• rychlé vyřízení, ok.

Rychlé dodání dle požadavku a výborná komunikace.

ochota, komunikace, flexibilní

• Přehlednost,výhodná cena,komunikativnost
    • Žádné

Dokonalý nákup pod jednou střechou.

• dobrá filtrace zboží
    • Nedostatečné zobrazení zboží na fotkách.
    • Například u WC kartáče nebylo vidět, že je tam štětka s černým chlupem a i tvar nádoby fotka zkreslovala.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den a děkujeme za recenzi. Většinu fotografií produktů přebíráme přímo od výrobců, pouze v případě nedostatečné kvality produkty přefocujeme sami.

zboží přesně odpovídalo obrázku a je vyrobeno z kvalitního materiálu

• možnost porovnání
    • nevím

vyberte a nakupte

• sortiment zbozi
    • nevim

perfektni

• nevím
    • neaktuální dostupnost na webových stránkách

Před 13 dny jsem objednával zboží, kt. bylo na webu skladem, po objednání mi přišel email žadající o platbu, kde bylo uvedeno, že zboží je na objednávku cca 14. Což je teda nepříjemné, mít rozdělanou baterii 14 dnů. Nicméně co je pro mě nepochopitelné, tak i přesto, že zboží stále nemám, tak na webu je uvedeno že je skladem. K tomu všemu mi přijde email, ať ohodnotím nákup, což mě tedy dorazilo.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Vážený pane, objednávku jste udělal 2.2.2017, nicméně a protože jste zadal platbu předem, vaše objednávka se začala vyřizovat až po připsání částky za zboží na náš účet. Je to v souladu s našimi OP, a byl jste o tomto řádně informován. Peníze na účet byli připsané 7.2. a ihned jsme zboží objednali u výrobce.

O nedostupnosti zboží jsme vás též informovali ihned, co jsme vaši objednávku přijali (a to TELEFONICKY, kdy vám byla situace vysvětlena), měl jste možnost si zboží zakoupit jinde, i přesto jste s dodací dobou 14 dní souhlasil (dodání do cca 21.2. od vyřizování objednávky = po zaplacení).

Co se týče zobrazené dostupnosti u produktů obecně, tato se aktualizuje pouze 1x denně, v nočních hodinách, kdy se minimálně objednává. Skladem nedržíme desítky kusů zboží a pokud máme byť jediný kus, zobrazuje se stav "SKLADEM". A pokud stejné zboží objedná i jiný zákazník a požaduje například jen jeden (poslední) kus, upřednostníme jeho objednávku. Vy jste objednal dva kusy a tolik jsme jich skladem neměli.

Pokud se u zboží, i přesto, že ho ještě nemáte, zobrazuje "SKLADEM", je to proto, že je skutečně již naskladněné. Do tohoto stavu zboží přešlo však teprve VČERA, kdy jsme ho opravdu naskladnili. Shodou náhod jste se trefil s objednávkou do doby, kdy zboží již nebylo skladem a nebyl ještě aktualizovaný stav. Podobná situace nastala i včera, kdy zboží bylo opět skladem, ale o tomto jsme vás ještě nestihli informovat.

Dnes vám zásilku samozřejmě nachystáme a zítra předáme dopravci, nemáme nutkání zde zboží držet do doby, než uplyne původně sdělená objednací lhůta 14 dní. Rychlost dodání zboží je pro nás prioritní a snažíme se, co to jde. Někdy se však sejde několik neovlivnitelných faktorů, které dodávku pozdrží, ale toto naštěstí není ten případ. Zboží bude tedy dodané do cca 8 dní oproti původním avízovaným 14.

Co se týče e-mailů, které vás žádají o zhodnocení vašeho nákupu, tyto rozesílá po předem určené době Heuréka.cz a nemůžeme to nijak ovlivnit. Pokud se na zboží musí čekat, Heuréka.cz toto samozřejmě neví.

Věříme, že váš další nákup proběhne bez prodlevy a mrzí nás vaše nízké hodnocení. Není přeci nic jednoduššího, než vzít telefon, zavolat nám a informovat se o stavu objednávky. Pokud jste na Heuréce registrovaný zákazník, můžete své hodnocení dodatečně opravit, byli bychom opravdu rádi (když se teď vše již vysvětlilo)

Děkujeme

• Kvalitní zboží, žádné šmejdy jako z hobbymarketu
    • Nelze platit kartou online

Velký výběr, kvalitní zboží, ochotně poradí

• rychlost,spolehlivost,výborná komunikace,cena

• drahé poštovné

kvalitní výrobky

Určitě všem doporučuji...

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Velmi děkujeme za příznivé reakce, jsme rádi, pokud jsou naši zákazníci spokojení a snažíme se pro to také dělat maximum. Váš internetový obchod s koupelnovými doplňky a vybavením, Koupelna-snů.cz

• ceny vyběr

• Slušné ceny
    • Delší dodací lhůta

Ceny byly oproti jinému obchodu nižší, zboží bylo dodáno v pořádku, ale doba dodání byla delší než 1 týden. Obchod bych doporučila.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, u Vaší objednávky jsme přehlédli, že jste zvolila platbu předem a toto jsme zjistili až při přípravě zásilky. Ihned jsme Vám odeslali příkaz k platbě, nicméně zásilku odesíláme až po připsání platby na náš účet. Tímto se omlouváme za zdržení.

bezproblémový nákup

• zboží skladem
    • dobrá cena
    • super komunikace

komunikace super, měl jsem dva druhy poliček a byl jsem upozorněn na rozdílné zbarvení skla což by mi jistě vadilo
    dodání rychlé