• nemám co hodnotit, zboží mi k dnešnímu dni nedorazilo.
    ZImolová

• Výborná komunikace, poradenství a proklientské řešení ve všem.

Má svou kamennou prodejnu, kde je celkem dost produktů i vystaveno a dají se koupit přímo a také se dá objednané zboží osobně vyzvednout.
    Zboží, které jsem kupovala bylo levnější než totožné v jiných e-shopech.

• Sortiment, který v běžných DYI obchodních domech není nebo je stále vyprodaný
    • Možnost objednat a platit kartou až při vyzvednutí na prodejně

Dobře zabaleno, dodáno rychle.

Perfect

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Žádná
    • Zboží katastrofa, větší šmejd jsem už dlouho neviděl

Reakce obchodu Koupelny SEN

Vážený pane Vencle,
    pokud je nějaký problém se zakoupeným zbožím, napište nám jaký, abychom mohli problém vyřešit , případně informovat výrobce o závadách. U vámi zakoupeného produktu, který patří mezi ty prodávanější, dlouhodobě neregistrujeme problémy s kvalitou. Pokud se stala nějaká chyba, tak se dá samozřejmě řešit. Ale bohužel nevíme jaká.

Tým koupelny sen

• Naprostá spokojenost, nakupuji zde opakovaně. Široký výběr zboží, dobré ceny, rychlé dodání.
    • Bezproblémové vyřízení reklamace u výrobce.

Bohatý sortiment vybavení, které jsem nikde jinde nenašla, velmi příznivé ceny, rychlost vyřízení objednávek, vše bylo v naprostém pořádku, žádný komponent na sestavení nechyběl. Prostě velká spokojenost.

Prostě nic, zadna komunikace.

Reakce obchodu Koupelny SEN

Vážený pane Schramle,
    mrzí nás zdržení dodávky na straně dodavatele. Určitě však není však pravdou, že by nebyla žádná komunikace. Komunikovali jsme s vámi telefonicky o tomto zdržení. Zboží dorazilo dnes ráno a dnes také odchází. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.
    Tým koupelny sen

• Rychlost dodání.

Nečekala jsem takovou rychlost dodání
    Spokojenost

• Zajímavý obchod, stojí za návštěvu.
    • Je sice daleko od centra, ale jen asi 150m od metra. Takže necelou čtvrthodinku od Muzea.
    • Přátelský přístup personálu.
    • Trochu zastrčená adresa, ale kdo chce, snadno jej najde.
    • Možná by stálo za úvahu prodloužit/změnit otevírací dobu alespoň do 18.00

Určitě stojí za návštěvu!

• Obchod má levnější ceny. To samé zboží v jiném obchodě bylo i 4000 Kč dražší

• Sehnala jsem sušák, který jinde nebyl
    • Cenai

• Velmi vstřícní a ochotní, vynikající komunikace

• Rychlé dodání zboží

velký výběr