• Vždy byly rychlý, ale je to čím dál horší ...

Reakce obchodu Království tianDe

velmi nás mrzí, že náš e-shop nedoporučujete. Objednávky se snažíme odesílat opravdu obratem. Velmi však záleží na tom, kdy je platba za objednávku připsána na náš účet, nikoliv datum vytvoření objednávky.

• jsem se vším spokojená.Jen by mě zajímalo jestli budou ještě rybyčky do vlasů byly pro mě oblíbené a moc mě chybí. Spozdravem Šimková

Dobrý den, paní Šimková,

opravdu nás mrzí, že nám dáváte negativní recenzi, přesto že píšete že jste sama spokojená. Regenerační bezoplachové sérum na vlasy je již nějaký čas vyřazené z prodeje.

Zásilka citrokalcevit 2x vše v pořádku. I doručení ale mrzí mě já tuto kosmetiku jinak nemohu obsahuje methyl-methylparaben, methylisothiasoline atd a podobné látky na které jsem alergická.

Dobrý den, paní Jano,

děkujeme za vaše hodnocení. Pokud máte citlivou pleť a jste alergická na většinu kosmetických produktů, pak rozhodně doporučujeme vyzkoušet pleťovou řadu s hlemýždím mucinem. Je vhodná právě pro lidi s citlivou pletí.

Prisla mi zpráva ze je zboží připravené a bude uložené v zásilkové, že mi přijde výzva, ale nic mi nepřišlo, už je to podruhé, tak nevim

Dobrý den.
    Pokud máte jakýkoli problém s doručováním svých zásilek, kontaktujte naši infolinku na tel: 373 700 900 nebo emailu: [email protected]
    Děkujeme za vaše hodnocení.

Přišel mi uplně řídký šampon, jako voda, a přitom Biorehab bývá krásně hustý, naštvalo mě to.

Dobrý den.
    Pokud máte jakýkoli problém, kontaktujte naši infolinku na tel: 373 700 900 nebo emailu: [email protected]
    Děkujeme za vaše hodnocení.

Objednáno 3.12. do dnešního dne 18.12. balík nedorazil. Komunikace obchodu arogantní. Je mně jasné, že problém je na straně české pošty, ale nevidím žádnou snahu ze strany e-shopu pomoci. Objednávala jsem poprvé a taky zřejmě naposledy.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den. Velice nás mrzí, pokud se Vám zdál náš přístup neadekvátní. Vaši zásilku urgujeme u dopravce. Jakmile budeme mít bližší informace, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Objednané zboží doručeno jen z poloviny,následovala uznána reklamace.Poté nová objednávka na chybějící produkty,teď již třetím týdnem nedoručena....
    Už jednou se mi stalo,že mi přišla necelá objednávka.Do této doby jsem byla spokojená.

Dobrý den.
    Neúplnost vaší zásilky byla způsobena chybou systému a chyba byla již odstraněna. Omlouváme se za způsobené obtíže, pokud máte problém s doručením, kontaktujte prosím naši infolinku na tel: 373 700 900.
    Děkujeme za vaše hodnocení.

• Po 4 hodinách mam koláče v podpaží takže efekt 0 0 nic vyhozené peníze byl bych rád kdyby mě to pomohlo alespoň těch 8 hodin bohužel naletěl jsem už od vás nic nechci!

Reakce obchodu Království tianDe

Alunit je 100 % minerál, který neobsahuje žádnou chemii. Je to zdravá varianta deodorantu, který neucpává póry. Po pravidelném používání se člověk se nejen méně potí, ale eliminuje i nadměrný zápach z pocení. Navíc je hypoalergenní a má antimikrobiální účinky.
    Děkujeme za vaše hodnocení. Avšak nás velmi mrzí, že nedoporučuje náš obchod.

• Čekala jsem na zboží 14dní za to ale asi mohla pošta. A po přečtení na produktech že většina je z Číny již tuto značku nebudu preferovat.
    • Vyrobeno v Číně

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení. Pokud Vám u produktů nevyhovuje země původu, pak máte možnost do 14. dnů od doručení nevyhovující zboží vrátit prostřednictvím odstoupení od smlouvy.

• Přišel mi neúplný balík, chyběli 3 produkty, bez jakékoliv omluvy, vysvětlení, musela jsem to řešit sama, jinak by moje peníze zůstaly u Tiande na účtu a já bych byla okradena, nevšimnout si toho.

