• Široký výběr káv a kvalitných čajů za skvělou cenu
    • Skvěle popsané produkty se specifickými vlastnostmi
    • Velký výběr gramáží
    • Rychle přichystání objednávky
    • Milí lidé na pobočce
    • E-shop občas vrací chyby, objednávku není možné dokončit a není možné platit online platební kartou
    • Některé položky je nutné zakoupit v druhé verzi e-shopu

Tento obchod doporučuji. Kromě širokého výběru káv zde mají v nabídce i velkou škálu kvalitních čajů za opravdu skvělou cenu. Produkty jsou skvěle popsané i se svými specifickými vlastnostmi. Je zde větší výběr gramáží a netradičních čajů. Po zakoupení byla objednávka v průběhu dvou dnů přichystána. Prodávající na pobočce byli velmi milí, objednávku za malou chvíli nachystali, nechali mě si zboží zkontrolovat a vše řádně vysvětlili. Rád zde znovu nakoupím.

Nevýhodou je, že byl bohužel nákup v e-shopu náročnější, protože občasně vracel chyby, objednávku nebylo možné dokončit při volbě platbou prostřednictvím platební karty a některé položky jsem musel zakoupit v druhé verzi e-shopu. Vše ale na pobočce vysvětlili a poděkovali za trpělivost a pochopení.

• Vstřícní, spolehliví.

• dobrá káva
    • milá a ochotná obsluha
    • rychlá doprava po Brně

Nakupuji zde několik let, vždy jsem byla spokojená.

• Velmi vstřícné jednání, rychlé a profesionální.

Super rychlost dodání, do 2 hodin, v Brně. Skvělý Vietnam arabica kafe a vynikající čaje. Super konvičky, filtry, džezvy. Velký výběr. Ochota lidí na prodejně i po telefonu je úžasná. Děkuji celému týmu!

• Dostal jsem to, co jsem si objednal.

Žádnou neznám.

velmi rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

poprvé a hned na výbornou

• Dodání po Brně zdarma ještě v den objednávky (objednávala jsem kolem druhé, dorazilo kolem páté)

• Obchod je v centru města, otvírací doba umožňuje vyzvednutí objednávky po práci

• Kvalitní káva
    • Dobrá komunikace obchodu

• Výborná káva!
    • Různě velká balení kávy
    • Možnost vybrat si mletou nebo celá zrna
    • Poměr cena výkon skvělý
    • Velmi široký výběr

Omylom som si objednala vacsiu moka konvicku, ktora mi bola bez problemov vymenena. Dakujem pekne za vyriesenie. Bola som velmi spokojna a urcite odporucim tento obchod aj dalsim.

super eshop so super kávou a profesionálnym a milým personalom

• Výborná káva
    • Komunikácia obchodu tiež na vysokej úrovni
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Doručovanie na Slovensko

Mám s obchodom osobnú skúsenosť, je vynikajúci, káva naozaj výborná, ešte nikdy som sa tam nesklamala. Som rada, že je možné aj dodanie na Slovensko, komunikácia obchodu je príjemná, vybavenie objednávky expresné. Určite budem pokračovať v objednávkach, pokiaľ nebudem mať možnosť navštíviť obchod opäť osobne :)

• dobrá nabídka
    • strašně pomalu se načítá nabídka, používat tenhle e-shop je vysloveně za trest, strašně to laguje, měli byste to pořešit s webmasterem.

• Vynikajúca káva, dovoz aj na Slovensko, rýchle vybavenie objednávky

Obchod poznám z osobnej skúsenosti, potešilo ma, že aj v čase, kedy sa nedostanem do Brna, môžem si objednať kávu priamo domov. Výborná pražiareň, káva delikátna. Ďakujem :)

• Znalosti personálu, umí vysvětlit, poradit.

• Proste perfektni kava
    • Velky vyber
    • Zajimave druhy
    • Veeelky vyber ;-)
    • Jsem moc spokojeny
    • Vyzkousel jsem uz cca 6 druhu Ronusty a je perfektni!
    • Mozna cena, ale za kvalitu se plati

Sjem nadseny!