• Široký sortiment zboží.
    • Zboží, které již není skladem je na stránkách označeno "skladem".
    • Méně přehledné webové stránky.
    • Zboží nebylo doručeno v původním obalu.

Obchod jsem si vybral protože měl skladem poličku Nimco Bormo. Jednu takovou jsem měl již nainstalovanou ve svém interiéru, potřeboval jsem sehnat přesně ten samý model.

Byl jsem kontaktován ohledem dostupnosti, jelikož, navzdory informaci na webových stránkách, zboží již nebylo skladem. Komunikace proběhla rychle a bez problémů. Zboží bylo naskladněno v průběhu týdne.

Polička mi nebyla doručena v původním obalu (pravděpodobně vrácený kus, nebo kus v poškozené krabici). Naštěstí obsah byl kompletní a nebyl poškozen. Nevím, jestli je to chyba obchodu, nebo dodavatele, ale jako zákazník bychom měl být na tuto skutečnost upozorněn předem.

V obchodě jsem nakupoval poprvé a zřejmě také naposled. Nicméně, i přes uvedené nedostatky, nevidím důvod proč tento obchod nedoporučit.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, veškeré zboží NIMCO máme skutečně skladem. Je tím myšlen externí sklad, ke kterému má přístup více odběratelů a ze kterého jsme schopni zboží ve lhůtě do maximálně 5ti pracovních dní expedovat k zákazníkovi. Čili je to zcela v souladu s našimi obchodními podmínkami. Pravděpodobně jste tedy chybně pochopil náš informační e-mail.

Co se týče rychlosti vyřízení Vaší objednávky... Zboží bylo odesláno za 3 dny od výzvy k úradě platby převodem (výzva byla zaslána následující den od vaší objednávky), a platba na účet také chvíli trvá. Každopádně to ale bylo v limitu naší 5ti denní dodací lhůty.

Vaši objednávku si pamatuji. Zboží mělo původní obal a nejednalo se o vrácený výrobek. Avšak křehká polystyrenová výplň dopravou ze skladu utrpěla takové poškození, že bylo potřeba ji buď slepit páskou nebo zcela nahradit něčím jiným (například drtí ze skartovačky). Ano, toto by mohla být JEDINÁ VÝTKA na průběh objednávky, bohužel ale není v našich silách zajistit náhradní originální obaly. Tudíž to řešíme tak, aby zboží bylo dostatečně ochráněno a neutrpělo při převozu poškození.

• spolehlivost

100% doporučuji

• Spolehlivost

Doporučuji.

zboží perfektní

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, ano, náš e-shop dodává výhradně značkové a kvalitní produkty, které jsou dlouhodobě prověřené. Pochybné značky, nebo ty, se kterými bývá problém a též levné napodobeniny nevedeme. Pěkný den.

• Zboží jsem si vybrala na Vašich přehledných stránkach
    • Dodávka byla až do domu
    • Nemohu posoudit - byl to touto formou první nakup

Kdyz to funguje - pro ne?

• PODVODNÍCI ! Lákají na nízkou cenu a ta pak neplatí, oznámí telefonicky, že se spletli. PODVODNÍCI !

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, ceny zboží do e-shopu zadávají lidé a jelikož člověk není neomylný, i toto se bohužel někdy může stát. Zcela jistě tento omyl nebyl úmyslný. Ale je také možné, že jste zrovna narazil na zboží, které bylo v akci, ale v momentě vaší objednávky již bylo vyprodané. Bohužel není technicky možné zajistit okamžitou odezvu e-shopu skladové zásoby, tento časový posun může být až 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

• operativní výběr zboží a nákup z domova
    • dlouhá doba od objednávky k realizaci

spolehlivost

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, v našich obchodních podmínkách je uvedena expedice zboží do 5-ti pracovních dnů od přijetí objednávky. Tento limit vždy pečlivě dodržujeme. Pokud není možné z technických důvodů dodat zboží včas, je na to zákazník vždy předem upozorněn a svou objednávku může zrušit. Pěkný den.

• Dovoz až do domu
    • nevím

Komunikace přes email byla rychlá a informace pravdivá

Neměla jsem nejmenší problém s obchodem ani s dodáním zboží. Děkuji

• Rychlost a dobré ceny.
    • Žádné

Super obchod, dobré ceny, kvalitní zboží!!!

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivné hodnocení. Jsme rádi, že jste s obchodem spokojený, maximálně se snažíme vycházet zákazníkům vstříc. Po takové pozitivní pochvale se nám i lépe pracuje :-) Pěkný den.

• Píší, že zboží je skladem, ale není - bral jsem od každého jeden kus.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den. Ano, zboží bylo bohužel vyprodáno. Denně chodí desítky objednávek a pokud je zboží poslední skladem a další ještě nedorazilo od výrobce, tak bohužel musíme upřednostnit dřívější objednávky. Děkujeme za pochopení. Pěkný den.

• neřešila jsem , ale asi cena
    • nevšimla jsem si

doporučuju

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Děkujeme za vaše hodnocení!

• Přehledné stránky, dostatek zboží
    • Dlouhá dodací lhůta, protože nemají zboží skladem

Za sebe mohu říct, že pokud zboží objednám a přijde mi odpověď, že zboží není skladem a bude mi doručeno za nějaké tři týdny nebo více, tento obchod už víckrát nenavštívím.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den. Pokud zboží není skladem, bohužel s tím nic neuděláme. Pravděpodobně si zákazník před vámi koupil poslední kus a nové zboží se musí naskladnit. Většinou to znamená, že zboží není ani na centrálním skladě v ČR a čeká se na jeho dodání z Německa. Pěkný den.

• Vše ok
    • Dopravce

Vše ok

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, problémy s dopravcem řešíme. Bohužel na českém trhu neexistuje asi žádná ideální dopravní společnost, vždy to závisí na konkrétním řidiči. Pěkný den.

• kvalitu, přehlednost
    • nevím o nich

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení!

• xxx
    • Je moc milé si v bytě vyndavat vaše zboží a mít letáky ze skartovačky po celém bytě, zboží bylo myslím dobře zabezpečené v původním obalu a kartonu a milionu skartovaných letáků bylo opravdu jen na škodu

xxx

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den. Když jsme zboží zasílali v původním obalu, tak jsme byli kritizování za nedostatečnou ochranu, teď se objevuje kritika toho, že je zabaleno až příliš pečlivě. Skartovací materiál se nám osvědčil jako nejvhodnější pro ochranu před nárazem, proto je využíván. Přepravní krabice jsou dostatečně objemné, aby bylo možné "papírky" při vyndavání zboží nasypat zpět bez rozházení po celém bytě. Pěkný den.

• v pohodly domova

velmi dobry

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Děkujeme za vaše hodnocení, které nás těší!

Jeden produkt došel po přepravě poškozený, po následné komunikaci ihned poslali náhradní.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Tato politika, tj. náhrada poškozených věcí dopravou, je pro nás základním pravidlem. Děkujeme za hodnocení.

• Přehlednost a vše na jednom místě.

Skleněná polička přišla sice rozbitá ale promptně mi byla vyměněna za novou která již přišla v pořádku.Vše se obešlo bez zbytečných průtahů a v krátké době.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Jsme rádi, že jsme i přes rozbitou poličku mohli vyřešit vše a bez průtahů, na tom si zakládáme!

• šíře sortimentu
    • zboží bylo skladem
    • rozumná cena

Při prvním nákupu koupelnových dolpňků vše proběhlo bez problému. Proto u mne má do budoucna tento obchod perspektivu.