Dobrý den.
    Pokud dostanete neůplný balíček kontaktujte naše reklamační oddělení na emailu: [email protected] popřípadě naši infolinku na tel: 373 700 900 nebo emailu: [email protected]
    Za chybějící zboží se omluváme.
    Děkujeme za vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, velmi si ho vážíme. 

Dlouhodobe chybi nektere vyrobky nebo jsou okamzite vyprodane.

Reakce obchodu Království tianDe

velmi nás samotné mrzí, že nemáme dostatek zboží, ale jsme závislí na zásobování z Ruska a o zboží je takový zájem, že nám jej nezvládají posílat v tak velkých objemech.
    Pevně věříme, že se to brzy zlepší :-)

• Možná jsem nepátrala po složení výrobků dost pozorně. Vadí mi, že obsahují parabeny.

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, velmi si ho vážíme. Pokud jste si objednala nějaké nevyhovující zboží, pak je možné ho do 14. dnů od doručení vrátit zpět v neporušeném obalu, jako odstoupení od smlouvy.

• občas zajímavé slevové akce

V rámcí akcí 2+1 zdarma nebo 10+1 zdarma apod.. vám zašlou i věci s blízkým datem spotřeby, třeba jen 2,5 měsíce .Dopředu o tom neinformují.

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, velmi si ho vážíme. Při krátké expiraci je to uvedeno v obrázku nebo v textu.

• obchod je super, slevy výhodné
    • sluzba geis jako doručení domu - problemy pres týden, takze pro me zklamání, ze nabízíte jen geis zdarma nad 1500

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Došlo i méně zboží reklamaci neuznali, přeci se zboží nevytratilo z balíku samo?

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den. Než náš internetový obchod zamítne reklamaci zboží z balíku, ověřujeme vše na kamerových záznamech. Pokud je veškeré zboží řádně zabaleno, není reklamace uznána. Jestliže Vám byl doručený poškozený balík, je nutné, sepsat při převzetí zboží škodní zápis.

• Používá jako doručitele GEIS, který nedodává zboží a nekomunikuje. Do doby dokud bude používat GEIS, tak nebudu nic objednávat. Spolehlivější je PPL !!!!!!!!!!!!!!!

Používá na doručení nespolehlivýa nekomunikující GEIS, dokud bude používat tuto společnost, nebudu nic objednávat !!!!!!!

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, pokud máte špatné zkušenosti se společností GEIS, je možné zvolit doručení i přes Českou poštu. Je tedy na každém, jakého dopravce zvolí.

• nulová komunikace

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, pokud máte nějaký problém obraťte se na naší infolinku, kde Vám rádi se vším pomůžeme. Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme :-)

29.5. 2019 jsem zaplatila svoji objednávku a do dnešního dne tj., 9.6. 2019 jsem žádné zboží neobdržela. To je jistě nepříjemná zkušenost.

Reakce obchodu Království tianDe

Dobrý den, velmi nás mrzí tato situace. Pokud máte nějaký problém, obraťte se na naší infolinku kde Vám rádi se vším pomůžou. Děkujeme za pochopení

Obchod a výrobky Tiande hodnotím kladně. Jelikož se ale po několikáté objevily potíže s doručením informací od dopravce / společnosti Geis point?/, rozhodla jsem se vám dát vědět. První problém nastává, když z TIANDE obdržím informaci o tom, že zboží bylo expedováno/ to je v pořádku/, ale následovně ani ze zásilkovny ani od dopravce nepřijde žádná informace o tom, že zásilka byla již doručena. Tudíž, pokud bych si po delší době "vlastním a zdlouhavým zkoumáním" vždy nezjistila její doručení, zásilku by např. na druhý den vrátili/ přestože byla uhrazena. To, že po mně v zásilkovně vždy chtéjí nějaký kód/ PIN/, který nemám, přestože je zásilka uhrazená je " třešničkou na dortu". Byla bych ráda, pokud byste mi tento problém nějak pomohli vyřešit, případně kontaktovali s připomínkou tohoto dopravce ! Nebo má informace o doručení poslat uvedená zásilkovna? Zítra zkusím balíček opět vyzvednout, přestože se opakuje stále stejný problém. Snad budu úspěšná, i když je toto vše časově náročné. Objednávka: 172390170, dékuji K.

Reakce obchodu Království tianDe

v zásilce máte uvedený chybný tel. kontakt, proto Vám nebyla doručena sms s pinem od dopravce.
    Telefonicky jsme Vás bohužel nezastihli, kontakt jsme Vám opravili. Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme :-)