• Široký výběr káv a kvalitných čajů za skvělou cenu
    • Skvěle popsané produkty se specifickými vlastnostmi
    • Velký výběr gramáží
    • Rychle přichystání objednávky
    • Milí lidé na pobočce
    • E-shop občas vrací chyby, objednávku není možné dokončit a není možné platit online platební kartou
    • Některé položky je nutné zakoupit v druhé verzi e-shopu

Tento obchod doporučuji. Kromě širokého výběru káv zde mají v nabídce i velkou škálu kvalitních čajů za opravdu skvělou cenu. Produkty jsou skvěle popsané i se svými specifickými vlastnostmi. Je zde větší výběr gramáží a netradičních čajů. Po zakoupení byla objednávka v průběhu dvou dnů přichystána. Prodávající na pobočce byli velmi milí, objednávku za malou chvíli nachystali, nechali mě si zboží zkontrolovat a vše řádně vysvětlili. Rád zde znovu nakoupím.

Nevýhodou je, že byl bohužel nákup v e-shopu náročnější, protože občasně vracel chyby, objednávku nebylo možné dokončit při volbě platbou prostřednictvím platební karty a některé položky jsem musel zakoupit v druhé verzi e-shopu. Vše ale na pobočce vysvětlili a poděkovali za trpělivost a pochopení.

• Široký sortiment
    • Skvělé ceny
    • Příjemná obsluha
    • Pohodové posezení
    • Rychlý nákup

Velmi kvalitní prodejna v dobré lokalitě s opravdu milou obsluhou a příjemným posezením. Je zde tolik lidí, že když člověk přijde, tak ho ihned obslouží, vše nachystají a ještě si s vámi v rychlosti popovídají. Hledal jsem zde dnes v poledne bezkofeinovou kávu. Jedna slečna se mě hned ujala, doporučila kterou vzít, jak která chutná a která je na co lepší. Po jejich slovech jsem se nakonec rozhodl vyzkoušet více druhů. Druhá příjemná slečna ihned u pokladny vše spočítala a namarkovala. Kupuji si zde kávu již delší dobu, rád sem opět zavítám a už nyní se tedy těším na další nákup. :-)

17. 02. 2022
    Tento obchod opět vřele doporučuji. Mají široký výběr skvělých káv a kávovarnického příslušenství, velmi rádi se Vás na pobočce ujmou, při výběru kávy poradí, jak kávu umlít a připravit.
    Jedinou nevýhodu vidím v mírných zmatcích, které nastaly při změně názvu značky. E-shop občas vrací chyby, nelze zde platit kartou a některé položky chybí. To však občas při větších změnách nastává. Za všechno se Vám ale na pobočce omluví a poděkují za trpělivost.
    Osobně jsem při vyzvedávání online objednávky čekal více než 20 minut, protože díky chybě systému musela slečna celou objednávku tvořit znovu. Několikrát se mi ale omluvila, v průběhu času jsme si povykládali a jako velkou omluvu mi nabídla malé balení kávy zdarma, což považuji za velmi milé gesto. Rád si zde v budoucnu opět zakoupím opravdu skvělou kávu.

• Není certifikát produktu

Reakce obchodu Kopi Luwak

Dobrý den pane Wojciech,

děkujeme za Váš názor. Certifikáty samozřejmě vlastníme. Aktuálně čtyři. Přesto je neprezentujeme, neboť neexistuje žádná ověřená certifikační autorita, která by garantovala pravost cibetkové kávy. Získat certifikát je velice snadné a i když je certifikát např. od spol. Sucofindo, nemá větší hodnotu než papír oznamující, že jste do laboratoře poslal 50 g kávy, jenž nazýváte Kopi Luwak. Obchod s cibetkovou kávou je obchod s důvěrou. Název Kopi Luwak není nijak chráněn a lze pod tímto prodávat v balení jakoukoli kávu.

Snažíme se ve spolupráci s Indonéskou ambasádou prosadit projekt Kopi Luwak heritage, jenž by vytvořil certifikaci podobnou certifikaci kávy Jamaica Blue Mountain. Aktuálně však neexistuje validní certifikace cibetkové kávy. Pokud vám někdo tvrdí, že existuje, pak doporučuji si zaslaný certifikát ověřit, především jeho skutečný obsah.

Zákazníkům nabízíme ochutnávky cibetkové kávy, kde promítáme videa z našich sběrů této kávy na indonéských plantážích. Věříme, že toto je podstatně věrohodnější důkaz než jakýkoli certifikát.
    Pokud nejste s kávou spokojen, máte možnost ji nerozbalenou vrátit a my Vám vrátíme peníze v plné výši.

Přejeme hezký den.

Jakub Fiala, jednatel, sběrač a pražič cibetkové kávy

• Vstřícní, spolehliví.

• dobrá káva
    • milá a ochotná obsluha
    • rychlá doprava po Brně

Nakupuji zde několik let, vždy jsem byla spokojená.

• Velmi vstřícné jednání, rychlé a profesionální.

Inzerovali zbozi skladem, platila jsem online v domeni, ze hned dorazi. Po nekolika dnech napsali, ze neni skadem. Po tydnu, ze bude az za mesic. Nabizeli jiny motiv (slo o lahev). Napsala jsem, ze jiny motiv nechceme, cekat mesic take ne, ze chci vratit penize, zatim delaji mrtveho brouka…snad sve penize uvidim, protoze jsem musela koupit jinde.

Super rychlost dodání, do 2 hodin, v Brně. Skvělý Vietnam arabica kafe a vynikající čaje. Super konvičky, filtry, džezvy. Velký výběr. Ochota lidí na prodejně i po telefonu je úžasná. Děkuji celému týmu!

• Dostal jsem to, co jsem si objednal.

Žádnou neznám.

velmi rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

poprvé a hned na výbornou

• Dodání po Brně zdarma ještě v den objednávky (objednávala jsem kolem druhé, dorazilo kolem páté)

• Obchod je v centru města, otvírací doba umožňuje vyzvednutí objednávky po práci

• Kvalitní káva
    • Dobrá komunikace obchodu

• Výborná káva!
    • Různě velká balení kávy
    • Možnost vybrat si mletou nebo celá zrna
    • Poměr cena výkon skvělý
    • Velmi široký výběr

Omylom som si objednala vacsiu moka konvicku, ktora mi bola bez problemov vymenena. Dakujem pekne za vyriesenie. Bola som velmi spokojna a urcite odporucim tento obchod aj dalsim.

super eshop so super kávou a profesionálnym a milým personalom

• Výborná káva
    • Komunikácia obchodu tiež na vysokej úrovni
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Doručovanie na Slovensko

Mám s obchodom osobnú skúsenosť, je vynikajúci, káva naozaj výborná, ešte nikdy som sa tam nesklamala. Som rada, že je možné aj dodanie na Slovensko, komunikácia obchodu je príjemná, vybavenie objednávky expresné. Určite budem pokračovať v objednávkach, pokiaľ nebudem mať možnosť navštíviť obchod opäť osobne :)

• dobrá nabídka
    • strašně pomalu se načítá nabídka, používat tenhle e-shop je vysloveně za trest, strašně to laguje, měli byste to pořešit s webmasterem.