• Má velký sortiment, poradi, pomohou

Nakupuji zde často a vždy mají, co shanim

• dodržena dodací lhůta, terá byla uvedena na e-shopu - splní, to co garantují.

ok

• Rychlost dodávky kvalitního zboží

• Veliká ochota nakupují u nich opakovaně a jsem s nimi naprosto spokojená vstřícní a milí lidé

• Soetiment
    • Ceny

Skvělé služby, široký sortiment a v neposlední naprosto úžasná, odborně vzdělaná a velice příjemná paní vedoucí...

Vše super

• Dostupnost obchodu u metra Hostivař.
    • Spoustu zboží skladem.
    • Ochotný personál.
    • Velká prodejna.

Skvělá komunikace s obchodem zboží bylo připraveno během chvíle.
    Tento obchod můžu vřele doporučit. Absolutní spokojenost.

• Rychlá a snadná komunikace
    • Velká vzorkovna a vystavené zboží
    • Odbornost personálu
    • Ceny
    • Zboží připraveno rychle k vyzvednutí

• Pani byla mila a pomohla mi vybrat, co jsem potřeboval, jako vždy
    • Maji trpělivost upravovat nabídku, když jsem vymyslel prvni i druhou koupelnu a přemýšlí u toho, což se u konkurence rozhodne nestalo.

Doporučuji, neváhal bych si nechat poradit, vzdy spokojenost.

• rychlé, spolehlivé

výhody

• Mají moc pěkné koupelnové studio

Velmi vstřícný obchod, vše naprosto perfektní hlavně osobní přístup snaží se poradit s výběrem
    Největší profesionál je pan Diviš vřele všem doporučuji

Zatím nebyl čas provrtat 30 cm zeď a tak ani stolici to nesmrdí.
    Komu to smrdí tak neví co to je suchý záchod

Nákup na jedničku. Velice rychlé dodání objednaného zboží, výborná komunikace, objednané zboží perfektní.

• JIŽ TYDEN ČEKÁM

JIŽ TÝDEN ČEKÁM A ŽÁDNÁ INFORMACE NENÍ

Reakce obchodu Koupelny SEN

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že čekáte týden. Zboží však nebylo označeno jako skladové, viz potvrzení objednávky, které jste jistě obdržel. Bohužel po dobu svátků jsme měli zavřeno a rovněž naprostá většina našich dodavatelů nefungovala a nedodávala zboží. Takže dny svátků nemohou být počítány do termínu dodání. Deklarovaná doba dodání proto ještě nebyla naplněna. Vaše přání nedoručovat zboží od 9 do 11.7. samozřejmě rádi splníme. Přejeme krásnou dovolenou.
    Zdraví Vás tým koupelny Sen

Doprava v objednávce jen Toptrans. V mém případě dražší než zvonový sifon pro 300 x 300. Potřeboval jsem, koupil jsem. Bližší prodejnu jsem na internetu nenašel.

Reakce obchodu Koupelny SEN

Vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu. Zmíněná doprava Toptrans se vztahuje jen na konkrétní druhy zboží z důvodu křehkosti. Jinak na jiné druhy zboží máme i další druhy balíkovou dopravu. Cena dopravy u Vašeho typu zboží bohužel přesáhla cenu produktu, což ale není tohoto typu dopravy a takto levného zboží nijak neobvyklé. Dle zjištění bylo zboží doručeno v deklarovaném termínu, protože víkendy a svátky nejsou započítávány do uvedených dní doručení.
    Zdraví tým koupelny Sen

vše ok

• prodejna v Praze - výhoda pro mě :-)
    • dostupnost náhradního dílu