děkujeme za pochopení.

Byla to moje poslední objednávka.Nechapu,že v současné době nutí někdo nakupovat klienta každých půl roku-jinak je mu zrušena registrace .Většina výrobků vydrží déle než půl roku a já si přece nebudu kupovat,co nepotrebuji.Takze tento shop je nyní pouze pro movité-buď nakupuješ každý půl rok,nebo nakupuješ za draho.

Reakce obchodu Království tianDe

opravdu nás velmi mrzí, že náš eshop nedoporučujete. Registrace je zrušena po půl roce od posledního nákupu automaticky, kdy klient není na svém zákaznickém účtu aktivní. Je nutné nakoupit jednou za půl roku za jakoukoliv částku. Pokud budete chtít pomoci s registrací, je možné se obrátit na svého sponzora, který určitě rád pomůže a nebo se spojit s námi na naší zákaznické lince 373 700 900, od Po–Pá: 8:00-15:00.

Byla jsem okradena, můj balíček nebyl kompletní, když jsem na to upozornila reklamační oddělení, tak mi byla reklamace zamítnutá s tím, že má zásilka odešla kompletní, mě ale kompletni nepřišla, chybí tam jeden ovčí krém, tímto s tiande končím, protože se nenechám okrádát.

Reakce obchodu Království tianDe

opravdu nás velmi mrzí, že náš eshop nedoporučujete. Přestože se snažíme každý balík expedovat kompletně a v co nejlepší kvalitě, tak ve Vašem případě opravdu došlo k tomu, že Vám nebyl jeden ovčí krém přibalen. Po zjištění na Vámi zaslanou reklamaci jsme ihned vyexpedovali zásilku s chybějícím zbožím. Omlouváme se za toho pochybení a pevně věříme, že nám svoji přízeň zachováte i nadále.

pudr mi přišel poškozený,špatně se používá ,je rozdrobený

Reakce obchodu Království tianDe

opravdu nás velice mrzí, že náš obchod nedoporučujete. Děláme maximum pro to, aby bylo zboží zabaleno co nejšetrněji a předešlo se tím sebemenšímu poškození během přepravy. Pokud Vám však zapečený pudr přišel poškozený, je zde možnost podat reklamaci. Formulář naleznete zde na našich webových stránkách https://www.kralovstvi-tiande.cz/formular-o-uplatneni-reklamace.html nebo nás kontaktujte na emailu [email protected].

• Výrobky jsou dokonale ale ne v tomto obchodě, přijdou poškozené. Obchod se stále zhoršuje

Reakce obchodu Království tianDe

velice nás mrzí, že náš eshop nedoporučujete. Opravdu nám záleží, aby byly zásilky vždy dobře zabaleny. Pokud Vám dorazila zásilka poškozena, je zde možnost podat reklamaci na poškozené zboží, naleznete tento formulář na našich webových stránkách zde: https://www.kralovstvi-tiande.cz/formular-o-uplatneni-reklamace.html či pokud nás chcete kontaktovat i jinak zde email: [email protected]

• Za poslední objednávku nad 2000 Kč ne dostala jsem žádný slíbený dárek... bylo to velice nepříjemné...

Reakce obchodu Království tianDe

opravdu nás velmi mrzí, že náš e-shop nedoporučujete. Dárek nad 1000 Kč vkládáme do objednávky automaticky. Další dárek se Vám nabídce k výběru z několika druhů až nad částku 2500 Kč. Je však potřeba tento výběr potvrdit. Z tohoto důvodu se Vám tedy nemohl dárek nad 2000 Kč zobrazit ve Vaší objednávce.

Jsem zklamaná,jako častý zákazník jsem se opoměla přihlásit a přišla jsem o slevu,škoda přece jsem už dlouho registrovaná

Reakce obchodu Království tianDe

je nám velmi líto, že náš e-shop nedoporučujete. Sleva na produkty kosmetiky tianDe se Vám nezobrazila z toho důvodu, že jste se zapomněla před objednávkou přihlásit do svého zákaznického účtu. Což samozřejmě náš e-shop nedokáže ovlivnit. Obraťte se na naši zákaznickou podporu [email protected] a sleva Vám bude dodatečně kompenzována.