• rychlost,platba při převzetí,platba kartou

doporučuji velký výběr,dobré ceny

• žadné

vse ok

• Velký výběr, rychlost,dobrá komunikace.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

Skutečně maximální ochota.
    Obchod mohu vřele doporučit.

Vše proběhlo rychle, bez problémů.

• -

Dobrý obchod

• Není možné platit kartou.

• Mohu porovnat zboží a ceny. Toto v kamenném obchodě není možné, sortiment není tak velký.

Doporučuji.

• Zbytečně zasíláno mnoho nesmyslných emailů..

Velmi dlouhá dodací lhůta i přesto,že zboží bylo skladem..

Dobrý den.
    E-maily, které zákazníkům zasíláme, nejsou v žádném přemrštěném množství. Konkrétně Vy jste dostal čtyři e-maily, které pouze reflektovali stav Vaší objednávky (po odeslání objednávky vám přišla automatická kopie - souhrn objednaného zboží; následně jsme zaslali e-mail s údaji pro platbu předvodem; pak následovalo oznámení o přijmutí platby a vyřizování objednávky; a nakonec jste obdržel informace o odeslání zásilky s číslem balíku).

Tyto e-mailové zprávy jsou základem komunikace se zákazníkem, aby vždy věděl, v jakém stavu je jeho objednávka.

Delší dodání bylo jednak způsobeno platbou převodem, o čemž jste byl informován dopředu. A za zdržení při dodání zboží (+2 dny navíc) jsme se Vám omluvili v posledním e-mailu, avšak toto nebylo způsobeno na naší straně, nýbrž u dopravce.

Pěkný den.

• skvělé zboží, dobrá komunikace

Kvalitní obchod s kvalitním zbožím a komunikací.

Velká spokojenost,rychlé vyřízení objednávky.Doporučuji.

• Parádní výběr a kvalita
    • Strašná ochota a komunikace s dopravou

Už bych si tam asi neobjednala kvůli dopravě Geis

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, pokud byl nějaký problém s dopravou,mohla jste nás kontaktovat a mohli jsme pomoci problém vyřešit. Nicnémě jsme vaše zboží expedovali již následující den po potvrzení objednávky, o čemž jste také byla informovaná. Takže vaše nízké hodnocení našeho obchodu kvůli dlouhé dodací lhůtě není oprávněné. Máte možnost podat stížnost na dopravce. Pěkný den.

• široká nabídka zboží
    • přehlednost web. stránek
    • poněkud dlouhá čekací doba na dodávku zboží

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, delší dodací doba byla ovlivněna platbou předem, kterou jste si zvolila. Nicméně od přijetí vaší platby jste měla zboží již za 4 dny doma, což je v souladu s našími obchodními podmínkami. Pěkný den.

• Vše je již výše uvedeno.
    • Jednoducá komunikace s objednávkou
    • Příznivá cena a kvalita výrobku.
    • B E Z E S L A B I N.

Jednoduché objednání a příznivá cena.

Minulý e-shop mě velmi zklamal,nebyl schopen za 2 měsíce dodat požadované zboží i přes telefonické urgence.

Váš e-shop mi zboží dodal od dne objednávky do 7 dnů.Což hovoří za vše!!!!!!!!

Vřele doporučuji dalším zájemcům u Vás nakoupit.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, těší nás Vaše pochvala a věříme, že opět u nás nakoupíte. Pěkný den.

super kvalita

• Zásilka do ruky
    • Žádná ztráta času při nákupu zboží
    • Nedá se prohlédnout a vyzkoušet funkčnost

Když víte co chcete a máte obrazotvornost, tak doporučuji

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den. Ano, prohlédnout a vyzkoušet si zboží je bohužel nemožné u jakéhokoli internetového obchodu. Nicméně vždy máte tu možnost, nevyhovující zboží do 14 dnů vrátit.

vpořádku jak má být

• šetření časem
    • přehledný výběr

Jsem spokojená, nemám žádné negativní připomínky.

• Spolehlivost, rychlost,výborná komunikace.

Vřele doporučuji.

• Široký sortiment zboží.
    • Zboží, které již není skladem je na stránkách označeno "skladem".
    • Méně přehledné webové stránky.
    • Zboží nebylo doručeno v původním obalu.

Obchod jsem si vybral protože měl skladem poličku Nimco Bormo. Jednu takovou jsem měl již nainstalovanou ve svém interiéru, potřeboval jsem sehnat přesně ten samý model.

Byl jsem kontaktován ohledem dostupnosti, jelikož, navzdory informaci na webových stránkách, zboží již nebylo skladem. Komunikace proběhla rychle a bez problémů. Zboží bylo naskladněno v průběhu týdne.

Polička mi nebyla doručena v původním obalu (pravděpodobně vrácený kus, nebo kus v poškozené krabici). Naštěstí obsah byl kompletní a nebyl poškozen. Nevím, jestli je to chyba obchodu, nebo dodavatele, ale jako zákazník bychom měl být na tuto skutečnost upozorněn předem.

V obchodě jsem nakupoval poprvé a zřejmě také naposled. Nicméně, i přes uvedené nedostatky, nevidím důvod proč tento obchod nedoporučit.

Reakce obchodu Koupelna-snů.cz

Dobrý den, veškeré zboží NIMCO máme skutečně skladem. Je tím myšlen externí sklad, ke kterému má přístup více odběratelů a ze kterého jsme schopni zboží ve lhůtě do maximálně 5ti pracovních dní expedovat k zákazníkovi. Čili je to zcela v souladu s našimi obchodními podmínkami. Pravděpodobně jste tedy chybně pochopil náš informační e-mail.

Co se týče rychlosti vyřízení Vaší objednávky... Zboží bylo odesláno za 3 dny od výzvy k úradě platby převodem (výzva byla zaslána následující den od vaší objednávky), a platba na účet také chvíli trvá. Každopádně to ale bylo v limitu naší 5ti denní dodací lhůty.

Vaši objednávku si pamatuji. Zboží mělo původní obal a nejednalo se o vrácený výrobek. Avšak křehká polystyrenová výplň dopravou ze skladu utrpěla takové poškození, že bylo potřeba ji buď slepit páskou nebo zcela nahradit něčím jiným (například drtí ze skartovačky). Ano, toto by mohla být JEDINÁ VÝTKA na průběh objednávky, bohužel ale není v našich silách zajistit náhradní originální obaly. Tudíž to řešíme tak, aby zboží bylo dostatečně ochráněno a neutrpělo při převozu poškození.